Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سپاه، ضد ایرانی بودن ARMA III را تایید کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  10160195789596371959.jpg]بازی رایانه ای ArmaIII بدلیل متخاصم جلوه دادن نیروهای ایرانی غیر قانونی اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین بنیاد ملی بازیهای رایانه ای پس از مکاتبه با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد این بازی ضد ایرانی بوده و جلوی پخش آن گرفته خواهد شد.

در این راستا معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفته با کمک نهادها و ارگانهای مربوطه از پخش بازی‌ آرما سه که با هدف تخریب افکار عمومی ساخته و با قصد سوء در بازار کشور توزیع شده، جلوگیری می شود.

گفتنی است بازی رایانه‌یی Arma III با محوریت حمله به نیروهای دشمن در منطقه درگیر نیروهای ناتو، با داستانی ساختگی نقطه درگیری را نیروهای ایرانی مستقر در منطقه را معرفی می‌کند. در این بازی سعی شده تا نیروهای ایرانی را متخاصم معرفی و محوریت درگیری‌ها را بر آن اساس متمرکز کند.منبع
الان دارم سعی می کنم خودم رو کنترل کنم
ولی نمیشه هر چی می کشیم از دست این رسانه ها و مطبوعات هست حالا هم فیلم ها و بازی ها دیگه نمی تونم تحمل کنم ای کاش یک اسنایپ داشتم می رفتم بنیامین نتانیاهو رو وسط ذر ذر کردنش می کشتم که امریکایی ها رو داره تحریک می کنه کسافت اشغاله لجن -------------------------------------------------------******************* ای کاش حرف هام به گوشش برسه پدرسگه بی -----------------------------------------------------------------------------------------
Confused35:Confused35:Confused35:Confused35:Confused35:Confused35:

Confused35:Confused35:Confused35:Confused35:Confused35:Confused35:Confused35:Confused35: فقط دوست دارم تو زندگیم یه یهودی ببینم جرو وا جرش می کنم
البته یه نکته بگم این بازی را می توانید در تمام بازی فروشی ها پیدا یا خودتون دانلود کنیدConfused45:Confused45:
کی منتشر شده
منتشر نشده
!
پس کی میاد؟

پس چرا گفتی از همه جا میشه خرید یا دانلود کرد>؟
نمیدونم من قسمت دو رو بازی کردم خیلی مزخرف بود ولی این انگار بد نیست در کل فکر کنم برای آموزش نظامی باشه
ا چه مسخره چه ادمایه بی کاری پیدا میشه ها حالشون رو میگیرم حالا ببین
خیلی از بازی هایی که شما الان میتونین از بازی فروشی ها بخرید غیر قانونی هستند
1. به هیچ شخصی از هر ملیتی توهین نکنید.
2. از ایجاد بحث های جنجالی در میان یکدیگر جلوگیری کنید.
3. از بکار بردن کلمات غیر اخلاقی خودداری کنید.