Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Capcom: منتظر اخبار Resident Evil 7 باشید | ساخت نسخه جدید Devil May Cry منتفی است!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صبح امروز، حاوی اخبار شیرین و تلخی برای طرفداران کمپانی Capcom بود. بنا بر اعلام این کمپانی، ساخت نسخه جدید بازی Devil May Cry در برنامه کاری آن ها نیست ولی باید منتظر اخبار هیجان آمیزی از Resident Evil 7 باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

[تصویر:  resident_evil_4-1152x720-250x156.jpg]

مجله ژاپنی Dengeki PlayStation چندی پیش با آقای Masachika Kawata (سازنده نسخ قبلی Resident Evil) در مورد وضعیت Resident Evil 7 مصاحبه ای انجام داده است.
وی در این خصوص Resident Evil 7 گفت:
نقل‌قول:
ما در حال حاضر نمی توانیم صحبتی در این خصوص بکنیم اما تنها می توانم بگویم “منتظر اخبار جدید باشید”
او اضافه کرد:
نقل‌قول:
در حال حاضر ما شرایط را برای بازگرداندن وحشت به این سری آماده می کنیم. بعد از شکایات گوناگونی که از سوی طرفداران در خصوص ساخت نسخه های فرعی به گوش ما رسید، تصمیم گرفتیم تمرکز اصلی خود را به القا ترسی دوباره به Resident Evil اختصاص دهیم.
من این موضوع را می توانم تجسم و درک کنم و معتقدم که ما باید عناوین را آن طور که باید ترسناک باشند، تولید کنیم. من فکر می کنم که برای انجام آن آماده هستیم.
در جای دیگر همان مجله آقای Hiroyuki Kobayash از Capcom گفت:
نقل‌قول:
ما در حال حاضر بر روی نسخه آفلاین Dragon’s Dogma و شماره جدید Devil May Cry مشغول به کار نیستیم.
مترجم: حامد زاهدی
اقا station دستت درد نکنه واقعا تشکر بالاخره از فرانچز محبوبمان خبری شد ایول بابا ایول
(10-07-2015, 07:00 PM)leonpeyman نوشته است: [ -> ]اقا station دستت درد نکنه واقعا تشکر بالاخره از فرانچز محبوبمان خبری شد ایول بابا ایول

آقای استیشن مدیر عامل بخش سرگرمی های کپکام نیستنا  :D 
دارن دستی دستی DMC رو به باد میدن، مگه میشه آخه !
(10-07-2015, 07:10 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(10-07-2015, 07:00 PM)leonpeyman نوشته است: [ -> ]اقا station دستت درد نکنه واقعا تشکر بالاخره از فرانچز محبوبمان خبری شد ایول بابا ایول

اقا اولا اسپم نده دومن به خاطر گذاشتن خبر تشکر کردم
(10-07-2015, 07:23 PM)leonpeyman نوشته است: [ -> ]
(10-07-2015, 07:10 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]

اقا اولا اسپم نده دومن به خاطر گذاشتن خبر تشکر کردم
برای تشکراون شکلک قلب که میبینی کافیه، کاری که شما کردی هم اسپم حساب میشه  S0 (24)
اميدوارم بتونه به ريشه ها برگرده
 ولي خب خيلي بعيده  :(
دویل می کرای جدید نمیاد؟ Confused  Confused  یا مثلا فعلا نمیخوان این نسخه رو بسازن؟ S0 (5) S0 (5)    حداقل یه دویل می کرای نمیده اویل توپ بده مثل 4 3 2 1 C.V  آقا تروخدا جوابمو بده فعلا نمیخوان بسازن یا کلا کنسله؟
آقا الان اینا اگه یه اویل بد بسازن می رن رو دویل اونم بد می کنن باز سعی می کنن یه چیز دیگه بدن گنداشونو پاک کنن!
به هر حال امیدوارم این طوری نشه چون این 2 فرنچایز های خاطره انگیز و جالبی بودن.