Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Rise of the Tomb Raider برای کنسول های Xone و xbox 360 گلد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  rise-of-tomb-raider-featured-760x428.jpg]
چیز زیادی تا 10 نوامبر باقی نمانده است که عنوان Rise of the Tomb raider، به گزارش وبلاگ رسمی Tumblr ، برای کنسول های XONE وXBOX360 گلد شد. این به این معنی است که مراحل اولیه توسعه بازی به پایان رسیده است و بازی برای روز 10 نوامبر آماده است.
این در صورتی است که هنوز یک ماه تا انتشار بازی باقی مانده است و نشان از این است که سازندگان کاملا به خود مطمئن بوده و حالا آن ها وقت زیادی برای کار کردن بر روی آپدیت ها، محتوای داستانی و پچ ها دارند.
 Darrell Gallagher میگوید:
نقل‌قول: ما بسیار از اینکه طرفداران بالاخره میتوانند بازی ما را تجربه کنند و از آن نهایت لذت را ببرند خوشحال هستیم.

تیم سازنده در نسخه قبلی بازی یعنی Tomb Raider 2013 امتحان خود را پس داده و ما مطمئن هستیم که نسخه قبلی این سری عاقبت خوبی داشته و ما بصورت تمام وقت بر روی این نسخه کار کرده‌ایم و حالا از اینکه ماجراجوی های جدید لارا و سرنوشت آن را با طرفداران خود تقسیم میکنیم بسیار هیجان زده هستیم.
Rise of the Tomb Raider به صورت انحصاری در سال 2015 برای کنسول های XONE و XBOX360 منتشر میشود و برای PC و PS4 با تاخیر در سال 2016 منتشر میشود. این ممکن است که طرفداران را کمی ناراحت کند؛ چرا که خیلی از طرفداران که کنسول ps3 و ps4 دارند و از نسخه قبلی بازی یعنی tomb raider 2013 خوششان آمده‌بود، حالا باید یک سال بیشتر برای این عنوان صبر داشته باشند.
خداوکیلی تو باید خبرنگار بشی
سعید؟از تو بعیده!
Riste Of Tomb Raider؟
(10-10-2015, 12:35 AM)You Never Win نوشته است: [ -> ]سعید؟از تو بعیده!
Riste Of Tomb Raider؟
خودم فهمیده بودم چه سوتی دادم و سریع ویرایشش کردم  S0 (9)

(10-10-2015, 12:33 AM)amir23189 نوشته است: [ -> ]خداوکیلی تو باید خبرنگار بشی
الکی که نیست
با سرپرست خبرنگارا صحبت کردم، گفتن که عضو نمیگیرن
ولی میگن که کیفیت خبرام کافی نیست و مشکلات نگارشی و حتی ترجمه ای دارم که تو خبر مافیا 3 هم کم سوتی ندادم  :D 
به هر حال شما لطف داری  :heart: