Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نوار کاست جدیدی از اپیزود پنجاه و یک بازی MGS V:TPP کشف شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain-EP-51-610x330.jpg]
همانطور که میدانید، mgs:tpp آخرین ساخته استاد کوجیما میباشد که هم‌اکنون برای کنسول های نسل هفت و هشت و PC در دسترس است؛ اما طرفداران سری توانستند در فایل های بازی، فایل هایی را پیدا کنند که مربوط به چپتر سوم میباشد و این در صورتی بود که اصلا در بازی چپتر سومی وجود نداشت و به نظر میومد که توسط کونامی حذف شده‌اند. 
به تازگی نوار جدیدی در بازی کشف شده که مربوط به اپیزود 51 بازی است و میتواند به بخشی از سوالات پاسخ دهد؛ اینگونه که بنظر میاید این کشف جدید از نسخه کالکتور PS4 میباشد و بازیکنان هوز هم دنبال راهی برای تجربه کامل این اپیزود هستند؛ همانطور که گفتیم این اپیزود در بازی وجود ندارد و دیروز موفق به کشف آن شده‌اند.
شخصی در صفحه Reddit خود که MGRGXY نام دارد نوار کاست جدیدی را منتشر کرده‌است که مربوط به اپیزود 51 بازی میباشد. در این نوار میتوان صحبت هایی میان میلر و ونم اسنیک را در نسخه کالکتور شنید که با لحن همیشگی در حال گفت و گو هستند. این را هم ذکر کنم که نوار دارای اسپویل های بسیار سنگینی میباشد، پس قبل اینکه به نوار گوش بدین حتما بازی را یکبار به اتمام برسانید یا اگر برایتان مهم نیست هم میتوانید به دانلود بپردازید.
دانلود نوار با کیفیت 192 
لازم به ذکر است که هنوز هم رازهای زیادی باقی مانده‌اند که کشف نشده‌اند و طرفداران همواره در حال سعی و تلاش برای کشف این رازها هستند. البته لازم به ذکر است که هفته پیش هم نواری کشف شد که مربوط به خلع سلاح هسته‌ای که به نظر مربوط به اواخر بازی میباشد در فایل‌ های نسخه PC کشف شده‌بود. هنوز هم کسی نمیداند که چطور میتوان صحنه مربوط به نوارها و نوار های مربوط به پایان و صحته های مربوط به همان ها را از بازی به بیرون بکشند.
ای بابا این  چپتر 3 متال دیگه بدجور اعصاب خود کن شده وجودنداشته باشه که هیچ وجود داشته باشه من نمیتونم کار اینارو درک کنم 
اخه چرا؟
ای بابا این کار کونامی یعنی بی احترامی به مشتری ها که بازی رو ناقص داده
واو! S0 (34)
نوار کاسته منو نابود کرد!
این کونامی کلا"...
 حیف کوجیما
(10-11-2015, 06:16 PM)Venom snake نوشته است: [ -> ]واو! S0 (34)
نوار کاسته منو نابود کرد!
این کونامی کلا"...
 حیف کوجیما
آقا اگه چیزی فهمیدی واسه ما هم توضیح بده  :D
من که از متال خوشم نیومد هوادارا کیف کنن
اول بگم که خیلی خوب مینویسی ولی متاسفانه هر چی بهت میگم، نیم فاصله رو رعایت نمیکنی...  :D بریم سر مشکلاتت Confused0 (40):
  • میدانید=می‌دانید
  • همانطور=همان‌طور 
  • میباشد=می‌باشد
  • کنسول های=کنسول‌های
  • فایل های=فایل‌های
  • فایل هایی=فایل‌هایی
  • میومد:-|=می‌آمد
  • شده‌اند---> آفرین نیم فاصله رو رعایت کردی :D
  • میتواند=می‌تواند
  • اینگونه=این‌گونه
  • بنظر=به‌نظر
  • میباشد=می‌باشد
  • کرده‌است=کرده است
  • میتوان=می‌توان
  • صحبت هایی=صحبت‌هایی
  • یکبار=یک بار
  • میتوانید=می‌توانید
    نقل‌قول: لازم به ذکر است که هنوز هم رازهای زیادی باقی مانده‌اند که کشف نشده‌اند و طرفداران همواره در حال سعی و تلاش برای کشف این رازها هستند. البته لازم به ذکر است که هفته پیش هم نواریکشف شد که مربوط به خلع سلاح هسته‌ای که به نظر مربوط به اواخر بازی

• بالا دو تا لازم به ذکر به کار بردی که قشنگ نیست
  • شده‌بود=شده بود
  • همان ها=همان‌ها
  • نوار ها=نوار‌ها

مطالعه شود:
 https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%A7%D...8%B3%DB%8C

پیشرفت کردی ولی تا نیم فاصله رو رعایت نکنی بیشتر پیشرفت نمیکنی :D خسته نباشی آفرین باریک :heart:
آخه چی بگم به این کونامی؟والا این نواز کاست دیونه مون کرد!!!!
خیلی خیلی جالب بود!الان این کونامی رو چیکار کنم؟به نفعشه این قسمتو در قالب یه DLC هرچه زودتر بیرون بده مارو به خیر و اونو به سلامت!!
خدا بگم این کونامیو چیکار نکنه... S0 (96)
ولی از همین چندتا نوار کاست و اون تریلر نصفه معلوم شد بخش سوم مربوط به چیه و احتمالا هم به چه شکل تموم میشه.
یکی از نوار کاست ها مربوط به انقلاب اسلامی ایران و گروهای مجاهدین افغانه
صفحه‌ها: 1 2