Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Phil Spencer: قصد دارم امکان تجربه بازی‌های Xbox 360 را به PC نیز بیاورم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  xbox-one-backwards-compatibility-.png]

امروز آقای Phil Spencer، رئیس بخش سرگرمی‌های کمپانی مایکروسافت، در مصاحبه اخیر خود با وبسایت بریزیلی gizmodo، از علاقه خود برای فراهم کردن امکان تجربه بازی‌های Xbox 360 در پلتفرم PC و همچنین وارد کردن عناوین Xbox به برنامه backward compatibility، خبر داد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در این مصاحبه آقای Spencer از علاقه فراوان خود برای وارد کردن عناوین اولین کنسول Xbox به برنامه backward compatibility گفته و اعلام کرد تا زمان به وقوع پیوستن این قابلیت، بر روی عملکرد هر چه بهتر برنامه backward compatibility در کنسول Xbox One تمرکز خواهد کرد.
همچنین اگر سخنان ایشان را دنبال کرده باشید، حتما مطلعید که آقای Spencer در اویل امسال از علاقه خود برای ایجاد امکان تجربه بازی‌های Xbox 360 در PC برای کاربران Windows 10 خبر داده بود. حال مجددا ایشان این امکان را یکی از اولویت‌های خود خوانده و مجددا در طول مصاحبه جدیدش بر این موضوع تاکید کرد:

نقل‌قول:
این کاری است که من می‌خواهم انجام دهم و از برخی نقطه نظرات علاقه فراوانی به ایجاد قابلیتی جهت انجام بازی‌های کنسول Xbox 360 در PC دارم. همچنین ایجاد قابلیتی برای انجام بازی‌های Xbox در Xbox One نیز عالی خواهد بود.
وی افزود:
نقل‌قول:
بله، من می‌خواهم این کارها را انجام دهم، اما همچنان کارهای بسیار دیگری نیز باقی مانده است. مردم همچنان سر اینکه Xbox One قابلیت بخش موسیقی پس ضمینه ندارد، با من دعوا می کنند، پس همچنان کارهای بسیاری باقی مانده است.
در ادامه آقای Spencer اعلام کرد که ایجاد قابلیت انجام بازی‌های Xbox 360 در Xbox One نزدیک به هشت ماه قبل از اینکه تیم توسعه بتواند روشی برای اجرای بازی‌ها در معماری x86 را پیدا کند، در حال توسعه بوده تا اینکه در ماه‌های ژانویه و فبریه (مصادف با بهمن ماه سال گذشته)، تیم موفق به آماده سازی این قابلیت جهت رونمایی در نمایشگاه E3 شده بود:
نقل‌قول:
ایجاد قابلیت backward compatibility، یکی از مواردی بود که در صدر جدول درخواست‌های مشتریان ما مشاهده می‌شد. ما هم به عنوان یک تیم، می‌دانستیم که باید این قابلیت را برای مشتریان‌مان فراهم کنیم.
وی افزود:
نقل‌قول:
هنگامی که ما با بازخورد طرفدارانمان روبه‌رو شدیم، به یک جهت استراتژیک مشخص برای توسعه قابلیت backward compatibility دست یافتیم و می‌دانستیم که کدام استراتژی برای توسعه این برنامه مناسب می‌باشد.

منبع
بازی های قدیمی دیگه فاز نمیده دیگه لذت و هیجان  اونموقعشون رو ندارن
کار درستی میکنه
یعنی میشه روزی رو ببینیم که من دارم halo رو PC تجربه میکنم؟ 105 یا اصلا بازی هایی که برای همه اومدن به جز PC مثه red dead 105 105 105
اگه این امکان فراهم بشه چی میشه
به نظرم کار بیهوده و تلاش مضاعفیه
واقعا که هقت هشت ساله کنسول 360 داره عمر میکنه الان این فکر بش رسید برو بابا کنسول سیصد و شصت دیگه از رده خارج شد منم امروز فردا میفرئشمش و به دلیل کاربرای تعصبی و جوگیر PS4 و Xbox One
PC رو ارتقا میدم واسه گیمینگ بشه توپ
(10-12-2015, 02:48 PM)RezaVilla نوشته است: [ -> ]به نظرم کار بیهوده و تلاش مضاعفیه
واقعا که هقت هشت ساله کنسول 360 داره عمر میکنه الان این فکر بش رسید برو بابا کنسول سیصد و شصت دیگه از رده خارج شد منم امروز فردا میفرئشمش و به دلیل کاربرای تعصبی و جوگیر PS4 و Xbox One
خوب عزیزم اگه موقع نسل 7 این کارو میکردن به نظرت کسی حتی جلو کنسول 360 تف هم مینداخت؟ S0 (43)
(10-12-2015, 02:51 PM)SaeedSk0157 نوشته است: [ -> ]
(10-12-2015, 02:48 PM)RezaVilla نوشته است: [ -> ]به نظرم کار بیهوده و تلاش مضاعفیه
خوب عزیزم اگه موقع نسل 7 این کارو میکردن به نظرت کسی حتی جلو کنسول 360 تف هم مینداخت؟ :
مگه الان جلوی این کنسول تف میندازن که میخوان بازیاشو به PC هم بدن؟
الان همه بازیایی که میسازن ورژن داغونرو میدن به ایکس باکس چون کسی دیگه اینو کنسول بع حساب نمیاره چرا هرچی براش میاد فاقد یسری بخشاس مثلا فیفا چرا Match Lobbies نیست تو سری جدیدش یا چرا توی Rise Of Tomb Raider یسری امکانات و سلاحا توشون نیست دلیلش گرافیکش نیست!بخاطر اینه که این کنسول بی ارزشه دیگه و این کار تلاش بیهوده و یه کار اضافی جهت خالی نبودن عریضس
(10-12-2015, 02:57 PM)RezaVilla نوشته است: [ -> ]
(10-12-2015, 02:51 PM)SaeedSk0157 نوشته است: [ -> ]
خوب عزیزم اگه موقع نسل 7 این کارو میکردن به نظرت کسی حتی جلو کنسول 360 تف هم مینداخت؟ :
مگه الان جلوی این کنسول تف میندازن که میخوان بازیاشو به PC هم بدن؟
الان همه بازیایی که میسازن ورژن داغونرو میدن به ایکس باکس چون کسی دیگه اینو کنسول بع حساب نمیاره چرا هرچی براش میاد فاقد یسری بخشاس مثلا فیفا چرا Match Lobbies نیست تو سری جدیدش یا چرا توی Rise Of Tomb Raider یسری امکانات و سلاحا توشون نیست دلیلش گرافیکش نیست!بخاطر اینه که این کنسول بی ارزشه دیگه و این کار تلاش بیهوده و یه کار اضافی جهت خالی نبودن عریضس
من نگفتم که الانم تف میندازن  S0 (43) تو نسل هفت هم فکر کنم فروش 90-100 میلیونی داشت 
شاید برا شما مهم نباشه ولی برای یک PC گیمر که این قابلیت ممکنه که بزاره شاهکار هایی مثه gears of war و halo رو تجربه کنه خیلی با ارزشه و الانم بگم که این قابلیت واسه PC هستش نه x360 که شما داری اینقدر میگی دیگه ارزش نداره چون این کنسول به فراموشی سپرده شده  S0 (43) خیلیا هستن که هنوز حسرت انحصاری های این کنسولو میخورن  :cool: به خصوص halo و gears of war
اخ اخ اگه این کار انجام بشه خیلی خوب میشه میشه red dead با gears of war زدروpc در کل حرکت خوبیه ممنون بابت خبر  S0 (85)
به شرطی این قابلیت میتونه برای PC بازا جذاب باشه که بازی هایی که از استاندارد AAA بهره مندن پشتیبانی بشن!
مثل RDR یا GOW یا HALO و...