Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Bloodborne: Game of the Year Edition به صورت رسمی معرفی شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  bloodborne_ps4.0_cinema_960.0-250x141.jpg]

در ۲۴ مارس ۲۰۱۵ یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سال و همچنین برترین بازی‌های انحصاری کنسول نسل هشتمی سونی با نام Bloodborne عرضه شد. این بازی توانست مورد تحسین منتقدان نیز واقع شود. اکنون بخش اروپایی شرکت سرگرمی‌های سونی به صورت رسمی عنوان Bloodborne: Game of the Year Edition را معرفی کرده است. برای اطلاعات بیش‌تر و مشاهده تاریخ عرضه این نسخه، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
عنوان Bloodborne: Game of the Year Edition در تاریخ ۲۵ نوامبر سال ۲۰۱۵ (برابر با ۴ آذر ۹۴) به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد. این بسته ارزشمند دارای بازی Bloodborne و بسته‌الحاقی The Old Hunters خواهد بود. این ویژگی می‌تواند برای افرادی که تاکنون بازی را تهیه نکرده‌اند، بسیار اهمیت داشته باشد. لازم به ذکر است که قیمت این نسخه هنوز اعلام نشده است.
تاکنون این خبر فقط در بلاگ اروپایی سونی منتشر شده است. به همین دلیل مشخص نیست که آیا Bloodborne: Game of the Year Edition در دیگر مناطق منتشر خواهد شد یا خیر.
در نمایشگاه Tokyo Game Show 2015 بسته الحاقی The Old Hunters به صورت رسمی معرفی شد. این بسته الحاقی با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار/ ۱۴٫۹۹ یورو/ ۱۱٫۹۹ پوند در دسترس خواهد بود. هر چند اگر شما بازی را در قبل تهیه نکرده باشید، می‌توانید با خرید Bloodborne: Game of the Year Edition از این بسته الحاقی نیز بهره ببرید.

[تصویر:  bloodborne_goty-160x200.jpg]
منبع
منبع
خدایی غیر از این انتظار نمی رفت
حیف که نتونستم نا الان بازیش کنم ولی یکی از دلایل علاقه و احتمال خرید ps4 من این بازی و آنچارتد هست :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
لااقل میزاشتن سال تموم بشه بعد میدادن
برای کسانی که PS4 دارن تبریک میگم.
ولی من نمیدونم چرا خیلی‌ها سی دی این بازی رو شکوندن و سوزوندنو و....
(10-13-2015, 09:57 PM)The J0ker نوشته است: [ -> ]برای کسانی که PS4 دارن تبریک میگم.

کی ؟ کجا ؟ کی ؟ چرا باید بهترین انحاصری حال حاضر کنسولو بشکونن و بسوزونن ؟ تنها هدفم در حال حاضر اینه که اینو بازی کنم حتی شده پی سی رو بفروشم فقط و فقط بلاد بورن  Confusedhy:
(10-13-2015, 11:12 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(10-13-2015, 09:57 PM)The J0ker نوشته است: [ -> ]برای کسانی که PS4 دارن تبریک میگم.

کی ؟ کجا ؟ کی ؟ چرا باید بهترین انحاصری حال حاضر کنسولو بشکونن و بسوزونن ؟ تنها هدفم در حال حاضر اینه که اینو بازی کنم حتی شده پی سی رو بفروشم فقط و فقط بلاد بورن  Confusedhy:
داداش، کسانی که تحمل درجه سختی این بازی رو ندارن و به قول معروف تازه کارن توی این جور بازی‌‌ها از کارا کردن.
(10-13-2015, 11:40 PM)The J0ker نوشته است: [ -> ]

داداش، کسانی که تحمل درجه سختی این بازی رو ندارن و به قول معروف تازه کارن توی این جور بازی‌‌ها از کارا کردن.

درجه سختی ؟ الان مطمئن شدم که هیچی از سری بازی های سولز نمیدونی
این سری بازی ها اصن چیزی به اسم درجه سختی ندارن و کلا یه گیم پلی هستش یعنی EASY NORMAL HARD در کار نیست و بازی به صورت کلی سخته
(10-14-2015, 12:03 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(10-13-2015, 11:40 PM)The J0ker نوشته است: [ -> ]

درجه سختی ؟ الان مطمئن شدم که هیچی از سری بازی های سولز نمیدونی
این سری بازی ها اصن چیزی به اسم درجه سختی ندارن و کلا یه گیم پلی هستش یعنی EASY NORMAL HARD در کار نیست و بازی به صورت کلی سخته
منظورم از درجه سختی، همون سختی خود بازیه‌.
یادمه یبار یه نفر توی همین سایت گیمفا گفت بعد از 20 بار کشته شدن توسط غول آخر، بالاخره اونو کشتم و یه مشت زدم به زمین، و فعلا گفت دستم ورم کرده.