Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی جهان آزاد Home Free برای PS4 منتشر خواهد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Home-Free-PS4-Ann.jpg]

استودیوی Makeroca درحال کار برروی یک عنوان جهان آزاد با نام Home Free می‎باشد؛ قرار است تا این بازی برای کنسول نسل هشتمی PS4 منتشر شود. با گیمفا همراه باشید.

در این عنوان شما وظیفه هدایت یک حیوان را برعهده داشته و باید وی را به خانه‌اش راهنمایی کنید. از ویژگی‌های این بازی می‌توان به محیط آن اشاره کرد. بدین گونه که در هر بار که شما Home Free را اجرا کنید؛ با شهری متفاوت روبرو خواهید شد.
Home Free توسط Kickstarted تایید شده است و خبری از بخش آنلاین (تا به این لحظه) نیست. همچنین این بازی علاوه بر PS4، برای سیستم عامل Mac نیز منتشر خواهد شد.
قرار است تا در بازی Home Free یک حیوان را برای رسیدن به غذا و خانه‌اش راهنمایی کنید. ماجرای این بازی در شهر نیویورک رخ داده و به بازی‌های Katamari Damacy و Jet Set Radio شباهت دارد. سازندگان این وعده را داده‌اند تا بازی‌‎باز احساس کند که در هیاهوی شهر گم شده است.
بازی Home Free که توسط Makeroca ساخته خواهد شد؛ در پاییز سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

منبع
وقتی یه بز رو هدایت میکنیم دیگه این بعید نیست

خدایا صنعت گیم داره به کجا میره ؟
(10-13-2015, 11:05 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]وقتی یه بز رو هدایت میکنیم دیگه این بعید نیست

منتظر شبیح ساز دایناسور و ماموت از این حیوانات هم باش.
(10-13-2015, 11:44 PM)The J0ker نوشته است: [ -> ]
(10-13-2015, 11:05 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]وقتی یه بز رو هدایت میکنیم دیگه این بعید نیست

بحث نیمکنم ولی...
خیلی عجیب نیست اینایی که گفتی و بازم به شبیه ساز هم نیست چون بازی این مدلی زیاده
من شبیه ساز سنگ و درخت هم دیدم
(10-13-2015, 11:58 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(10-13-2015, 11:44 PM)The J0ker نوشته است: [ -> ]

بحث نیمکنم ولی...
خیلی عجیب نیست اینایی که گفتی و بازم به شبیه ساز هم نیست چون بازی این مدلی زیاده
من شبیه ساز سنگ و درخت هم دیدم
اینا بماند، یه بازی هست اسمش اینه «من نون هستم» باید با یه نون تست بری بازی کنی.
خدایا!