Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نظرسنجی برای نحوه بررسی قطعات سخت افزاری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
من می خوام برای فروم گیمفا به صورت اختصاصی محصولات شرکت ایسوس رو بررسی کنم(البته فقط و فقط از دید یک کاربر)
می خواستم نظرتون رو در مورد نوع محصول (مادربورد، کارت گرافیک، تجهیزات گیمینگ مثل ماوس و کیبورد و هدست، مانیتور، درایوهای نوری و ...) بدونم، و دوم اینکه سطحش چطور باشه؟ خیلی تخصصی و جزء به جزء یا گذرا و کلی؟
قطعه خاصی هم مد نظر دارید در همین تاپیک پست بدید تا در اسرع وقت براتون تاپیک بررسیش رو ایجاد کنم :heart:
دوست عزیز کلا به asus خیلی علاقه داری.  خوب جای تعجب هم نداره چون بهترین محصول را تولید می کنه.
چون گرافیک نباشد تن من مباد! :D
به نظر من گرافیک های این شرکت حرف اول رو میزنن و از همه لحاظ یک سر و گردن بالاتر از رقبا هستند. پس قطعا کارت گرافیک رو انتخاب میکنم.
(10-24-2015, 12:41 AM)Armin Zol نوشته است: [ -> ]چون گرافیک نباشد تن من مباد! :D

(10-24-2015, 02:11 AM)Sina Assassin نوشته است: [ -> ]به نظر من گرافیک های این شرکت حرف اول رو میزنن و از همه لحاظ یک سر و گردن بالاتر از رقبا هستند. پس قطعا کارت گرافیک رو انتخاب میکنم.

پس با این تفاسیر اولین گزینه گرافیکه...
قدیمی باشه یا جدید؟
AMD باشه یا Nvidia?
تست تو بازی هم باهاش باشه یا نباشه (اینارو مدل آقای عزیزم ببخشید ادامه بدید) :cool: