Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فیل اسپنسر اطمینان می‌دهد که برای عرضه World of Warships روی Xbox One مذاکره می کند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بازی World of Warships به‌تازگی عرضه شده و با نظرات مثبت منتقدان و بازی‌بازان مواجه شده است، اما عرضه نشدن این عنوان برای کنسول‌های مایکروسافت، طرفداران را ناراحت کرده و آن‌ها درخواست عرضه World of Warships برروی Xbox One را دارند، همان‌گونه که World of Tanks برای کنسول‌های مایکروسافت عرضه شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

حال، رئیس بخش Xbox Box شرکت مایکروسافت، آقای Phil Spencer، درباره‌ این موضوع صحبت‌هایی را خطاب به طرفداران کرده گفته است.
نقل‌قول:
مطمئنا. من با Victor در Gamescom درباره Warships صحبت کردم. من تا به‌‌حال این بازی را تجربه نکردم، شما چطور؟
— Phil Spencer (@XboxP3) October 25, 2015
آن‌ها همکارانی بسیار خوب برای Xbox بوده‌اند. من مطمئن هستم که درباره Warships بحث خواهیم کرد.
آقای اسپنسر همچنین در مورد مراسم Xbox One Experience پیش رو صحبت کردند و هدف خود را از این مراسم بیان کردند.
نقل‌قول:
دادن مکانی به سازندگان و توسعه دهندگان برای ارتباط با جامعه‌ خود؛ این هدف ما است.
ما همچنین دریافیم که متاسفانه قرار نیست تا بازی‌های backward compatible بیشتری برای رونمایی ببینیم و به‌نظر می‌رسد تغییری در برنامه backward compatiblity یا پشتیبانی از نسل قبل شاهد باشیم.
نقل‌قول:
به‌روزرسانی بعدی، به‌زودی منتشر خواهد شد. به‌نظر نمی‌رسد که بازی‌های بیشتری به بازی‌های نسل قبل اضافه کنیم. به‌روزرسان پشتیبانی از نسل قبل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
[تصویر:  XBox-One-Logo-Wallpaper-ds1-670x377-cons...50x141.jpg]

منبع: dualshockers