Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نگاهی به نقشه بازی Just Cause 3 بیاندازید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  just-cause-3-7-760x4251.jpg]

زمان زیادی تا انتشار عنوان «جاست کاز ۳» (Just Cause 3) باقی نمانده است. حال، تصویری از نقشه این عنوان منتشر شد. با گیمفا همراه باشید.

«جاست کاز ۳» دارای یکی از بزرگ‌ترین نقشه‌ها در بازی‌های ویدیویی امروزی است. همچنین اعلام شد که عرض بازی بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر خواهد بود.

نکته جالب توجه، شباهت نقشه این عنوان به نقشه اسپانیا، یونان، جنوب فرانسه، مالت و چند کشور دیگر در کنار یکدیگر است. شما را به تماشای نقشه عظیم عنوان «جاست کاز ۳» دعوت می‌کنیم:
  • برای نمایش در اندازه اصلی کلیک کنید:
[تصویر:  Just-Cause-3-166x150.jpg]

گفتنی است که «جاست کاز ۳» در روز ۱ دسامبر ۲۰۱۵ برابر با ۱۰ آذر ۱۳۹۴ توسط Square Enix در سراسر دنیا منتشر خواهد شد. پلتفرم‎های مقصد این بازی پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی خواهند بود.

منبع
لامصب انگاري نقشه كل جهانه Blink 
عجب چيزيه  S0 (2)
یعنی gtav با skyrim روی هم
هر OW جدیدی که میاد همین حرفا رو میزنن پشتش (واچ داگزو به یاد بیارید، میگفتن شیکاگو پهناورترین شهر در تاریخ OW هاست بعدش رفتم تو بازی دیدم اندازی VICE CITY هم نیست !) اینم الکی با 1000 KM پهنا داره محیط بدون جزئیاتو به رخ میکشه
(10-27-2015, 07:16 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]هر OW جدیدی که میاد همین حرفا رو میزنن پشتش (واچ داگزو به یاد بیارید، میگفتن شیکاگو پهناورترین شهر در تاریخ OW هاست بعدش رفتم تو بازی دیدم اندازی VICE CITY هم نیست !) اینم الکی با 1000 KM پهنا داره محیط بدون جزئیاتو به رخ میکشه

داداش شما Just Cause 2 رو بازی کردی؟
(10-27-2015, 07:54 PM)The J0ker نوشته است: [ -> ]
(10-27-2015, 07:16 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]هر OW جدیدی که میاد همین حرفا رو میزنن پشتش (واچ داگزو به یاد بیارید، میگفتن شیکاگو پهناورترین شهر در تاریخ OW هاست بعدش رفتم تو بازی دیدم اندازی VICE CITY هم نیست !) اینم الکی با 1000 KM پهنا داره محیط بدون جزئیاتو به رخ میکشه

داداش شما Just Cause 2 رو بازی کردی؟

اگه شما اجازشو صادر کرده باشی و بذاری بله تمومشم کردم 1کشم بازی کردم 
چطور عزیزم ؟