Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: کارگردان خلاق عنوان Mafia 3 جزئیات بیشتری را از بازی منتشر کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  mafia_3.0.0.jpg]

با معرفی عنوان Mafia 3 شور و اشتیاق فراوانی در بین تمام بازی‌بازان و عاشقان این سری به وجود آمده است. حال کارگردان خلاق این عنوان آقا Haden Blackman به تعدادی از سوالات مربوط به این بازی پاسخ داده‌اند. با ما در ادامه همراه باشید.
به تازگی مجله Game Informer در طی مصاحبه با Haden Blackman، توانسته اطلاعات نسبتا مختصری را نسبت به این عنوان کسب کند. موارد گفته شده به شرح زیر است:
  • در بازی بخش آموزشی وجود خواهد داشت، البته انتظار نداشته باشید که این بخش در طی رخداد‌های جنگ ویتنام رخ دهد یا مانند موردی که در ابتدای عنوان Mafia 2 مشاهده کردیم، بلکه تمام تمرکز بخش آموزشی نشان دادن شرایط حاکم بر New Orleans و شخصیت‌های جدید این قسمت است.

• بازی در طی یک دوره ۹ ماهه اتفاق خواهد افتاد بنابراین انتظار شرایط آب و هوایی چندان متنوعی به مانند برف نباشید بلکه در بیشتر شرایط شاهد بارش باران هستیم و این که چگونه باران باعث می‌شود که شرایط کنترل ماشین‌ها تغییر کند.

• در بازی امکان این که با افراد زیادی اتحاد برقرار کنید وجود دارد ولی این ویژگی هنوز به طور قطعی تایید نشده است.

• به بعضی از گره‌های داستانی در نسخه دوم مانند این که چه بلایی بر سر Joe آمده است پاسخ داده خواهد شد.

• در بازی موارد قابل جمع‌آوری بسیاری وجود دارد به مانند مجلات و …

• قسمت سوم از عنوان Mafia فوق العاده خشن خواهد بود در بازی برای بازجویی شاهد صحنه‌های شکنجه خواهید بود، در این بین از Take Down های موجود در بازی نیز نمی‌توان گذشت.

• بعد از اتمام بازی نیز می‌توانید به مانند اکثر عناوین Open World (جهان باز) به گشت گذار در محیط بازی پرداخته و ماموریت های جانبی را تکمیل کنید.
بحث درمورد Mafia 3 و به چالش کشیدن آن، نگاهی انتقادی و عمیق می‌طلبد که چنین امکانی فعلا میسر نیست. اما سؤال مهمی که در این بین به‌وجود می‌آید؛ این است که “آیا Mafia 3 باعث خشنودی طرفداران سری خواهد شد یا خیر؟” برای پاسخ دادن به این سوال، باید تا سال ۲۰۱۶ و روز انتشار بازی صبر کرد و آن هنگام باید “خود شما” بدان جواب دهید!
با شماره دومش خیلی حال کردم به خصوص با شخصیتش و داستانش امیدوارم این عنوان هم همینطور باشه
شرایط برفی بازی، جدا حال و هوای خاص خودشو داشت. حیفه که در مافیا۳ نداریمش. 
این فلشبک به گذشته و معماهاش هم واقعا میتونه تاثیر خوبی در کل بازی، بخصوص در داستانش داشته باشه.
وقتی تریلرش رو دیدم اصلا حالم گرفته شد. آخه سیاهپوستا رو کی تو مافیا راه دادن ؟ غیر ممکنه بتونه به پای نسخه دو برسه چه برسه به یک
یک که یه انقلابی بود برای خودش. دو هم خیلی خیلی قشنگ بود با اینکه اصلا مثل یک نشد ولی این ؟ از همین اول کار به دلم نچسبید
بهتر بود ادامه داستان ویتو رو میذاشتن نه اینکه شخصیت جدید بیارن
با این که اسم بازی مافیاست . ولی اصلا همچین حسی رو به ادم منتقل نمی کنه.
نسخه یک بازی شاهکار بود. به معنای دقیق کلمه ادم رو توی داستان مافیاییش غرق می کرد.
نسخه دوم داستانش زیاد مافیایی نبود. اما بازم نزدیک بود.
از تریلر ها اینطور میشه برداشت کرد که نسخه سوم فقط اسم مافیا رو داره یدک می کشه
حداقل امیدوارم مثل نسخه دو گیم پلی و داستان فوق العاده ای داشته باشه.
________
یکی از مهم ترین دلایلی که نسخه دوم بازی رو بدام خاطره انگیز کرد دزدی از مغازه ها بود.!
توی هیچ بازی ای من همچین منطقی ندیدم.

میری توی مغازه و هر چی می خوای می خری بعد فروشنده رو می کشی.
و قبل از این که پلیس برسه فرار می کنی.

خیلی لذت بخش بود
نقل‌قول:
  • به بعضی از گره‌های داستانی در نسخه دوم مانند این که چه بلایی بر سر Joe آمده است پاسخ داده خواهد شد.

• در بازی موارد قابل جمع‌آوری بسیاری وجود دارد به مانند مجلات و …

همین دو تا واس تجربه بازی کافیه :D
من دقیقا منتظر ادامه ی داستان نسخه ی دومش بودم که ببینم چه اتفاقی میافته چون آخر نسخه ی دومش جدا از اینکه شخصیت های منفی کشته شدن تازه داستانش جون گرفت و میتونیست در نسخه ی بعدیش به عنوان بهترین بازی دنباله دار تبدیل بشه نه اینه تو هر نسخه  بیان از شخصیت های جدید استفاده کنن  :////   البته باز یه خوبی که این سازنده داره اینکه هر نسخه  رو متفاوت و دور از ذهن مخاطب  میسازه بطوری که شما تو داستان هیچ چیزی رو نمیتونید پیش بینی کنید  D:
انصافا در مقابل نسخه اول هیچی نیست!
نسخه اول خیلی خیلی زیبا بود! :heart: :heart: :heart:
نقل‌قول: در بازی موارد قابل جمع‌آوری بسیاری وجود دارد به مانند مجلات و …

من دور بازی رو خط کشیده بودم و تا اینو شنیدم الان دوباره عاشق مافیا شدم  :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
این بازی به نظر من عالی بودنش تضمین شده است ...
نسخه های قبلی خیلی قشنگ بودن و داستان تاثیر گذار قسمت دوم برای من جوری بود که تو بعضی از صحنه ها هنگ میکردم اصلا .
هوای برفی که تو نسخه قبل بود هم خیلی حس خوبی میداد + اون آهنگ های خاصش .
در کل به من به این بازی اعتماد دارم و مطمئنا تجربش میکنم .
ممنون از نویسنده بابت زحمتشون .