Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اولین امتیازات Need for Speed منتشر شدند| شکستی دیگر در ریسینگ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به نام خدا

[تصویر:  wbie_need-for-speed-delux-edition.jpg]
نام: Need for Speed
ناشر: Electronic Arts
سازنده: Ghost Games
سری: Need for Speed
موتور گرافیکی: Frostbite 3
سبک: Racing
حالت: تک نفره, چند نفره

در 21 مه 2015 بود که EA از نسخه جدید سری Need for Speed پرده برداشت و نام این عنوان بدون عنوانی فرعی و بدلیل حفظ قدمت سری پرطرفدارش، Need for Speed گذاشت.  Need For Speed جدید، از همان سیستم آنلاین بدون وقفه AllDrive بهره می برد. سیستمی که قبلا در بازی Need For Speed: Rivals نیز شاهد آن بودیم. پس برای تجربه این نسخه حتما به اینترنت نیاز دارید چراکه گفته شده بازی به این صورت تنوع بهتری دارد و تجربه دلچسب تری را با دوستان خواهید داشت و باعث می شود دیگران به صورت همزمان در " داستان سرایی” عنوان نامبرده حاضر باشند. اعلام شده که امکان بازی به عنوان پلیس وجود دارد ولی در روشی متفاوت تر نسبت NFS: Rivals. در بازی می توانید به شخصی سازی خوردروی خود و استفاده از سیستم سفارش سازی مانند Handling بپرادزید و آن طور که باب میلتان هست، خودروی خود را برای مسابقه ای هیجان انگیز آماده کنید و کنترلش را بدست بگیرید. حجم این عنوان برای کنسول های نسل هشتمی نیز 18 و 36 گیگابایت برای X1 و PS4 می باشد.
چیزی که مشخص است، عرضه عنوانی دیگر از فرانچایز پر افتخار Need for Speed است که به عقیده خیلی ها عنوانی دو برابر بهتر از NFS: Rivals یا عنوانی شبیه به NFS: Underground می باشد.

حال با این نمرات، می توان گفت که "سرعت و گرافیک هم افاقه نکرد!".

امتیازات بازی

Cheat Code Central: 90
USgamer: 90

Gaming Trend: 85
LaPS4: 84
Power Unlimited: 82
GameTrailers:83
Digital Chumps: 80
PlayStation LifeStyle: 80
Gamespot:80
Hobby Consolas: 77
3djuegos: 75
Atomix: 75
GamesBeat: 70
Meristation: 70
Post Arcade:70
Eurogamer Italy:70
EGM: 70
God Is a Geek: 65
IGN:63
Shacknews:60
GamesRadar+: 60
Hardcore Gamer:60
Destructoid:60
Game Rant: 60
We Got This Covered:60
Attack Of The Fanboy: 60
Videogamer: 50
Gaming Age: 50
Gameblog.fr: 50
Giant Bomb: 40

متای بازی بر روی PS4 و Xbox One

[تصویر:  12.png]

[تصویر:  121.png]
ایشالله که متاش بره بالای 83_84........در هر صورت من عاشق این بازیم :heart:
انتظار نداشتم بازی شاهکار بشه! و متاش بالای 85-86 بشه..... اما حداقل انتظار داشتم متاش 79-80 بشه S0 (25)
میشه گفت گند زد! هرچند که اصلا با سبک ماشین رانی حال نمکنم.....!

ممنون بابت مطلب ;) :heart:
پس چرا بازیش که انگار خیلی خوب بود پس چی شد؟
من اگه متاش 0 هم بشه نمی تونم از بازی کردنش صرف نظر کنم  Confused0 (21): 
 واقعا نمیدونم دوستان تو سایت چرا فقط نکات منفی رو میبینن الان این need for  speed بعد از 10 سال یه داستان خفن و شخصی سازی داره  چیزی که طرفدارا سالها انتظارشو میکشیدن برید یوزر اسکور و نظرات کاربرارو بخونید تو سایت متاریک
گرافیکش که خوب گیمپلیم که بد نبود اخه چرا انقدر پایین
فکر می کردم بتونه برای بهترین ریسینگ سال با forza و project cars رقابت کنه حیف شد
البته فکر کنم کسایی که زیاد اهل ریسینگ نیستن باهاش حال کنن چون گرافیک و شخصی سازی قوی داره
چطور جرات میکنین بگین بده ؟ :)  یوزر اسکور رو ببین  من امشب میرم با هیلو عوضش کنم :cool:
(11-03-2015, 04:13 PM)Amir Hidden نوشته است: [ -> ]چطور جرات میکنین بگین بده ؟ :)  یوزر اسکور رو ببین  من امشب میرم با هیلو عوضش کنم :cool:

واقعا از روی یوزر اسکور تصمیم می گیری؟
یکی به forza ms6 صفر داده بود گفته بود گرافیکش اندازه ps2 هست
بازی ها روز اولشون یوزر اسکور بالاتری دارن چون طرفداراش سریع میان 10 می دن
(11-03-2015, 04:31 PM)0099 نوشته است: [ -> ]
(11-03-2015, 04:13 PM)Amir Hidden نوشته است: [ -> ]چطور جرات میکنین بگین بده ؟ :)  یوزر اسکور رو ببین  من امشب میرم با هیلو عوضش کنم :cool:

واقعا از روی یوزر اسکور تصمیم می گیری؟
یکی به forza ms6 صفر داده بود گفته بود گرافیکش اندازه ps2 هست
بازی ها روز اولشون یوزر اسکور بالاتری دارن چون طرفداراش سریع میان 10 می دن

نزدیک 4 تا 5 نفر خریدن
همه عاشقش شدن .......
صفحه‌ها: 1 2