Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نمرات WWE 2K16 منتشر شدند| بیش از حد انتظار?!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به نام خدا

[تصویر:  WWE-2K16-301x428.jpg]

مدنی می شود که نسخه جدید سری محبوب WWE 2K در دسترس دارندگان کنسول های نسل هفتمی و هشتمی قرار گرفته اما فعلا تکلیف نسخه PC آن مشخص نشده است. درکل می توان گفت که WWE 2K16 عنوانی موفق محسوب می شود چراکه با تغیرات چشم گیر نسبت به 2K15، مسلما عنوانی بیادماندنی در سری WWE شده است. افزایش گرافیک، نوآوری در گیم پلی، حضور بیش از ۱۲۰ کشتی گیر در بازی و بهبود مشکلات گرافیکی و جزئی، از جمله ویژگی های WWE 2K16 می باشد.

نمرات بازی
Cheat Code Central:90
IGN:88
IGN Spain:86
3djuegos: 85
Hobby Consolas:85
GamesRadar+ :80
Lazygamer: 80
HardcoreGamer: 80
GameRevolution: 80
Game Recolution:80
Meristation:80
Metro GameCentral: 70

متای بازی
81
[تصویر:  x67t5dehxwu0860c4jud.png]
با این همه تغییرات و پیشرت چرا متای بیشتری نگرفته و اینکه کی نسخه پی سی مشخص میشه زمان انتشارش؟
(10-31-2015, 02:50 PM)tak3az.ir نوشته است: [ -> ]با این همه تغییرات و پیشرت چرا متای بیشتری نگرفته و اینکه کی نسخه پی سی مشخص میشه زمان انتشارش؟

توی این دوره و زمونه بازی ۷۰ بگیره از این منتقدا هنر کرده
فکر نمیکنم خبری از PC باشه چون تایید نکرذن
(10-31-2015, 02:51 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]
(10-31-2015, 02:50 PM)tak3az.ir نوشته است: [ -> ]با این همه تغییرات و پیشرت چرا متای بیشتری نگرفته و اینکه کی نسخه پی سی مشخص میشه زمان انتشارش؟

توی این دوره و زمونه بازی ۷۰ بگیره از این منتقدا هنر کرده
فکر نمیکنم خبری از PC باشه چون تایید نکرذن
در تایید شدن نسخه pc شبهاتی هست و در زمان انتشارش هم ابهام وجود داره. اول که تاریخ انتشار رسمی اعلام شد، گفتند که برای کنسول های نسل۷و۸ و پلتفرم pc منتشر میشه. بعد از این خبر دیگه حرفی از نسخه pc زده نشد.
الان هم خیلی از سایت ها، پلتفرم pc رو از پلتفرم های مقصد بازی خط زدند و اصلا وجود نداره!!
2k اگه ببینه کم فروش میره میگن برای pc بدن بیرون مثل پارسال همه چیز به فروش این عنوان بستگی داره .
نمراتش همین چندتاست یا آپدیت هم میشه؟؟
(10-31-2015, 05:08 PM)soheil sangari نوشته است: [ -> ]نمراتش همین چندتاست یا آپدیت هم میشه؟؟

درصورت اومدن نمرات جدید، حتما پستو آپدیت میشه.
اووووهــــــــــو! چه عجب  :D من که شدید فن WWE هستم منتهی به دلیل کیفیت مضخرف بازیهاش تا حالا سمتشون نرفتم. اینبار ظاهرا گذرمون میخوره  :D
این عنوان هر سال داره پیشرفت میکنه.من که از نسخه قبلیش خیلی لذت بردم پس 100 برابر از این یکی لذت خواهم برد. :P
نمره هاش  خوبه
ولی من کلا خوشم نمیاد
صفحه‌ها: 1 2