Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شهید احمد، سونی را ترک کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
طرفداران شرکت سونی به خوبی شهید احمد را می‌شناسند. او که سمت مدیرعامل محتوای استراتژیک سونی در اروپا را داشت٬ یکی از عوامل مهم انتشار بازی‌ها برروی پلی استیشن ۴ و ویتا بود. خیلی وقت بود که او به یاد دوران گذشته‌اش تصمیم داشت٬ باری دیگر شروع به طراحی بازی کند. حال٬ گویا او تصمیم خود را گرفته است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

احمد در بلاگ رسمی خود٬ اعلام داشت که قصد دارد سونی را ترک کند و پس از ۲۵ سال شروع به طراحی بازی کند.
[تصویر:  b53aad30960c434db6da001089e8b9bc-ds1-670...strain.jpg]
«من می‌خواهم دوباره بازی بسازم. حدود بیست و پنج سال پیش بود که بازی سازی را کنار گذاشتم و از آن زمان تغییرات بسیاری را دیده‌ام و هیجان انگیزترین‌شان نیز در چند سال اخیر بوده است. تیم پلی استیشن از رفتن من ناراحت است اما می‌داند که من چی می‌خواهم و من از پشتیبانی خوب آن‌ها متشکرم.»
از طرف دیگر احمد قول داده است که رابطه خوب سونی با سازندگان پس از رفتن او بدون تغییر باقی بماند. باید منتظر ماند و دید٬ شهید چه عنوانی را خواهد ساخت.

منبع
اسمش منو کشته اسمش منو کشته وای این اسمش منو کشته S0 (36)
کی شهید شد قضیه چیه منم در جریان بذارید (joke)
دیزاینر هم دیزاینرهای قدیم خدا پدر جان رومرو رو بیامرزه و خدا روح کوجیما رو هم بیامرزه
ناموسا فک میکنم تلفظتون غلطه! Wall Blink
خدا رحمتش کنه موقع زنده بودن شهید خوبی بود
الان موقع بازی سازیه؟
یه تختش کمه