Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: جمعه سیاه مایکروسافت: هر باندل اکس‌باکس‌وان، فقط ۲۹۹دلار و هر اشتراک گلد، تنها ۱دلار!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  CUPZMxGWcAAsp_j.jpg]

اگر شما قصد خرید کنسول‌ اکس‌باکس‌وان را دارید یا نمی‌توانید از فکر کردن به باندل‌های زیبا و محدود Forza Motorsport 6 یا Halo 5 دست بردارید، جمعه هفته آینده فرصتی طلایی برای به حقیقت رسیدن رویاهای شما است؛ چراکه مایکروسافت در حراجی جدید خود موسوم به «جمعه سیاه» تخفیفات مناسبی را تدارک دیده است که هر انسانی را وسوسه می‌کند! برای اطلاع از جزئیات بیشتر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

در تخفیفات «جمعه سیاه» این‌ هفته مایکروسافت، شاهد کاهش قیمت کم‌نظیر ۵۰ دلاری هر کدام از ۱۲ باندل‌ مخصوص اکس‌باکس‌وان برای تعطیلات کریسمس هستیم که ازجمله آن‌ها می‌توان به باندل‌های محدود Halo 5 ،Forza Motorsport 6 و Rise of the Tomb Raider (طرح‌های ویژه) و همچنین باندل‌های Fifa 16 و Fallout 4 اشاره کرد. علاقه‌مندان به این پیشنهادات ویژه مایکروسافت به مدت ۴ روز از تاریخ ۲۶ نوامبر (پنج‌شنبه، ۵ آذر ۱۳۹۴) تا ۳۰ نوامبر (دوشنبه، ۹ آذر ۱۳۹۴) برای خرید باندل موردنظر خود از طریق خرده‌فروشی‌های آمریکای شمالی، فرصت دارند.
بدین ترتیب شما می‌توانید تنها با پرداخت ۲۹۹ دلار، علاوه‌بر ۱ دستگاه کنسول اکس‌باکس‌وان، ۱ یا چند بازی روز را نیز صاحب شوید و این پیشنهادی بسیار به‌صرفه است.

غافل‌گیری‌های مایکروسافت به این‌جا ختم نمی‌شوند؛ اگر شما هنوز حساب اکس‌باکس‌لایو خود را به اشتراک گلد ارتقا نداده‌اید، قادر هستید که به‌لطف پیشنهاد فوق ویژه «جمعه سیاه» مایکروسافت، تنها با صرف مبلغ ۱ دلار، ۱ ماه اشتراک ویژه گلد را دریافت کنید و از تخفیفات و امکانات فوق‌العاده مخصوص کریسمس مشترکین آن لذت ببرید.

اگر خرید از فروشگاه‌ها و خرده‎فروشی‌های خارج از کشور برای شما مقدور است، پیشنهادها و تخفیفات شگفت‌انگیز «جمعه سیاه» مایکروسافت را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید و با یک تیر به چند هدف بزنید!