Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ترسناک‌ترین و زشت‌ترین چهره‌هایی که می‌توانید در Fallout 4 بسازید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  bethesda-fallout-4-to-release-on-novembe...50x141.jpg]
اگر Fallout 4 را تجربه کرده باشید احتمالا متوجه شده‌اید که یکی از بارزترین ویژگی‌های آن امکان وسیع در طراحی چهره‌ شخصیت مورد نظر شماست. اکنون تریلری منتشر شده است که زشت‌ترین و ترسناک‌ترین چهره‌های قابل ساخت توسط این بخش را نشان می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید.

همان‌طوری که تا الان متوجه شده‌اید بتسدا در جزئیات بازی Fallout 4 تمرکز و دقت بالایی به خرج داده است و می‌شود این را از بخش طراحی چهره فهمید. همین جزئیات بالا و امکانات وسیع باعث شده است تا افرادی به فکر ایجاد ترسناک‌ترین و زشت‌ترین چهره‌های قابل ساخت در این عنوان بیفتند. در واقع این انتخاب‌های مختلف و قابلیت تغییر دادن همه اجزای صورت است که این افراد را به فکر انجام این کار انداخته است.
در حالی که اکثر بازی‌بازان سعی دارند تا چهره‌ای شبیه به صورت خود یا افراد مشهور بسازند، عده‌ای هم در این میان به فکر ایجاد چهره‌های طنز در بازی هستند. آنچه در این تریلر به نمایش درآمده است به وضوح دقت عمل بالای بتسدا را در ساخت این بخش نشان می‌دهد. علاوه بر این می‌توان دریافت که چه افراد خلاقی در حال انجام این بازی هستند و چه چهره‌های شگفت‌انگیزی را ایجاد می‌کنند.
به نظر می‌رسد که Fallout 4 در هر بخشی هم مشکل داشته باشد، در بخش طراحی چهره به زیبایی عمل کرده است. پس شما را به تماشای این تریلر جالب دعوت می‌کنیم.تماشای آنلاین:

Video Player


   عنوان Fallout 4 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌ شخصی در دسترس است.


source : Gaming Bolt