Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اموزش انلاین بازی کردن home front
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به تمام گیمفایی های عزیز امروز براتون اموزش انلاین بازی کردن بازی زیبای شرکت thq یعنی : home front بدم
این بازی سبک اول شخص شوتر هستش (first personal shoter) هستش که در سال 2010 منتشر شد
این بازی یک گرافیک خوبی داره. موضوعه بازی هم خوبه و بد نیستش و طبق معموله بازی های thq این بازی هم گیم پلیه خوبی نداره و به نظر من این بازی توهینی بود به سبک بازی اول شخص شوتر
اما حالا می خوام اموزش انلاین بازی کردن این بازی رو براتون بذارم
1.بازی رو نصب کنید
2.اول از همه باید از برنامه تانگل استفاده کنید تا بتونید بازی را با دوستان یا با خارجی ها بازی کنید از اینجا میتوانید برنامه ی تانگل رو دانلود کنید
3. باید بازی را اپدیت کنید که بازی بتواند سرور های دیگران را پیدا کند.اینجا دانلود کنید
4. باید برنامه steam را نصب کنید و کرک smartsteam را در جایی که steam را نصب کردید کپی کنید.از اینجا استیم رو دانلود کنید
5.حالا باید برنامه smartsteam را اجرا کنید و بازی Homefront را در لیست قرار دهید و بازی را از داخل smartsteam اجرا کنید.
نکته: فقط بگم قبل اجرا باید تانگل تان باز باشه و در روم Homefront باشه.
نکته: اون اپدیتی که گفتم دانلود کنید در داخل اون هم اپدیت هست و هم کرک که شما اپدیت را نصب کنید و کرک را در محل نصب بازی کپی کنید.
have good time

Confused74:Confused29:
خیلی خوبه:(25):
به خدا کپی پیست نیست
عالي بود رندي جان Confused29:
مرسی که انقدر منو تشویق می کنیConfused74:
مگه من گفتم کپیه؟Confused66:
نه خواستم قبلش گفته باشم
یکی بیاد دیگه...Confused41:
تکی؟
؟
چی تکی؟