Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
به نام خدا

با درود و سلام به کابران گیمفا، این تاپیک را برای ارزیابی تک تک کاربران انجمن از نظر یکدیگر تاسیس کرده ایم. هر هفته روز یک بار، یکی از اعضای انجمن، چه مدیران و چه کاربران زیر رادیکال رفته و توسط اعضای انجمن ارزیابی میشوند. این تاپیک در اصل برای کیفیت و بهبود عملکرد کاربران است و در نتیجه ما شاهد یک فروم بهتر خواهیم شد.

و اما قوانین پست:
1.اگر فرد متقاضی رو نمیشناسید و از فعالیت و ... آن خبر ندارید، خواهشا به آن نمره ندهید.
2. میتوانید نمره دهی رو به بخش های فعالیت، رفتار و ... نسبت دهید و نیازی به توضیح نمیباشد.
3. از شکلک (!) استفاده کنید ولی نه زیاد.
4.هرگونه توهین، اسپم، درگیری و متشنج کردن تاپیک ممنوع است و با افراد خاطی برخورد میشود.
5. افراد متقاضی با دادن پیام خصوصی به بنده میتوانند در لیست قرار بگیرند.
6. فقط یک بار میتوانید به کاربر نمره بدهید.
7. هر 7 روز یکبار، یکی از اعضا جایگزین قبلی برای ارزیابی میشود.

با تشکر از مدیریت انجمن Admin
نمره ۸ از ۱۰ 
یکی رو برا این کم کردم که معمولا حوصله نداری  S0 (2)
اون یکی هم چرا گذاشتی گیم ۲ دی ال رو فیلتر کنن Wall
نمره تو که بیست از بیسته به قول معروف تو خودت نمره بیستی.

مخصوصا با فعالیت هایی که انجام میذی و اخلاق عالیت باعث شده کابرا باهات حال کنن
120/100

باحالی دیگه S0 (2)
یه کم فکر نمیکنید ضایع هستش؟ و البته نادرست؟ اینکه مثل یک محصول نمره بدی به رفیقت و در ملع عام قضاوتش کنید؟
98 درصد که مطمئنا میریزید اینجا میگید چقدر باحالی و داداشی و دمت گرم و ...  S0 (2) که این مورد تاپیک رو کاملا بی معنی میکنه!
میمونه این وسط که شاید عده ای قضاوت کنند بعد یارو میاد از خودش دفاع میکنه و دعوا.
هیچ وقت جلوی بیش از چهارصد بازدید کننده به یک نفر نمره ندید!
(11-27-2015, 02:54 PM)A.R.A.$.H نوشته است: [ -> ]یه کم فکر نمیکنید ضایع هستش؟ و البته نادرست؟ اینکه مثل یک محصول نمره بدی به رفیقت و در ملع عام قضاوتش کنید؟
98 درصد که مطمئنا میریزید اینجا میگید چقدر باحالی و داداشی و دمت گرم و ...  S0 (2) که این مورد تاپیک رو کاملا بی معنی میکنه!
میمونه این وسط که شاید عده ای قضاوت کنند بعد یارو میاد از خودش دفاع میکنه و دعوا.
هیچ وقت جلوی بیش از چهارصد بازدید کننده به یک نفر نمره ندید!
خب آرش جان تاپیک رسما فانه و برا سرگرمی، توی قسمت پاتوق هم هست...
تو قوانین هم گفتم توهین و .... برخورد داره 167  در اصل یجوریه که بدونی از نظر اطرافیانت چه مشکلاتی داری و در اینده میتونی برطرفشون کنی.
90 
5 تا واسه بی اعصاب بودنت S0 (44)
5 تا هم واسه اون سیکس پک لعنتی
کم کردم S0 (45)
99/100
 فقط بخاطر عکس آواتار تلگرامت.اون انگشته،یادته؟ Eee
1.25 /100
:))))))))
دلیلشم به خودم مربوطه امیر 
 تقصیر توعه گیم تو دی ال شیلتر شدا S0 (2)
100 S0 (36)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15