Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آموزش آنلاین بازی کردن Call of Duty Modern Warfare 2 ( کرک آلتر قدیمی )
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
چرا همش search and destroy  هست؟  tdm چرا نیست؟ باید خودمون اضاف کنیم ایا؟
(10-10-2016, 08:29 PM)salar.yasavoli نوشته است: [ -> ]چرا همش search and destroy  هست؟  tdm چرا نیست؟ باید خودمون اضاف کنیم ایا؟

والا دیگه اون به علاقه ادمین سرور بستگی داره،
آموزش سرور زدن تو پست اول هست، اگه بخواید میتونید سرور با مود دلخواه ران کنید
مرسی دوست عزیز مپ استورم فقط درست نیست هی کرش میکنه
(10-11-2016, 02:11 PM)salar.yasavoli نوشته است: [ -> ]مرسی دوست عزیز مپ استورم فقط درست نیست هی کرش میکنه

dlcها رو دانلود کردین؟
بله کلشو
(10-12-2016, 04:20 PM)salar.yasavoli نوشته است: [ -> ]بله کلشو

معمولا نباید مشکلی باشه!
بقیه مپ های dlc چی؟اونا مشکل نداره؟
اقا یه سوال من کلا عشق کال هستم تو مدرن یک هم عالی کار میکنم و نه فحشی میدم نه کاری دارم به کسی و از لانچر هم استفاده نمیکنم منو هم با نامه وروجک میشناسن همه بعد تو سروره ماتریکس هر وقت فرگ اول میشم یا کیل بدون مرگ زیاد میشه منو کیک میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wall Wall  نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟
با عرض سلام و خسته نباشید .
داداش یه سوال داشتم . من وقتی میرم تو بازی و play رو میزنم هی میزنه connecting to IWnet... و نمیاره چیکار کنم یعنی این روش هم نابود شد؟
در ضمن لینک فایلی رو که در صفحه قبل گذاشته بودید خرابه لطفا بررسی کنید . 
لطفا مثل همیشه سریع جوابمو بدید . دمتون گرم
با تشکر
(10-09-2016, 11:36 PM)salar.yasavoli نوشته است: [ -> ]واقعا ممنون از پاسخ گویی عالی 8122 8122
فقط مپ کرش رو نمیره ارور میده نمیدونم چرا!!

دادا این مپ رو دوباره دانلود کن و جایگذاری کن درست میشه .
(10-21-2016, 04:17 PM)Hamidreza81 نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و خسته نباشید .
داداش یه سوال داشتم . من وقتی میرم تو بازی و play رو میزنم هی میزنه connecting to IWnet... و نمیاره چیکار کنم یعنی این روش هم نابود شد؟
در ضمن لینک فایلی رو که در صفحه قبل گذاشته بودید خرابه لطفا بررسی کنید . 
لطفا مثل همیشه سریع جوابمو بدید . دمتون گرم
با تشکر

دوستان کسی نیست جوابمو بده ؟ S0 (43) S0 (43) S0 (5) S0 (5) Blink Blink
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7