Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آموزش آنلاین بازی کردن عنوان Rainbow Six: Siege
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Tom-Clancys-Rainbow-Six-Siege.jpg]
ما گروه ضربت هستیم! گروهی که در مقابل شر می ایستد و آن ها را از پای در می آورد. بگذارید کمی واضح تر با شما صحبت کنم. من علاقه ی خاصی به تعریف خاطرات دارم و حالا خاطره ی یکی از ماموریت هایمان را می گویم. البته زیاد قدیمی نیست ولی بسیار خاطره انگیز است. من و 3 نفر دیگر از دوستانم، گروگانی را باید نجات می دادیم. تحربه ی وحشتناکی بود و فکر کنم مقدار ترشح آدرنالینم بسیار زیاد شده بود! یک گروه تروریستی تشکیل شده از 4 نفر در خانه ای زنی را گروگان گرفته بودند. ما یک روبات بسیار کوچک را برای پیدا کردن محل دقیق گروگان گیری فرستادیم. روبات ما محیط را آنالیز کرد و محل دقیق گروگان را به ما گفت. شاید اگر آن زن به ما پیام نمی داد، روباتمان داغون نمی شد! نقشه را برداشتیم و در آن جا یک محل ورود را علامت گذاری کردیم. از نظر من بهترین محل ورود به خانه از طریق پشت بام بود. دیگر اعضای گروه حرف من را تایید کردند. ما از طریق یک طناب از هلیکوپتر پایین آمدیم و به سمت پشت بام خانه رفتیم. سپس به پنجره ای که گروگان در آن سمت بود رفتیم. 2 نفر از یک پنجره ی دیگر وارد خانه شدند. به محض ورود به خانه یک تروریست را کشتم و ما توانستیم گروگان را آزاد کنیم. یکی از دوستانم از گروگان مواظبت می کرد و ما نیز در حال پیداکردن تروریست ها و هلاک کردن آن ها بودیم. واقعا اتفاق دردناکی بود، دوستم مرد و تروریست ها دوباره آن گروگان را بردند. من با دوستانم که فقط 3 نفر بودیم دوباره یک روبات را به محل گروگان گیری جدید فرستادیم. روبات که وارد آن محل شد اطلاعات دقیقی از گروگان به ما داد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این بار از سقف محل گروگان گیری وارد آن محل شویم. وارد سقف آن محل که شدم یک بمب را کار گذاشتم و با ترکیدن آن توانستم عده ای از گروگان گیرها را بکشم و این بار خودم از گروگان مواظبت کنم. در مسیر رفتن به درب ورودی ما توانستیم همه ی تروریست ها را به غیر از یک نفر بکشیم. نمی دانم آن یک نفر چطور توانست همه ی گروه ما را بکشد. من و گروگان در حال فرار بودیم که دوباره با آن گروگان گیر مواجه شدم...

سیستم مورد نیاز:
Minimum
(OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required

Processor: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz

Memory: 6 GB RAM

(Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM

Network: Broadband Internet connection

Storage: 30 GB available space

Sound Card: DirectX® 9.0c compatible sound card with latest drivers

Recommended

(OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required

Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or better or AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz or better

Memory: 8 GB RAM

(Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 (or GTX 760 / GTX 960) or AMD Radeon HD 7970 (or R9 280x [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X

Network: Broadband Internet connection

Storage: 47 GB available space
Sound Card: DirectX® 9.0c compatible sound card 5.1 with latest driver

آموزش آنلاین بازی کردن:
اول از همه بازی را نصب کنید. (ترجیحا نسخه Codex)
برای آنلاین بازی کردن شما به تانگل نیاز دارید.
دانلود تانگل= کلیک
بعد از نصب تانگل، باید آن را اجرا و سپس وارد بخش room شوید. دقت داشته باشید که شما باید در سایت تانگل ثبت‌نام کنید و با همان نام کاربری و رمز عبور به تانگل جوین بشید. 
بازی را به‌صورت Administrator اجرا کنید.
بعد از اینکه وارد بازی و بخش Main Menu شدید، باید به این ترتیب عمل کنید:
“Multiplayer” → “Custom Game” → “Local” → “Create” → “Create a new playlist" → Select the Playlist just created" → “Join as a Player
و سپس برروی Start کلیک کنید.
از بازی کردن لذت ببرید.
مهم:
برای آنلاین بازی کردن با تانگل شما باید مراحل زیر را انجام بدهید.
وارد بخش Control Panel شوید.
سپس Network and Sharing Center و در ادامه برروی Change Adapter Settings کلیک کنید.
برروی (Internet Protocal Version 4(TCP/IPv4 راست کلیک کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید.
برروی Advantage کلیک کنید. 
Automatic Metric را چک کنید و حالا عدد بخش Interface Metric را به 1 یا 10 تغییر بدهید.
تنظیمات را ذخیره و سپس همه چیز را ریستارت کنید (بازی + تانگل).

چگونه اسم خود را در بازی تغییر بدهیم:

فایل codex.ini را که در محل نصب بازی وجود دارد با Notepad اجرا کنید.
دنبال name=Player بگردید و به جای Player، نام دلخواه خود را قرار بدهید.
ببخشید
ولی من این تاپیک رو دیشب زدم S0 (43)
لینک
تکراری.
بسته شد.