Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
سلام. من اکانت بوپلی بازی Assassin's Creed Unity رو خریدم بعد خود بازی رو هم جدا گرفتم رو سی دی نصبشم کردم ولی کرک شده هست. حالا می خوام به یوپلی بشناسونمش که بعدش بشه آنلاین بازی کرد اما یوپلی تاییدش نمی کنه. از چن نفر پرسیدم گرفتن باید کرک شده نباشه بازی. حالا ظاهرا مجبورم 49 گیگابایت رو دانلود کنم از خود یوپلی منم اینترنت محدود دارم نمی تونم. راهی نیست بتونم یه جوری اینو درستش کنم؟! مثلا چن تا فایل رو دانلود کنم بعد تو پوشه بازی کپی کنم کرک برداشته بشه؟! منظورم فایل های کرک نشده هست. چون وقتی هم که بخوایم بصورت دستی یه بازی رو کرک کنیم باید فایلای کرک رو روی دو یا سه تا از فایل های اصلی بازی کپی کنیم. خواهش می کنم کمک کنید.
سلام.وقت بخیر.چند تا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم.من تا الان بازی هارو فقط به صورت افلاین بازی کردم و از قوانین و محیط های بازی انلاین اطلاعی ندارم.راهی هست که بازی رو در محیط استیم یا یوپلی یا ... بازی کرد بدون اینکه هزینه ای برای اشتراک در استیم یا.... پرداخت کرد و همچنین بدون هزینه خرید بازی, بازی رو انلاین اجرا کنیم؟ Confused
سلام لطفا کمک کنید من هی میخوام بتل 3 رو انلاین بزنم ولی پانک باستر منو کیک میکنه چیکار باس کنم
(07-06-2017, 12:34 AM)Younes98 نوشته است: [ -> ]سلام.وقت بخیر.چند تا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم.من تا الان بازی هارو فقط به صورت افلاین بازی کردم و از قوانین و محیط های بازی انلاین اطلاعی ندارم.راهی هست که بازی رو در محیط استیم یا یوپلی یا ... بازی کرد بدون اینکه هزینه ای برای اشتراک در استیم یا.... پرداخت کرد و همچنین بدون هزینه خرید بازی, بازی رو انلاین اجرا کنیم؟ Confused

استیم نیازی به اشتراک نداره فقط کافیه بازیو خریداری کنید سرویس هایی مثل psn و لایو هستن که اشتراک ماهانه هم درکنار خرید بازی باید داشته باشید
بدون خرید بازی نمیتونید آنلاین بازی کنید مگر اینکه بازی تو مدت محدود مثلا آخر هفته ها چند روز رایگان بشه 
میتونید تو اون مدت محدود بازی کنید بعدش دسترسیتون قطع میشه
 بازی های F2P هم هستن که کلا رایگانن و میتونید رایگان بازیشون کنید ولی اکثرشون حتی ارزش دانلود هم ندارن.

(08-18-2017, 01:03 AM)babakfallah نوشته است: [ -> ]سلام لطفا کمک کنید من هی میخوام بتل 3 رو انلاین بزنم ولی پانک باستر منو کیک میکنه چیکار باس کنم

پینگتون چند هست؟ اگه پینگ بالایی ندارید از سایت سازنده دانلود کنید بعد از ران کردنش اگه سبز بود و بدون مشکل بعدش بازیو ران کنید
http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe
(06-26-2017, 01:11 AM)mobinmotahari نوشته است: [ -> ]با سلام دوستان خواهشا یه مقایسه بین Rainbow Six Siege و THE DIVISION بکنید و پیشنهاد خودتون رو اعلام بفرمایید به نظرتون کدومش بهتره؟

سلام ، درباره مقایسه این دو باید بگم که حرف زیاده و دلایل و نکات زیادی هستند که به بهتر بودن رینبو نسبت به دیویژن اشاره می کنند. البته نباید فراموش کرد که مقایسه دو بازی که دارای خصوصیات مختلف هستند هم دارای مشکلات خودش است . اما درکل ، رینبو یک بازی شوتر بسیار زیبا و تاکتیکال هستش ، شما برای اینکه بهترین نتیجه رو بگیری ، باید همراه دوستان باشی و با اونها هماهنگی کنی ، سیستم تخریب پذیری عالی و صداگذاری های خوب ، شخصیت های جذاب و محیط های متنوع و عدم خسته کننده بودن رینبو، از نکات خوبیه که میشه به اون اشاره کرد. در واقع رینبو یکی از بهترین شوتر های نسل هشتم هستش و تجربه ای بسیار لذت بخش رو به شما هدیه میده. حتما پیشنهاد می کنم رینبو رو با دوستان بازی کنید و از اون لذت ببرید. اما در نقطه مقابل دیویژن قرار داره که خسته کننده میشه بعد مدت زمان خاصی و از مشکلات ریز و درشتی رنج میبره . یوبیسافت با این همه تبلیغ و فضاسازی برای اون نتونست یک عنوان دلنشین عرضه کنه . اما بازهم دیویژن بازیه خوبیه و حداقل برای یکبار بنظرم ارزش تجربه رو خواهد داشت.
(08-18-2017, 02:30 AM)zilyzal نوشته است: [ -> ]
(07-06-2017, 12:34 AM)Younes98 نوشته است: [ -> ]سلام.وقت بخیر.چند تا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم.من تا الان بازی هارو فقط به صورت افلاین بازی کردم و از قوانین و محیط های بازی انلاین اطلاعی ندارم.راهی هست که بازی رو در محیط استیم یا یوپلی یا ... بازی کرد بدون اینکه هزینه ای برای اشتراک در استیم یا.... پرداخت کرد و همچنین بدون هزینه خرید بازی, بازی رو انلاین اجرا کنیم؟ Confused

استیم نیازی به اشتراک نداره فقط کافیه بازیو خریداری کنید سرویس هایی مثل psn و لایو هستن که اشتراک ماهانه هم درکنار خرید بازی باید داشته باشید
بدون خرید بازی نمیتونید آنلاین بازی کنید مگر اینکه بازی تو مدت محدود مثلا آخر هفته ها چند روز رایگان بشه 
میتونید تو اون مدت محدود بازی کنید بعدش دسترسیتون قطع میشه
 بازی های F2P هم هستن که کلا رایگانن و میتونید رایگان بازیشون کنید ولی اکثرشون حتی ارزش دانلود هم ندارن.

(08-18-2017, 01:03 AM)babakfallah نوشته است: [ -> ]سلام لطفا کمک کنید من هی میخوام بتل 3 رو انلاین بزنم ولی پانک باستر منو کیک میکنه چیکار باس کنم

پینگتون چند هست؟ اگه پینگ بالایی ندارید از سایت سازنده دانلود کنید بعد از ران کردنش اگه سبز بود و بدون مشکل بعدش بازیو ران کنید
http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

پینکم بین 100تا 130

بعدش من متوجه نمیشم اگه سبز و بدون مشکل منظورتون چیه ؟

بعضی وقتا هم این ارورو میده 
You are already running another Battlelog game, please exit this game first
اقا لطفا کمک کنین دوهفتس درگیره اینم میرم اوریجین بازی رو پلی میکنم میره بتللاگ سرورو انتخاب میکنم قبل اینکه بره تو بازی پانک باستر منو کیک میکنه تو سرورهایی جوین میشم که پینگم ۱۰۰تا۱۳۰ یه آموزشه درست درمون هم تو گوگل پیدا نکردم
 بچه ها
ازتون یه سوال داشتم که اگر جواب بدید ممنون میشم
من اکانت psn ام ریجن یک هست و بازی رینبویی ک دارم ریجن دو هست 
میخوامr6 credit بخرم ولی چون اکانت و بازی هم ریجن نیستن واریز نمیشه برام شما چ پیشنهادی دارید؟؟ 
و اینکه ایا میشه مثلا اکانت ریجن دو بسازم و باهاش r6 credit بخرم بعد منتقل کنم به اکانتریجن یکم؟ اگر میشه توضیح بدید 
ممنونم ازتون
درود

دوستان 1 هفته ای میشه مولتی پلیر آنچارتد دچار مشکل شده.
نه میشه به پارتی دوستان جوین داد و وقتی سرچ میکنی هیچ بازیکنی پیدا نمیکنه.
کسی میدونی مشکل چیه؟
مشکل از سرورای خود بازیه یا شیلتر شده؟
احتمال شیلتر خیلی کمه چون کانتکت میشه و وارد لابی مولتی پلیر میشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
از ش*ی*ل*ت*ر استفاده کنید استیم و بقیه شرکت ها احتمالا ای پی ایرانی را بلوک کردن
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24