Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(02-06-2016, 10:41 AM)Farhad SPORT نوشته است: [ -> ]اشتباه گفتی
اکانت psn  ک دارم
برای اجرای nfs باید یه اکانت تو EA بسازم بعد پسوردشو تو nfs بزنم تا برم تو بازی
اصلانم نیاز به اشتراک نیست.
خوبه باز من حداقل میدونستم نیاز به اکانت psn هست و نیازی هم به خرید اشتراک psn نیست و فقط از ساخت اکانت EA خبر نداشتم.
عجب راهنماهی ای کردی S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2)
ی ساعت بعدش خودم فهمیدم چجوریه.
سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم و از کسانی که که PS4 دارم شنیدم توی کسنول ها باید اشترک گلد برای اجرا بازی ها به صورت آنلاین گرفت و گرنه نمی تونید از بخش آنلاین بازی ها استفاده کنید. اون اکانت هم که شما گفتید بله درسته نیازه مثل بازی Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms که علاوه بر اکانت استیم باید اکانت Uplay رو هم داشته باشم. توی کنسول ها باید اشتراک گلد تهیه کرد و گرنه شبکه های آنلاین اون ها هم میشد مثل استیم که برای اجرا بازی ها اصلا نیازی به خرید اشتراک برای آنلاین بازی کردن نبود. الان هم اگر از جواب من خیلی ناراحت هستید صبر کنید تا بقیه دوستان بیاند و شما رو برای اجرا بازی ها به صورت آنلان راهنمایی کنند.
با تشکر
سلام ببخشید من یه اکانت بتلفیلد 4 پرمیوم گرفتم بعد با idm یه روشی پیدا کردم دانلودش کردم اما دیگه نمیدونم چیکارش کنم و کجا بریزمش اجرا هم میکنم یه ارور از اوریجین میده اگه میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟
(02-06-2016, 07:56 PM)mamad171 نوشته است: [ -> ]سلام ببخشید من یه اکانت بتلفیلد 4 پرمیوم گرفتم بعد با idm یه روشی پیدا کردم دانلودش کردم اما دیگه نمیدونم چیکارش کنم و کجا بریزمش اجرا هم میکنم یه ارور از اوریجین میده اگه میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟
سلام
خب شما وارد اکانتتون بشید و بگذارید مقداری از بازی دانلود بشه و بعد اون رو قطع کنید. برید به محلی که بازی دانلود شده و فایل های بازی که توسط IDM دانلود کردید رو اونجا کپی کنید. حالا دوباره وارد اکانت بشید و روی دانلود کلیک کنید نرم افزار به صورت اتوماتیک فایل های بازی رو شناسایی می کنه و مقداری هم دانلود می کنه که شامل فایل های ناقص و آپدیت های بازی هست و بعد از اون می تونید بازی رو اجرا کنید.
(02-06-2016, 07:56 PM)mamad171 نوشته است: [ -> ]سلام ببخشید من یه اکانت بتلفیلد 4 پرمیوم گرفتم بعد با idm یه روشی پیدا کردم دانلودش کردم اما دیگه نمیدونم چیکارش کنم و کجا بریزمش اجرا هم میکنم یه ارور از اوریجین میده اگه میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز.
برای اینکه بتونیم بهت راهنماییت کنیم لازمه چنتا عکس از مراحل نصب و ارور اوریجین قرار بدی.
مگر اینکه کسی مشکل مشابه تورو دقیقا داشته باشه که بتونه اینجوری راهنماییت کنه.
(02-06-2016, 08:15 PM)قارچ نوشته است: [ -> ]
سلام دوست عزیز.
برای اینکه بتونیم بهت راهنماییت کنیم لازمه چنتا عکس از مراحل نصب و ارور اوریجین قرار بدی.
تشکرسلام ممنون الان از روش آقای مجید نصر میرم تا اگه نتیجه نگرفتم میگم
(02-06-2016, 08:50 PM)mamad171 نوشته است: [ -> ]
(02-06-2016, 08:15 PM)قارچ نوشته است: [ -> ]
سلام دوست عزیز.
تشکرسلام ممنون الان از روش آقای مجید نصر میرم تا اگه نتیجه نگرفتم میگم
دوست عزیز. برای آپلود عکس این مراحل رو انجام بده.
1.گرفتن اسکرین شات
2.باز کردن محیط paint
3.فشردن کلید های ctrl+V
4.save کردن عکس
5.رفتن به سایت uupload.ir
6.فشردن یکی از دکمه های آبی رنگ "انتخاب فایل"
7.انتخاب عکسی که ساختین در این مرحله و کلیک روی open
8.فشردن دکمه ی سبز رنگ "شروع آپلود"
9.انتخاب اولین لینک ظاهر شده و فشردن ctrl+C
10.مراجعه به این تاپیک و ایجاد یه پست جدید
11.فشردن دکمه ی "افزودن یک عکس" در منوی بالا(کنار عکس پاکت نامه)
12.کلیک در کادر URL و فشردن ctrl+V وفشردن دکمه آبی رنگ "افزودن"
موفق باشید
سلام
ممنون که پیگیر هستین من مشکل قبلیم رفع شد اما الان اجرا که میکنم پروفایلم با یه سایت به نام battllogبازی میشه و وقتی میخوام شروع کنم همچین چیزی میده:
یه چیز دیگه اونم اینکه من اکانت خریدم مال یکی دیگه بوده
http://uupload.ir/files/2f73_untitled.png
دوستان جریان این کرک های Razor چی هستش؟ تو وب سایتش خیلی از بازی های جدید رو کرک کرده و نوشته با نسخه خودش فقط کار میکنه. پرسش من اینه که این کرک ها واقعن کار میکنن؟ جریانشون چیه؟
(02-06-2016, 09:51 PM)mamad171 نوشته است: [ -> ]سلام
ممنون که پیگیر هستین من مشکل قبلیم رفع شد اما الان اجرا که میکنم پروفایلم با یه سایت به نام battllogبازی میشه و وقتی میخوام شروع کنم همچین چیزی میده:
دوست عزیز. یکی از راه حل های ارائه شده در سایت EA در زیر اورده شده. امتحان کن اگر جواب نداد راههای دیگه ای رو بهت معرفی میکنم.
Hi, try this:

-Run Origin as Administrator
Go to C:\Program Files (x86)\Origin and right click on Origin.exe and go to properties. Then go to compatability tab and tick the box next to RUN AS ADMIN.

Make sure that you dont have 'Vista' selected in the compatibility tab.

-Run the game as ADMINISTRATOR.

Go to the Origin games folder (C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 4) and find Bf4.exe. Right click it and go to PROPERTIES, then COMPATIBILITY and tick the box next to RUN THIS PROGRAM AS ADMINISTRATOR.

Do the same with BF4_x86.exe as well.

(02-06-2016, 10:11 PM)قارچ نوشته است: [ -> ]
(02-06-2016, 09:51 PM)mamad171 نوشته است: [ -> ]سلام
دوست عزیز. یکی از راه حل های ارائه شده در سایت EA در زیر اورده شده. امتحان کن اگر جواب نداد راههای دیگه ای رو بهت معرفی میکنم.
Hi, try this:

-Run Origin as Administrator
Go to C:\Program Files (x86)\Origin and right click on Origin.exe and go to properties. Then go to compatability tab and tick the box next to RUN AS ADMIN.

Make sure that you dont have 'Vista' selected in the compatibility tab.

-Run the game as ADMINISTRATOR.

Go to the Origin games folder (C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 4) and find Bf4.exe. Right click it and go to PROPERTIES, then COMPATIBILITY and tick the box next to RUN THIS PROGRAM AS ADMINISTRATOR.

Do the same with BF4_x86.exe as well.

نه درست نشد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24