Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ۱۲ تا از بهترین تخفیفات Playstation برای سال نو | ۵ عنوان اول
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  fcqdm8zypt5pa9xe4rhp.jpg]

امروز در ساعاتی قبل سونی لیستی از ۱۲ بازی برتر که روی آنها تخفیف خورده است را منتشر کرد.در ادامه این لیست را میبینیم:

بازی Need For Speed
قیمت اصلی: €۶۹٫۹۹     حالا: €۳۹٫۰۰         تا زمان: ۱۲ دسامبر ساعت ۱۱:۵۹
بازی Need for Speed Deluxe Edition
قیمت اصلی: €۷۹٫۹۹    حالا: €۴۴٫۹۹         تا زمان: ۱۲ دسامبر ساعت ۱۱:۵۹
بازی Destiny: The Taken King
قیمت اصلی: €۳۹٫۹۹    حالا: €۲۴٫۹۹       تا زمان: معلوم نشده
بازی Destiny: The Taken King – Digital Collector’s Edition
قیمت اصلی: €۸۹٫۹۹    حالا: €۵۰٫۰۰      تا زمان: معلوم نشده
بازی Destiny: The Taken King – Legendary Edition
قیمت اصلی: €۶۹٫۹۹    حالا: €۲۹٫۹۹      تا زمان: معلوم نشده

منبع: Platstation و IGN IRAN
با سلام
لطفا منبع خبر خودتون رو به پست اضافه کنید.
با تشکر
منابع خبر اضافه شد S0 (2) ولی نویسندش خودم بودم
اینا که فقط نید فور اسپید و دستینی هستن
دوتا عنوان که همچین جلب توجه نمیکنن (البته دستینی بد نیست)
سونی هم دیگه خیلی گدا شده
(12-12-2015, 07:06 PM)Amirhosein92 نوشته است: [ -> ]منابع خبر اضافه شد S0 (2) ولی نویسندش خودم بودم
با تشکر از شما
ولی طبق قوانین انجمن گیمفا کپی برداری از سایت های ایرانی حتی با ذکر منبع و یا اجازه از نویسنده و یا مدیر سایت ممنون می باشد. تمامی مطالبی که در انجمن گیمفا منتشر می شود باید تماما در انحصار گیمفا باشد بدین صورت که اگر شما قصد خبرگذاری در انجمن را دارید ابتدا خبر را در انجمن گیمفا به همراه صفحه ی منبعی که خبر از آن ترجمه شده را قرار می دهید بعد خبر رو در هر سایتی که خواستید منتشر می کنید. پس از این به بعد اگر خبری قرار میدهید اول در انجمن گیمفا باشه بعد در هر سایت دیگه
بازم تشکر می کنم از شما امیدوارم که از حرف هام بد برداشت نکنید به هر حال قوانینی وضع شده که باید به اون ها احترام گذاشته بشه و به اون ها عمل کرد.
خیلی هم خوشحال میشیم که اگر مایل باشید باهاتون همکاری کنیم در انجمن و یا سایت گیمفا
موفق باشید.
طبق صحبتی که در ارسال قبلی توسط مدیر مجیدنصر صورت گرفت، متوجه ممنوع بودن کپی برداری حتی باذکر منبع یا اعلام رضایت نویسنده و مدیریت سایت منبع شدید.