Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سونی قبول دارد که عناوین انحصاری پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۵ قدرتمند نبودند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آمار فروش کنسول نسل هشتمی سونی به طرز شگفت آوری بالا است. اما لیست عناوین انحصاری این کنسول برای سال ۲۰۱۵ چندان مخاطب پسند و جذاب نبود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

در سال ۲۰۱۵ کنسول پلی استیشن ۴ دارای عنوان انحصاری تحسین شده Bloodborne و همچنین Until Dawn بود. یکی دیگر از بازی‌های انحصاری آن The Order: 1886 بود که با شکست مواجه شد. مدیر شعبه سونی در استرالیا هنگام مصاحبه با گیم‌اسپات به این نکته اشاره داشت که سونی قبول دارد عناوین انحصاری پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۵ آنقدر که باید قدرتمند نبودند و می‌توانست بهتر از این باشد.
«بازی‌هایی چون Destiny و Call of Duty و Star Wars دارای محتوای انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ بودند پس ما مطمئن هستیم که کریسمس خوبی را پشت سر می‌گذاریم. تقاضا برای کنسول ما بالاست. ما رابطه بسیاری نزدیکی با توسعه دهندگان ترد پارتی برقرار کردیم تا محتوای انحصاری دریافت کنیم چون معتقد بودیم عناوین انحصاری ما آنقدر که می‌خواستیم قدرتمند نبودند.»
مایکل افرایم، مدیر شعبه استرالیا، ادامه داد که سونی مشکل امسال خود را فهمیده است و سال آینده عناوین انحصاری قدرتمندی را منتشر خواهد کرد.
«سال آینده لیست عناوین انحصاری ما معرکه است. Uncharted 4 و The Last Guardian در کنار Street Fighter و No Man’s Sky با چندین عنوان انحصاری دیگر که دو عنوان مجموعه‌های جدید هستند.»

[تصویر:  PS4-logo-201_440-ds1-670x378-constrain-250x141.jpg]