Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: کوجیما تصویری از عنوان جدید خود منتشر کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
کوجیما خالق سری بازی Metal gear soild که مدتی از شرکت konami جدا شده است و به شرکت sony پیوسته است .او که در حال ساخت عنوانی برای کنسول ps4 و pc به بهانه سال نو و تبریک آن تصویری از عنوان در حال ساخت خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.تاکنون اطلاعاتی از این عنوان در دسترس نیست.همانطور که میدانید بیشتر گیمر ها تصور این را داشتند که کوجیما عنوان جدید خود را در E3 معرفی کند اما او این عنوان را در فضای مجازی منتشر کرد.
نظر شما چیست؟
منبع: http://www.gamepur.com/news/21575-hideo-...acter.html
NOIR ؟ قدیمی شده ها
دعا کنید یه تصویر هنری ساده باشه وگرنه اگه سبک بازی NOIR باشه کلا مفت نمیارزه
(12-25-2015, 10:29 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]NOIR ؟ قدیمی شده ها
دعا کنید یه تصویر هنری ساده باشه وگرنه اگه سبک بازی NOIR باشه کلا مفت نمیارزه

از استاد کوجیما هیچ چیزی بعید نیست و می تونه هر چیزی رو بهترین شکل ارايه بده
این احتمالا دختر کوایت هستش S0 (2)
شایدم مادرشه Eee
منبعتون میشه بدونم کجاست ؟
(12-25-2015, 11:10 PM)The Wolf Of Rivia نوشته است: [ -> ]منبعتون میشه بدونم کجاست ؟

یادم رفته بود زدم الان
(12-25-2015, 11:18 PM)soheil sangari نوشته است: [ -> ]
(12-25-2015, 11:10 PM)The Wolf Of Rivia نوشته است: [ -> ]منبعتون میشه بدونم کجاست ؟

یادم رفته بود زدم الان

آدرس دقیق باید بزارید !!
در ضمن تا جایی که من اطلاع دارم گیم پور اخبار دروغ زیاد پخش میکنه ! حالا نمیدونم اینم جزوشونه یا نه !
به هر حال لینک مستقیم خبر رو قرار بدید حتما .
بوی شاهکار میاد! امیدوارم بازی خوبی بشه به خوبی متال گیر!! و البته برای PC هم عرضه بشه!!
(12-25-2015, 11:22 PM)The Wolf Of Rivia نوشته است: [ -> ]
(12-25-2015, 11:18 PM)soheil sangari نوشته است: [ -> ]

یادم رفته بود زدم الان

آدرس دقیق باید بزارید !!
در ضمن تا جایی که من اطلاع دارم گیم پور اخبار دروغ زیاد پخش میکنه ! حالا نمیدونم اینم جزوشونه یا نه !
به هر حال لینک مستقیم خبر رو قرار بدید حتما .

https://mobile.twitter.com/Kojima_Hideo/...1663005696

ایندفعه دورغ نگفته.خودم هم به شخصه شک داشتم ولی وقتی اینو دیدم شکم برطرف شد.

Mobin Ahmadi

ای بابا S0 (43) 

آقا تیتر جنجالی نزنید دلمون میگیره S0 (43) S0 (43)  اول اینکه خبر گذاشتن از این منبع اشتباهه محضه چون سابقه‎اش خیلی بده درمورد اخبار شایعه‎ای ... دوما، کی گفته این بازی جدید کوجیما هستش؟؟ S0 (43) Wall 

لطفا درست تیتر بزنید. این عکس فقط و فقط یه تصویر مفهومی هستش و ممکنه اصلا به بازی جدید کوجیما ربطی نداشته باشه. یه شایعه‎ای چیزی بزنید اولش مردم رو سرکار نذارید ...

با این حال بازم ممنون از زحمتی که کشیدی.