Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اطلاعات جدیدی از عنوان Far Cry: Primal منتشر شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  FCP_ANNOUNCE_SCREEN_003_EMBARGO_OCT_6_9A...078387.jpg]

عنوان Far Cry: Primal در کمتر از 2 ماه دیگر به‌طور رسمی منتشر خواهد شد و در لحظاتی پیش، اطلاعات جدیدی از آن منتشر شد که به اهمیت تصمیمات بازی‌باز در این عنوان اشاره دارد. با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید. 

پیش از این، همه تصور می‌کردند که وسعت بازی Far Cry: Primal، بسیار کوچک‌تر از عناوین دیگر در این سری باشد و در واقع به عنوان یک پل بین قسمت‌های چهارم و پنجم این سری عمل خواهد کرد؛ اما با اطلاعات جدیدی که از این عنوان منتشر شد، به‌نظر می‌آید که وسعت این بازی چیزی در حد Far Cry 4 خواهد بود. 

به گفته توماس سایمون، کارگردان بازی Far Cry: Primal، شما در این عنوان چیزهایی را خواهید دید که شما را یاد Far Cry 4 می‌اندازد؛ اما آن‌ها تغییراتی را در این عنوان به‌وجود آورده‌اند. وی اذعان داشت که اسلحه‌ها هنوز هم به عنوان بخش اصلی گیم‌پلی این بازی عمل می‌کنند. شما می‌توانید با اهلی کردن و آموزش دادن حیوانات، از آن‌ها به عنوان سلاح خود استفاده کنید. البته به گفته سایمون، این ویژگی کاملا اختیاری خواهد بود و شما نیازی ندارید که حتما از آن استفاده کنید:

نقل‌قول: در Far Cry: Primal می‌توانید تصمیمات مختلفی برای به پایان رساندن بازی داشته باشید. شما حتی قادر خواهید بود که بازی را بدون آپگرید کردن شخصیت خود و تنها با 2 نوار سلامتی و به پایان رساندن مراحل به‌صورت مخفی‌کاری و استفاده نکردن از حیوانات به اتمام برسانید. تصمیم نهایی را شما خواهید گرفت.

اطلاعات زیادی از این عنوان در دسترس نیست؛ اما یوبی‌سافت اعلام کرده بود که Far Cry: Primal، تنها دارای بخش تک‌نفره، به‌همراه داستانی غنی خواهد بود. همچنین شما از هم‌اکنون می‌توانید این عنوان را پیش‌خرید کنید. Far Cry: Primal در تاریخ 4 اسفند 94 برای اکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. نسخه رایانه‌های شخصی نیز با تاخیر چند روزه در 11 اسفند منتشر می‌شود.

منبع
اگه واقعا دارای داستانی غنی باشه مطئنا ازش استقبال میکنم .
با نسخه قبل تنونستم ارتباط برقرار کنم ... قبلا هم گفتم این نسخه از بازی پتاسنیل خیلی خوبی داره برای عالی شدن !
 بستگی داره ازش استفاده بشه یا خیر .
ممنون بابت زحمتتون خبرنگار عزیز .
من به شخصه خیلی از عنوان farcry 4 خوشم اومد و هنوز هم این عنوان رو روی pc دارم و دارم بازی میکنم
شدید منتظر این نسخه هستم
ممنون بابت خبر S0 (29)
ممنون بابت خبر سعید جان
وقتی این نسخه معرفی شد واقعا باهاش حال کردم
یه چیز نو و جدید که شاید کمتر تا حالا دیده بودم
حیواناتش رو هم واقعا دوست دارم(تیز دنان و ماموت)
(12-28-2015, 02:07 PM)The Wolf Of Rivia نوشته است: [ -> ]اگه واقعا دارای داستانی غنی باشه مطئنا ازش استقبال میکنم .
با نسخه قبل تنونستم ارتباط برقرار کنم ... قبلا هم گفتم این نسخه از بازی پتاسنیل خیلی خوبی داره برای عالی شدن !

دوست عزیز (یا خدا این که مدیره!  S0 (5) ) به نظر من کلا این سری پتانسیل بالایی داره. Ghelion

و فارکرای چهاری که خیلیا میگن سه بهتر...

من اول چهار رو تموم کردم بعد سه. و با اینکه داستان ضعیفتر بود (نمیگم ضعیف میگم ضعیفتر) ولی همه چیزش تکامل عالی ای داشت.
خسته نباشی سعید جان.
بازی خوبی شاید بشه! ولی بهتر بود یوبی این رو در قالب یه بازی جدید ارائه می داد! خدایی ایده ش به فارکرای نمی خوره.
گرچه هنوز به نظرم میتونه موفق بشه.
اصلا اینو نمیتونم به عنوان فارکرای قبول کنم!!!:/

ممنون بابت خبر سعید S0 (29)
(12-28-2015, 07:09 PM)Cp.Mahdi نوشته است: [ -> ]
(12-28-2015, 02:07 PM)The Wolf Of Rivia نوشته است: [ -> ]اگه واقعا دارای داستانی غنی باشه مطئنا ازش استقبال میکنم .

دوست عزیز (یا خدا این که مدیره!  S0 (5) ) به نظر من کلا این سری پتانسیل بالایی داره. Ghelion

من اول چهار رو تموم کردم بعد سه. و با اینکه داستان ضعیفتر بود (نمیگم ضعیف میگم ضعیفتر) ولی همه چیزش تکامل عالی ای داشت.
نظر شما برای من محترمه .
اما من به هیچ وجه نمیتونم فارکرای 4 با 3 مقایسه کنم .

نظر شما برای من محترمه .
اما من به هیچ وجه نمیتونم فارکرای 3 با 4 مقایسه کنم .
(12-28-2015, 11:20 PM)The Wolf Of Rivia نوشته است: [ -> ]

نظر شما برای من محترمه .
اما من به هیچ وجه نمیتونم فارکرای 4 با 3 مقایسه کنم .

نظر شما برای من محترمه .
اما من به هیچ وجه نمیتونم فارکرای 3 با 4 مقایسه کنم .

کاملا باهات موافقم، 
فارکرای ۳ فوق‌العاده بود ولی ۴...
داستان و شخصیت‌پردازیش هم بسیار ضعیف‌تر از ۳ بود، 
شما اصلا نمی‌تونید واس رو با پگن من مقایسه کنید، پگن من (مین S0 (43)) اصلا صحنه خفن نداشت و حس دیوانگی رو به بازی‌باز القا نمی‌کرد S0 (2)
ممنون بابت خبر سید جان  S0 (2)  S0 (74)
منتظرم ببینم یوبی این فرزندی که به دنیا آورده رو چطور میخواد بزرگ کنه (مودبانه همون جمله معروفه  S0 (2) )
تا الان که بیشتر شبیه باغ وحش بوده   S0 (43)
Far cry :zoo  S0 (43)
صفحه‌ها: 1 2