Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تا ساعاتی دیگر گوگل و جي ميل چيلتر مي‌شوند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
من که زیاد از G-Mail خوشم نمیاد و خیلی از هاست میل جدید مایکروسافت example@outlook.com خوشم اومد و SkyDrive هم خیلی بهتر از google Drive هست پس نگران نباشین در رابطه با جست و جو هم Bing واقعا پیش رفت کرده!

ببینم با این اقدام مرورگر کروم خطری نشه؟ یعنی یه وقت گوگل ایرانی هایی رو که از کروم استفاده من کنن چه میدونم براشون malware و از این چیزی بفرسته؟
بابا فكر نكنم چيلترش كنن آخه كل ايران به گوگل بنده ! اگه چيلترش كنن كل ادارات و سازمان هاي ديگه فلج ميشن

راستي تاپيك انتقال پيدا كرد به قسمت گفتگو هاي آزاد مخصوص اعضا

Amir Game

آقا لطفا شایعه سازی نکنین.اول امتحان بعد میتونید بگید.الانم میره تو گوگل.خیلتون راحت.
بله میره به گوگل ولی نه با کروم! گمونم گوگل سایتش رو برای کاربران کروم در ایران تحریم کرده چون من با کروم نمیتونم برم!
(09-24-2012, 05:42 PM)Expellite نوشته است: [ -> ]بله میره به گوگل ولی نه با کروم! گمونم گوگل سایتش رو برای کاربران کروم در ایران تحریم کرده چون من با کروم نمیتونم برم!

من با كروم ميرم مشكلي نداره
یعنی چی من الان با فایرفاکس رفتم گوگل رو آورد، ولی الان هر چی میرم نمیاره! Confused05:Confused05:

عجب شیر تو شیری شده! من کلا نمیتونم برم! Not Available میاره!
بچه ها با فایر فاکس نمیره ولی با اینترنت اکسپلورر میره! Confused43:
من که با هر چی میرم باز میشه.
من همين الان با گوگل كروم رفتم چيلتر نيست

اينم عكسش :

[تصویر:  18354482033375935332.jpg]

Amir Game

من آخرین نسخه های اکسپلور.کروم.فایرغکس رو دارم میره.
واس موبایلم با اپرا توگوگل میره.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5