Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی جدید کن لوین از عناوینی مانند Fallout و Dark Souls الهام گرفته است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  u8u2_befunky_levine.jpg.jpg]

به‌تازگی، کن لوین، خالق بازی Bioshock، طی صحبت‌هایش در یک موسسه خیریه، اطلاعات جدیدی از عنوان آینده خود منتشر کرد که تا حد زیادی مانند یک راز باقی‌ مانده بود.

کن لوین اعلام کرد که بازی جدید او فقط یک عنوان شوتر اول شخص نخواهد بود و ترکیبی از ژانرهای مختلف است. وی افزود که برای ساخت بازی جدید خود از عناوینی مانند Dark Souls ،System Shock ،Middle-earth: Shadow of Mordor ،Civilizatio و Dying Light الهام گرفته است؛ اما او گفت که این بازی شبیه هیچ یک از این عناوین نیست و بیشتر به ساخته‌های قبلی خود شباهت دارد.

لوین افزود که انتخاب نام برای بازی جدید خود کمی پیچیده است و هنوز نام خاصی را پیدا نکرده‌اند که به توصیف فضای بازی بپردازد. او گفت که هنوز پروژه ساخت بازی ادامه دارد و امکان تغییرات در آن زیاد است و به همین علت، آن‌ها تصمیم ندارند که به همین زودی بازی خود را نام‌گذاری کنند.

در طول سخنرانی، وی افزود که بازی جدید او یک عنوان AAA نخواهد بود و از ساخته‌های قبلی خود بسیار کوچک‌‌تر است و این پروژه، بیشتر قصد کار آفرینی دارد. اطلاعات زیادی از بازی جدید لوین در دسترس نیست؛ اما در هفته گذشته، اعلام شد که عنوان جدید او یک بازی جهان‌باز کوچک خواهد بود و سازندگان سعی دارند که یک عنوان علمی تخیلی را منتشر کنند.

نقل‌قول: به‌تازگی، کن لوین، خالق بازی Bioshock، طی صحبت‌هایش در یک موسسه خیریه،
4 ویرگول در استارت خبر!!؟!؟!!
از ویرگول نقطه هم زیاد استفاده نکنید.

نقل‌قول: توصیف فضای بازی پبردازد
بپردازد.
از نیم فاصله هم در برخی جاها استفاده نشده!
(12-29-2015, 01:46 PM)station نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: به‌تازگی، کن لوین، خالق بازی Bioshock، طی صحبت‌هایش در یک موسسه خیریه،
4 ویرگول در استارت خبر!!؟!؟!!
از ویرگول نقطه هم زیاد استفاده نکنید.

نقل‌قول: توصیف فضای بازی پبردازد
بپردازد.
از نیم فاصله هم در برخی جاها استفاده نشده!
سلام
اتفاقا داشتم اون بپردازد رو ویرایش می کردم  که دیگه مچ مارو گرفتین  S0 (2)
درباره 4 ویرگول هم که درست می‌فرمایید
ولی اون نیم‌فاصله که میگین میشه نشون بدین که کجاها استفاده نشده؟  S0 (43)
در ضمن تا جایی که می دونم و خوندم، قبل از کلماتی مثل "اما" باید نقطه ویرگول گذاشت
سلام 
نقل‌قول: بازی جدید او فقط یک عنوان شوتر اول شخص نخواهد بود و ترکیبی از ژانرهای مختلف است
نگفته سبک بازی کلن لوین چند ژانره هستش. جمله بندی منبع به صورت ضمیره و منظورش بازی هایی هستش که الهام گرفته، از ژانرهای مختلفی بوده نه خود پروژه لوین.
نقل‌قول: ساخته‌های قبلی خود شباهت دارد
ساخته های "ابتدایی" خود شباهت دارد درسته. یعنی اولین بازی های ساخته شدش نه یه چیزی مثل بایوشاک اینفینیت که یک ساخته قبلی محسوب میشه! 
مثال بارز و کاملا تابلو این جمله هم System Shock 2 از قدیمی ترین بازی های لوین  S0 (2) چون قبلا هم گفته بود پروژه جدیدش دارای مضمون علمی تخیلیه و هوش مصنوعی و غیره هست.
نقل‌قول: لوین افزود که انتخاب نام برای بازی جدید خود کمی پیچیده است و هنوز نام خاصی را پیدا نکرده‌اند
منظورش نام بازی نیست. منظورش اسم بردن از بازی هایی هستش که منبع الهامش بودند. میگه نمیتونم دقیقا اسم ببرم بگم کدوم یکی منبعم بوده.
-----
سعید هنوز کیفیت اخبارت جای کار داره. فعلا تگ و دسترسی گرفته میشه یه مدت تمرین کن توی انجمن اگر خواستی منم کارهات رو نظارت میکنم. واجد شرایط شدی خودم خبرت میکنم.
بیاد می ترکونه،باز دمش گرم خیلی رک و راست گفت من ازینا الهام گرفتم!!!!
S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62)