Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نقشه‌های قسمت چندنفره Uncharted 4 بسیار بزرگ‌تر خواهند بود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Uncharted-4-a-thiefs-end-760x428.jpg]

در حال حاضر Naughty Dog با پشتکار فراوان، مشغول توسعه عنوان پرطرفدارش، Uncharted 4 است و به‌نظر می‌رسد که در این نسخه و در بخش چندنفره، نقشه‌ها نسبت به قبل بسیار بزرگ‌تر خواهند بود. با ما همراه باشید. 

چند روز پیش، طراح ارشد بازی Uncharted 4، یعنی Robert Cogburn در صفحه توییتر خود درباره نقشه‌های قسمت چندنفره بازی Uncharted 4 نوشت. 

نقل‌قول:
دیروز سه تا از بزرگ‌ترین نقشه‌های قسمت چندنفره Uncharted 4 را بازی کردم. افراد بسیار دوست‌داشتنی و عالی‌ای در دفتر کار ما نیز پس از تجربه آن‌ها، نظرشان را با من در میان گذاشتند. 

این خبر بسیار خوبی‌ست که در Uncharted 4، نقشه‌های بزرگ‌تری نسبت به نسخ قبلی خواهیم دید. این موضوع نشانه آن است که انواع طراحی‌های مختلفی در مراحل بازی وجود خواهد داشت؛ البته بدیهی است که اگر تمامی نقشه‌ها در یک اندازه ساخته شده باشند، بازی بسیار خسته‌کننده خواهد شد. 

Cogburn در توییتی جدیدتر نیز اعلام نمود که Naughty Dog، به‌زودی اطلاعاتی بیش‌تری را درباره بخش چندنفره منتشر خواهد کرد. همچنین تمرکز زیادی بر روی بخش تک‌نفره Uncharted 4: a Thief's End وجود دارد. بخش چندنفره نیز در میان مردم زمانی شهرت یافت که در نسخه دوم این سری پرطرفدار، گنجانده شد. 

به دلیل ساختن یک عنوان بدون نقص نیز Naughty Dog تا به‌حال دو بار زمان انتشار این عنوان را تاخیر زده است. هدف این توسعه‌دهنده بزرگ، راضی نگه داشتن طرفداران قدیمی این سری است. 

نظر شما چیست؟ آیا در Uncharted 4، نقشه‌های تکامل‌یافته‌تری را مشاهده خواهیم نمود؟ 

دوستان اون پنج تا ستاره‌ها Naugh.ty dog هست :D 
امیدوارم این رو بتونم بازی کنم (بخش انلاینش رو میگم) و مثل استاروارز نشه  Wall Confused
مپ بزرگ همراه تخریب پذیری دوست دارم
گفتن بعد انتشار هم وسایل نقلیه اضافه میشه و میخوان برای بخش چند نفره کلی آپدیت بدن
تو بازیسنتر که بتا رو بازی کرده بودن خیلی تعریف میکردن
به نظر از نسخه ی دوم هم بیشتر حال میده
فقط بعضی ها مشکلشون با ساید کیک ها بود و میگفتن بالانس نیستن
بعدا نظرشون عوض شد
دمشون گرم خیلی زحمت کشیدن واسه این بازی 
از همین جا خسته نباشید دلاوران صنعت گیم