Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فروش تبلت galaxy tab s 10.5 LTE
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام لطفا برای اطلاعات بیشتر و عکس از محصول با شماره 09367925453 در تلگرام و شماره 09226788737 برای تماس اقدام به ارتباط نمایید ممنون S0 (29)
بند دو» قراردادن تصویر از اجناس الزامی است. همچنین نام کاربری شما باید بر روی برگه ای نوشته شده و در درون تصویر باشد تا مالکیت جنس اثبات شود. بدیهی است که رعایت نکردن این موضوع خلاف قوانین است و باعث پاک شدن موضوعتان می شود.
(01-03-2016, 06:59 PM)Project Amir نوشته است: [ -> ]بند دو» قراردادن تصویر از اجناس الزامی است. همچنین نام کاربری شما باید بر روی برگه ای نوشته شده و در درون تصویر باشد تا مالکیت جنس اثبات شود. بدیهی است که رعایت نکردن این موضوع خلاف قوانین است و باعث پاک شدن موضوعتان می شود.

عزیز همچین یه جور رفتار میکنید که انگار با دزد و کلاه بردار طرفید بنده عرض کردم که تصویر توی تلگرام به خریداران میدم اگه قرار پاک بشه بزارید بشه حالا خوبه جنس برا خودمه نمیخوام قاچاق بفروشم  S0 (44) 112 Neutral
(01-03-2016, 07:53 PM)mohamadreza.76 نوشته است: [ -> ]
(01-03-2016, 06:59 PM)Project Amir نوشته است: [ -> ]بند دو» قراردادن تصویر از اجناس الزامی است. همچنین نام کاربری شما باید بر روی برگه ای نوشته شده و در درون تصویر باشد تا مالکیت جنس اثبات شود. بدیهی است که رعایت نکردن این موضوع خلاف قوانین است و باعث پاک شدن موضوعتان می شود.

عزیز همچین یه جور رفتار میکنید که انگار با دزد و کلاه بردار طرفید بنده عرض کردم که تصویر توی تلگرام به خریداران میدم اگه قرار پاک بشه بزارید بشه حالا خوبه جنس برا خودمه نمیخوام قاچاق بفروشم  S0 (44) 112 Neutral

S0 (43) من که این قوانین رو از خودم در نیاواردم مدیر انجمن این قوانین رو نوشته می تونید برید داخل پست زیر قوانین رو مطالعه کنید اگر طبق این قوانین عمل نکنید پستتون پاک میشه
https://forum.gamefa.com/Thread-مقررات-و...ش-«بازارچه»
[تصویر:  SVveD.jpg]
اینم از عکس امر دیگه ای نیست؟
نقل‌قول: نام کاربری شما باید بر روی برگه ای نوشته شده و در درون تصویر باشد تا مالکیت جنس اثبات شود.
نام کاربریتم بنویس Wall
UP...
up.............. Wall....... Wall...... Wall......... Wall