Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاریخ انتشار رسمی نسخه رایانه‌های شخصی Rise of the Tomb Raider مشخص شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  rise-of-the-tomb-raider-2-600x337.jpg]

بالاخره پس از شایعات و گمانه‌ زنی های فراوان، بالاخره کمپانی اسکورانیکس تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی عنوان تحسین شده استودیو Crystal Dynamics یعنی Rise of the Tomb Raider را به همراه نسخه کلکسیونی آن تایید کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه شوید.

طبق تایید رسمی ناشر، Rise of the Tomb Raider در تاریخ 28 ژانویه (مصادف با 8 بهمن) برای ویندوز 10 و استیم به همراه قابلیت پشتیبانی از وضوح تصویر 4K منتشر خواهد شد.
نسخه دیجیتالی بازی از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی استیم، ویندوز استور، آمازون و فروشگاه الکترونیکی اسکورانیکس منتشر می‌شود. نسخه فیزیکی نیز در تمامی خرده‌ فروشی‌های معتبر سرتاسر دنیا منتشر شده و قیمت نسخه استاندارد بازی 59.99 دلار است.
همچنین نسخه لوکس بازی نیز به صورت دیجیتالی منتشر شده و دارای Season Pass بازی خواهد بود. برای دسترسی به این نسخه بایستی مبلغ 89.99 دلار بپردازید.
و اما نسخه کلکسیونی Rise of the Tomb Raider نیز هم‌زمان با بقیه نسخه‌ها برای رایانه‌های شخصی منتشر شده و شامل نسخه لوکس بازی، مجسمه 12 اینچی از لارا کرافت، یک نسخه از سفرنامه لارا بعلاوه گردنبند جید و قاب فولادی خواهد بود. نسخه کلکسیونی از طریق فروشگاه الکترونیکی اسکورانیکس به فروش رسیده و 149.99 دلار قیمت دارد.
لازم به ذکر است، محتوای نسخه کلکسویونی رایانه‌های شخصی عنوان مذکور مشابه با نسخه اکس‌باکس‌وان است.

منبع
نقل‌قول: The game will be released on both Windows 10 and Steam 

ببخشید تا حالا هیچ اشاره ای به بقیه ویندوز ها نشده ؟ یعنی من حتما برای اجرای بازی باید ویندوز 10 نصب کنم ؟ 
خداکنه کرک فیکس براش بیاد که بقیه ویندوز هارو ساپورت کنه Wall  یعنی اگه بازی اورجینال رایگان هم بدن بهم ویندوز 10 نصب نمیکنم مایکروسافت خر میخواد یکاری کنه که کاربراش بزور ویندوز 10 بخرن  97119
(01-05-2016, 07:53 PM)isapor123 نوشته است: [ -> ]

ببخشید تا حالا هیچ اشاره ای به بقیه ویندوز ها نشده ؟ یعنی من حتما برای اجرای بازی باید ویندوز 10 نصب کنم ؟ 
خداکنه کرک فیکس براش بیاد که بقیه ویندوز هارو ساپورت کنه Wall  یعنی اگه بازی اورجینال رایگان هم بدن بهم ویندوز 10 نصب نمیکنم مایکروسافت خر میخواد یکاری کنه که کاربراش بزور ویندوز 10 بخرن  97119

متاسفانه فعلا خبر دقیقی وجود نداره
احتمالا طی روزهای آتی صفحه استیم بازی به روز میشه و مشخص میشه.
(01-05-2016, 07:59 PM)K.I.A.N نوشته است: [ -> ]
(01-05-2016, 07:53 PM)isapor123 نوشته است: [ -> ]

متاسفانه فعلا خبر دقیقی وجود نداره
احتمالا طی روزهای آتی صفحه استیم بازی به روز میشه و مشخص میشه.

شاید منظور خبر اینه که بر روی استور ویندوز 10 و استیم(هردو) منتشر میشه. نه؟  S0 (43)
حتما طی روزهای آتی، سیستم مورد نیاز بازی منتشر میشه پس صبرکنید S0 (24)
اینم کرک نمیشه میگم واقعا 3dm دیگه بازی ها رو کرک نمیکنه؟
(01-05-2016, 08:29 PM)mojtaba 123 نوشته است: [ -> ]اینم کرک نمیشه میگم واقعا 3dm دیگه بازی ها رو کرک نمیکنه؟

شایعه شده که دگ کار نمیکنن رو Denuvo DRM.
کرک نشه اشتراکی هست.
البته بعید میدونم Denuvo DRM استفاده کنه. دقت کنید CPU حداقل دوهسته ای هست و Core i3. اگر DRM داشت CPU قوی تری احتیاج داشت.