Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شایعه: Left 4 Dead 3 در سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
خیلی وقت است که دیگر خبری از سری Left 4 Dead منتشر نمی‌شود. کمپانی Valve از سال ۲۰۰۹ که عنوان Left 4 Dead را عرضه کرد به آن توجهی نکرده است. بسیاری از طرفداران در انتظار معرفی Left 4 Dead 3 هستند و حال طبق شایعات اخیر این عنوان در سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود.

طبق شایعات Left 4 Dead 3 نه تنها در دست ساخت است بلکه در سال ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی و احتمالا کنسول‌های نسل هشتم منتشر می‌شود. شخصیت اصلی عنوان Left 4 Dead 3 زنی به نام کاترین خواهد بود که همراه با سه شخصیت دیگر همراهی می‌شود. چند وقت پیش بود که Turtle Rock اعلام کرد که دیگر برروی سری Left 4 Dead کار نخواهد کرد و حال این سری متعلق به Valve است. فیل راب، یکی از موسسین این استودیو، درباره امکان ساخت Left 4 Dead دیگری توسط Turtle Rock چنین گفت:
نقل‌قول:
این سری متعلق به Valve است. استودیوی ما مسیر دیگر را پیش گرفته است. خیلی خوب است که اگر عنوانی از سری Left 4 Dead ساخته شود به عنوان یک طرفداران به آن بازمی‌گردم و نه به عنوان یک سازنده. Valve نیز همیشه عناوین عالی می‌سازد. شک دارم که دیگر عنوانی از سری Left 4 Dead را ما توسعه دهیم.
نظر شما چیست؟ آیا ممکن است Valve عنوان Left 4 Dead 3 را عرضه کند؟

منبع
باز یه فرانچایز تکراری 97119

Left 4 Dead رو 100000000 بار بازیش کردیم رفت یه چی جدید بسازین  Wall  

البته هر چند این خبر شایعه است :||
بجا این half life 3 روبده
باو بهترین کو آپ زندگیمه اتفاقا بده که چن وقته یه شوتر زامبی خفن نزدم اون دایینگ لایت هم خز بود بدجوری هم خز بود
من هنوز نسخه 2 رو دارم. Co-op اش خیلی حال میده مخصوصا Split screen
چه خوب، شاید چند وقت بعد شایعه  بشه که Half-Life 3 تایید شد.
(01-08-2016, 11:04 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: [ -> ]چه خوب، شاید چند وقت بعد شایعه  بشه که  Half-Life 3 تایید شد.

S0 (43) از 2004 تا به امروز شایعه ساخت hl3 برقراره بازی ای هست که پتانسیلشو داره تا صنعت گیمو تخریب کنه و از نو بسازه
میلیون ها آنچارتد و گاد آو وار نمیتونن دووم بیارن جلو این اثر 
روزی بلاخره...
اگه منتشر بشه که خوبه ولی فعلا در حد شایعه است و اگر هم تایید بشه هم خیلی وقت مونده زمان انتشارش ولی بهتر نیست یه ip جدید ساخته بشه؟