Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شرکت Square Enix نمایی از فناوری‌های ساخت Final Fantasy 15 را نشان می‌دهد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
قطعا هر بازی‌بازی علاقه دارد تا روند ساخت و فناوری‌های ساخت بازی‌های ویدیویی را از نزدیک ببیند و پیچیدگی زیادی که در ساخت این بازی‌های به وجود می‌آید را از نزدیک تجربه کند. حال، شرکت اسکوئر انیکس بازی‌بازان را کمی با فناوری‌های ساخت عنوان به شدت مورد انتظار Final Fantasy XV آشنا می‌کند.

همانطور که می‌دانید بازی‌های بزرگ، به راحتی ساخته نمی‌شوند و در پشت پرده آن‌ها چه عرق‌ها که ریخته نشده و چه جان‌ها که کنده نشده‌ است. قطعا قسمت پانزدهم سری بازی‌های محبوب فاینال فانتزی نیز از این قاعده مستثنا نیست و سازندگان از فناوری‌های پیشرفته و ابزار پیچیده‌ای برای ساخت آن استفاده می‌کنند.
در تصویر زیر می‌توانید یک میز معمولی هر برنامه نویسی را ببینید که روی آن کار می‌کنند:
[تصویر:  CYrWBEPUwAAuFAZ.jpg]
در تصویر زیر ابزاری را می‌بینید که سازندگان برای کار کردن برروی مراحل، مبارزات و… از آن استفاده می‌کنند (آن عروسک پشمالوی سبز رنگ بالای نمایشگر چیست؟ :|)
[تصویر:  CYrWSW8VAAAbMgU.jpg]
[font=tahoma]بازی‌سازی کاری سخت و طاقت فرسا است که سازندگان آن را انجام می‌دهند و ما با تجربه عناوین‌شان به نوعی به آن‌ها خسته نباشید می‌گوییم.

منبع[/font]
اینجا هم باید بگم  S0 (2)

ان عروسک پشمالو یک کاکتوس هست که از نماد های قدیمی فاینال فانتزی هست و در بازی ان ها را مشاهده می نمایید بعضی از ان کاکتوس ها دشمن هستند که بسیار جان سخت هستند مثلا در نسخه سیزده به صورت کاملا اتفاقی و شانسی به شما برخورد می کنند که قدرت های بسیاری دارند برای مثال:کاکتوس سبز نزدیک ده متر ارتفاع دارد و در هر ثانیه با حجومی از خار ها به شما حمله 
می کند بعضی هاشون هم به عنوان یک راه میانبر و راهنما هستند  مثل کاکتوس قرمز در xiii_2 که راه را به شما نشان می دهد
(01-14-2016, 10:44 PM)Lightninghero نوشته است: [ -> ]اینجا هم باید بگم  S0 (2)

ان عروسک پشمالو یک کاکتوس هست که از نماد های قدیمی فاینال فانتزی هست و در بازی ان ها را مشاهده می نمایید بعضی از ان کاکتوس ها دشمن هستند که بسیار جان سخت هستند مثلا در نسخه سیزده به صورت کاملا اتفاقی و شانسی به شما برخورد می کنند که قدرت های بسیاری دارند برای مثال:کاکتوس سبز نزدیک ده متر ارتفاع دارد و در هر ثانیه با حجومی از خار ها به شما حمله 
می کند بعضی هاشون هم به عنوان یک راه میانبر و راهنما هستند  مثل کاکتوس قرمز در xiii_2 که راه را به شما نشان می دهد
خیلی ممنون علی جان بابت اطلاعات S0 (29) . من دیده بودم اون کاکتوس‌های بازی رو ولی فکر نمی‌کردم اون این باشه S0 (2)
(01-14-2016, 10:48 PM)ashkan_BATMAN نوشته است: [ -> ]

خیلی ممنون علی جان بابت اطلاعات S0 (29) . من دیده بودم اون کاکتوس‌های بازی رو ولی فکر نمی‌کردم اون این باشه S0 (2)
خواهش می کنم S0 (29)  
همونه در حالی که خیلی با مزه به نظر می رسه می تونی اندازه باس های blood borne اعصاب خرد کن و وحشی باشه 

حالا اینو بگم یکی دیگشون هم هست که باید در عرض شصت ثانیه از بین ببریش وگرنه بعد از شصت ثانیه همه رو نابود می کنه 
حالا کاکتوسه از فولاد هست و نمیشه از بین بردتش ولی جادو سازگاری داره اما بیش تر از شصت ثانیه طول می کشه از بین ببریش Wall  
یکی دیگه هم هست که ده سانتی متر قد داره که به رنگ نقره ای هست اما جونش 999.999.999 هست که من بعد از پنج ساعت مبارزه جونش رو به بیست رسوندم حالا بگو چی شد؟

خیلی قشنگ در رفت و من هیچ cp نگرفتم  S0 (43)  تو بودی چه شکلی می شدی؟
(01-14-2016, 10:55 PM)Lightninghero نوشته است: [ -> ]
(01-14-2016, 10:48 PM)ashkan_BATMAN نوشته است: [ -> ]

خواهش می کنم S0 (29)  
همونه در حالی که خیلی با مزه به نظر می رسه می تونی اندازه باس های blood borne اعصاب خرد کن و وحشی باشه 

حالا اینو بگم یکی دیگشون هم هست که باید در عرض شصت ثانیه از بین ببریش وگرنه بعد از شصت ثانیه همه رو نابود می کنه 
حالا کاکتوسه از فولاد هست و نمیشه از بین بردتش ولی جادو سازگاری داره اما بیش تر از شصت ثانیه طول می کشه از بین ببریش Wall  
یکی دیگه هم هست که ده سانتی متر قد داره که به رنگ نقره ای هست اما جونش 999.999.999 هست که من بعد از پنج ساعت مبارزه جونش رو به بیست رسوندم حالا بگو چی شد؟

خیلی قشنگ در رفت و من هیچ cp نگرفتم  S0 (43)  تو بودی چه شکلی می شدی؟

لبخند می‌زدم و جان به جان آفرین تسلیم می‌کردم S0 (45)