Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی No Man's Sky روز 1 تیر 95 عرضه خواهد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

Mobin Ahmadi

[تصویر:  3016043-creatures.png]

هِلو‎گیمز، ناشر بازی No Man's Sky، چند ساعت پیش رسما اعلام کرد که قرار است این بازی روز اول تیرماه سال جاری برای پلی‎استیشن 4 و پی‎سی در آمریکای شمالی عرضه شود. کاربران اروپایی برای تجربه بازی باید 3 روز بیشتر صبر کنند.

این خبر از نشست خبری استودیو هِلو‎گیمز نشئت گرفت و به سرعت در سراسر فضای مجازی پخش شد.

وسعت بازی No Man’s Sky به حدی بزرگ است که اگر تا انتهای عمر خود این بازی را تجربه کنید، شاید نتوانید تمام سیارات آن را کشف کنید! در بازی حدود ۱۸ کوانتیتون سیاره وجود دارد که تمام آن‌ها به صورت داینامیک طراحی شده‌اند.
بازی No Man’s Sky اثری در سبک‌های ماجراجویی و تلاش برای بقا است که قرار است دنیایی بسیار گسترده را به تصویر بکشد. این بازی برای پلی‌استیشن 4 و سیستم‌عامل ویندوز منتشر خواهد شد.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع: GameSpot
سلام خدمت نویسنده ی عزیز و دوست خوبم مبین جان

بازی No Man's Sky روز 1 تیر 94 عرضه خواهد شد
S0 (5)
الان این قسمت رو جدی گفتی؟ فکر کنم حدود 17 روز دیگه وارد سال 1395 شمسی خواهیم شد. S0 (2)
فدای شکل ماهت کمی دقت کن آخه این چیه نوشتی؟
در مورد خود بازی هم که حرف نزنیم بهتره اینقدر این بازی وسعت داره که نمیشه در موردش صحبت کرد. البته باید ببینیم محصول نهایی و این همه مانور سازنده روی این همه سیاره با موجودات مختلف چی هست آیا واقعا به چیزی که گفتند می تونند عمل کنند یا نه
اگه چنین چیزی اتفاق بیفته با برترین بازی تمام تاریخ رو به رو خواهیم شد. البته عنصر جذابیت و تکراری نشدن بازی رو هم نباید فراموش کنیم.

Mobin Ahmadi

(03-03-2016, 10:38 PM)مجید‌نصر نوشته است: [ -> ]سلام خدمت نویسنده ی عزیز و دوست خوبم مبین جان

بازی No Man's Sky روز 1 تیر 94 عرضه خواهد شد
S0 (5)
الان این قسمت رو جدی گفتی؟ فکر کنم حدود 17 روز دیگه وارد سال 1395 شمسی خواهیم شد. S0 (2)
فدای شکل ماهت کمی دقت کن آخه این چیه نوشتی؟
در مورد خود بازی هم که حرف نزنیم بهتره اینقدر این بازی وسعت داره که نمیشه در موردش صحبت کرد. البته باید ببینیم محصول نهایی و این همه مانور سازنده روی این همه سیاره با موجودات مختلف چی هست آیا واقعا به چیزی که گفتند می تونند عمل کنند یا نه
اگه چنین چیزی اتفاق بیفته با برترین بازی تمام تاریخ رو به رو خواهیم شد. البته عنصر جذابیت و تکراری نشدن بازی رو هم نباید فراموش کنیم.

سلام بر تو سپهبد نصر S0 (2)

آره اونو خودمم متوجه شدم S0 (45)  ولی خداییش مشکل از من نبود. برنامه تبدیل تاریخ مشکل داشت S0 (44)

بازم ممنون S0 (29)