Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سری سوم | محبوب‌ ترین و منفور‌ترین شخصیت های دنیای بازی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  nw6aucuu5mhvx6h2if6y.jpg]

بازی‌های‌رایانه ای بسیارند و شخصیت‌ها هم دراین دنیای بزرگ دیجیتالی همینطور و همیشه شخصیت‌هایی هستند که بدلیل ویژگی‌های اخلاقی‌شان، چه ازنظر خوب‌‌بودن و چه بدبودن مورد علاقه ما قرار‌گرفتند و در ذهن ما هک شده‌اند و طبیعتا بازی گه شخصیت تاثیرگذاری داشته باشد همیشه در قلب ما باقی می‌ماند، ازاین رو ما مقاله‌ای برای‌شما ترتیب داده ایم که با این‌شخصیتهای خوب و دوست‌داشتنی و البته بد و ناخوشایند آشنا شوید. به سری‌سوم این مقاله خوش‌آمدید که چهارنفر از شخصیت‌های معروف این دنیای‌بزرگ را برای‌شما آماده کرده‌ایم.

[تصویر:  ezio_auditore_da_firenze_by_namecchan_d5rza3l.jpg]

--------------------------------------------------------
اتزیو ادیتوره دا فیرنزه، سری کیش یک آدمکش
----------------------------------------------------------------
شخصیت محبوب
--------------------------------------------------------------------
 Ezio Auditore Da Firenze, Assassin's Creed Series

کسی که درباره‌اش صحبت می‌کنیم محبوب‌ترین شخصیت سری Assassin's Creed و یکی از بهترین شخصیت‌های بازی‌های رایانه‌ای است، شخصی که سختی های زیادی کشید و عزیزان زیادی را از دست داد اما همچنان با‌ایمان جلو رفت و معنی واقعی انتقام و Assassin بودن را نشان داد، نشان داد که Assassin بودن، کشتن افراد بی‌گناه نیست و با قلاف‌کردن شمشیرش معنی وژدان را به همه اثبات کرد، حال به بررسی و معرفی این شخصیت می‌پردازیم. اتزیو ادیتوره که اکثر بازی‌بازان بهخصوص طرفداران سری Assassin's Creed با آن آشنایی دارند، در ابتدا پسری جوان و خوش‌چهره بود که تمام وقتش را صرف خوش‌گذرانی می‌کرد که با فاش‌شدن راز‌بزرگ خانواده اش وارد مسیری تازه از زندگی‌اش شد و با اراده‌قوی و استوار در مسیر زندگی قدم برداشت و باآبرو این دنیای‌فانی را وداع گفت و رفتار‌ و کردارش، باعث این همه محبوبیت در‌این دنیای وسیع بازی‌های رایانه‌ای نیز شد.

[تصویر:  Lance_Vance.jpg]

--------------------------------------------------------
لنس ونس، سرقت بزرگ اتومبیل: شهر فساد
-------------------------------------------------------
شخصیت منفور
------------------------------------------------
Lance Vance, Grand Thef Auto: Vice City

خیانت چیز بدی‌ است و خیانتکاران جزو بدترین ها هستند، لنس ونس هم از آن خیانتکارانی‌است که دوستی‌اش را به پول، یک تکه کاغذ بی‌ارزش فروخت. لنس ونس که در عنوان GTA: Vice City نیز حضور داشت و همیشه او را بایک کت‌وشلوار سفید شب نشینی مشاهده می‌کردیم، یک فروشنده مواد.مخدر است که با برادر بزرگترش یعنی ویکور ونس(Victor Vance) در اینکار همکاری می‌کند، ولی مسیراصلی بازی وقتی شروع می‌شود که تامی ورستی(Tommy Vercetti: شخصیت اصلی بازی) با لنس ملاقات کرده و تصمیم به همکاری می‌گیرند و ازاین رو دوستی بینشان آغاز می‌شود و درآخر لنس به دوستش که مانند برادر وی‌ بود، به خاطر کمی پول بیشتر خیانت می‌کند. 

[تصویر:  562cbb6839_46965250_o2.jpg]

توماس آنجلو، مافیا 1
-------------------------------
شخصیت محبوب
-------------------------------------
Thomas Angelo, Mafia 1
---------------------------------------

گاهی‌اوقات دست‌ما از این سرنوشت‌نامرد که بارها و بارها با او مواجه می‌شویم، کوتاه‌است و اتفاقاتی که برای ما می‌افتد، مانند پلی به‌سوی مسیری‌دیگر از زندگی است و توماس آنجلو هم مانند اتزیو در این پل قرارگرفت و وارد مسیری‌تازه از زندگی شد. توماس آنجلو یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی‌های‌رایانه ای‌است و بازی‌بازان قدیمی به‌خصوص طرفداران سری Mafia او را به خوبی می‌شناسند . توماس هم مانند قهرمان های خیلی از داستان ها با فقر دست و پنجه نرم می‌کرد و وضع‌ و اوضاع خوبی نداشت تا وقتی که در یک شب آرام در خیابانی خلوت با تکیه بر تاکسی دوست‌داشتنی‌اش مشغول روشن کردن سیگارش بود که ناگهان صدای شلیک چندگلوله توجه‌اش را جلب کرد و همین بهانه‌ای برای رفتن به سوی این پل بود. پس از یک‌سری اتفاقات توماس وارد مافیا شد و به خانواده بزرگ سالیاری پیوست و سرانجام با کوله‌باری از گناه تصمیم به جبران گناهانش کرد، پس به سراغ پلیس رفت و تمامی مدارک و اطلاعات را در اختیار آنها قرار داد و پس از سپری‌کردن چندسالی در زندان، زندگی جدیدی را آغاز کرد و سرآخر درسال 1951 وقتی که توماس مشغول آب دادن به باغچه‌اش بود دو مردجوان از ماشینی قرمزرنگ پیاده شدند و...

-آقای آنجلو؟

-بله خودم هستم.

-این یک پیغام از طرف آقای سالیاری است.

-بنگ بنگ بنگ

[تصویر:  Heihachi_mishima_tekken_7_cg_tekkenpedia...A9cial.jpg]

هیهاچی میشیما، سری تکن
-----------------------------------------
شخصیت منفور
-----------------------------------
Heihachi Mishima, Tekken Series
------------------------------------------

حال رسیدیم به آخرین شخصیت این سری که کسی نیست جز هیهاچی میشیما (Heihachi Mishima) از سری بازی‌های‌محبوب Tekken که جزو معدود شخصیت‌هایی است که در تمامی سری‌بازی‌های Tekken حضوردارد (مانند نینا ویلیامز، پائل فونیکس و یوشیمیتسو) و کاراته‌کاری قهار و موسس گروه تکن فورس با افرادی تربیت‌شده و ماهر هم است. همچنین هیهاچی در نسخه 1و4 بازی نیز نقش باس‌آخر را نیز ایفا می‌کند. او همچنان برگزارکننده‌ی مسابقات تکن و شاه امپراطوری میشیما زایباتسو (Mishima Zaibatsu) نیزاست و هر‌کاری که دوست دارد را می‌تواند انجام دهد. اگر هم هنگام مبارزه با اوبتوانید خراشی برروی او ایجاد کنید او خرسش را می‌فرستد تا شما را با خاک یکسان‌کند.

خب سری‌سوم این مقاله به پایان رسید و امیدواریم که ازاین مقاله نهایت لذت را برده باشید همچنین منتظر سری بعدی این مقاله یعنی سری چهارم نیز باشید(در ضمن این مقاله از حالت ترجمه نیز بیرون آمد) و اگر شخصیتی مدنظر دارید حتما باما در میان بگزارید.

[تصویر:  gordon_freeman_wallpaper_pack_by_sxyfrg_d2zrq52.jpg]

بزودی...
دوسته جوان من مقالت مثل همیشه عالی بود S0 (2) S0 (29)
واقعا دلم برای توماس آنجلو سوخت مخصوصا زمانی که ویتو با اسلحه از بین بردتش.....
کسی که همیشه با فقط دست و پنجه نرم کرد و آخر هم توسط شخصیت مورد علاقه من کشته شد Wall
(03-21-2016, 11:55 PM)Hunterson نوشته است: [ -> ]دوسته جوان من مقالت مثل همیشه عالی بود S0 (2) S0 (29)
واقعا دلم برای توماس آنجلو سوخت مخصوصا زمانی که ویتو با اسلحه از بین بردتش.....
کسی که همیشه با فقط دست و پنجه نرم کرد و آخر هم توسط شخصیت مورد علاقه من کشته شد Wall

ممنون S0 (29) S0 (29)

اره درسته حادثه غم انگیزی بود اما اتفاقاتی که باعث روبروشدن این دو شخصیت شد خیلی جالب بود 

خدا کنه لینکلن کلی هم ویتو رو بکشه S0 (2) S0 (2)

بعد یکی میاد لینکلن رو میکشه S0 (2)

و یک هم میاد اونی که لینکلن رو کشته میکشه S0 (2)
ممنون و خسته نباشید آقا شایان بابت مقاله زیبا!
پیشرفتتون عالی هست امیدوارم ادامه بدید! بازم بعضی ایراد کوچیک یافت می شه که در جهت بهتر شدن مقاله ذکرش می کنم!:
1- نیم فاصله های اضافی بعضی جاها دیده می شه! مثل دوست‌داشتنی! این جا باید فاصله کامل می بود!
2- فاصله! در بعضی جاها فاصله رعایت نشده و کلمات سر هم نوشته شدن که از زیبایی مقاله کم می کنه!
3- غلط های املایی مثل گه در مقاله دیده می شه! که درستش که هست!
در کل مشکلات این دفعه جزئی بودند و زیاد مشکل بزرگی ندیدم که نشان از پیشرفتتون هست! فقط یک یا دو باری مقاله رو می خوندید این مشکلات هم برطرف می شد!
یه توصیه دارم این که سعی کنید از فونت پیش فرض انجمن برای متن استفاده کنید و بقیه جاها مثل تیتر و زیر تصویر اینا رو فونت رو عوض کنید! این جوری زیباتر هستش.
بازم خسته نباشید بابت مقاله!

پیشرفتتون عالی هست امیدوارم ادامه بدید! بازم بعضی ایراد کوچیک یافت می شه که در جهت بهتر شدن مقاله ذکرش می کنم!:
1- نیم فاصله های اضافی بعضی جاها دیده می شه! مثل دوست‌داشتنی! این جا باید فاصله کامل می بود!
2- فاصله! در بعضی جاها فاصله رعایت نشده و کلمات سر هم نوشته شدن که از زیبایی مقاله کم می کنه!
در کل مشکلات این دفعه جزئی بودند و زیاد مشکل بزرگی ندیدم که نشان از پیشرفتتون هست! فقط یک یا دو باری مقاله رو می خوندید این مشکلات هم برطرف می شد!
یه توصیه دارم این که سعی کنید از فونت پیش فرض انجمن برای متن استفاده کنید و بقیه جاها مثل تیتر و زیر تصویر اینا رو فونت رو عوض کنید! این جوری زیباتر هستش.
(03-22-2016, 12:44 AM)You Never Win نوشته است: [ -> ]ممنون و خسته نباشید آقا شایان بابت مقاله زیبا!

ممنون بابت ایراداتی که گفتید خوشحالم که کم شد  S0 (2)

ایراداتم گه یه دور میخوندم درست میشد

بازم از شما ممنون S0 (29) S0 (29) S0 (29)
مقالتون واقعا زيبا بود  

کرکتر لنس ونس یه کرکتر پر رنگ توی. Gta vice city بود و واقعا کرکتر کامل و جالبی بود  S0 (62)

اشتباه نکنم لنس برادرش وبکتور کرکتر  gta vice city stories بود که واسه PSP عرصه شد.
لنس که یه عوضی ای بود که نمونه نداشت (البته چرا داشت نسخه کپیش یعنی بیگ اسموک تو سن اندرس)
واقعا حالمونو گرفت وقتی فهمیدیم که... ای روزگار !
(03-22-2016, 01:01 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]لنس که یه عوضی ای بود که نمونه نداشت (البته چرا داشت نسخه کپیش یعنی بیگ اسموک تو سن اندرس)

دقیقاهمین عوضی بودنش این کرکتر رو خاص کرده بود. البته برادرش ویکتور ونس یه ادم ساده ودل پاک بود یه چیز دیگه هم هست توی gta vice city storis چهره خوب لنس رو نشون داده بودن. کلا توی تاریخ gta از این کرکتر ها زیاد بود مانند همون بیگ اسموک یا میخاییل فاستین و دیمتیری رسکولاف در gta iv توی gta v تنها کرکتری که همچین اخلاقی رو داشت  dave norton بودو وای gta  S0 (29) شاهکاره بخدا شاهکار !!!! حالا هی بیاین از بازی های دیگه بت بسازید .
(03-22-2016, 01:14 AM)white.wolf نوشته است: [ -> ]
(03-22-2016, 01:01 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]لنس که یه عوضی ای بود که نمونه نداشت (البته چرا داشت نسخه کپیش یعنی بیگ اسموک تو سن اندرس)

دقیقاهمین عوضی بودنش این کرکتر رو خاص کرده بود. البته برادرش ویکتور ونس یه ادم ساده ودل پاک بود یه چیز دیگه هم هست توی gta vice city storis چهره خوب لنس رو نشون داده بودن. کلا توی تاریخ gta از این کرکتر ها زیاد بود مانند همون بیگ اسموک یا میخاییل فاستین و دیمتیری رسکولاف در gta iv توی gta v تنها کرکتری که همچین اخلاقی رو داشت  dave norton بودو وای gta  S0 (29) شاهکاره بخدا شاهکار !!!! حالا هی بیاین از بازی های دیگه بت بسازید .

مرگ بر لنس ونس T5123 T5123 T5123 T5123
ایول شایان جان کارت حرف نداره.
قطعا در سری‌های بعدی کمکت میکنم.
صفحه‌ها: 1 2