Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: با اولین اطلاعات از بتمن تل‌تیل گیمز همراه باشید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  das-projekt-wurde-im-rahmen-der-game-awr...geben-.jpg]

استودیوی تل‌تیل گیمز در SXSW (یا همان South by Southwest) اعلام کرد عنوان Batman: A Telltale Games Series در تابستان منتشر خواهد شد. تل‌تیل گیمز بسیار کم حرف بود و هیچ ویدیویی نشان داده نشد اما پنل توسعه‌دهندگان کمی از جزئیات بتمن تل‌تیل گیمز را در اختیار قرار داد که برای مطالعه آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

تل‌تیل اعلام کرد شما می‌توانید در نقش بروس‌وین و بتمن بازی کنید و حتی می‌توانید بین این دو انتخابی داشته باشید گرچه کوین برونر، مدیر عامل این استودیو افزود که در نهایت باید در نقش هردوی آن‌ها به بازی کردن بپردازید. صحبت‌های برونر را در ادامه می‌خوانید:

نقل‌قول:
اما چه‌قدر می‌تواند عالی باشد اگر شما انتخاب کنید که بگویید من می‌خواهم تا هر  اندازه که ممکن است در نقش بروس‌وین بازی کنم  و این چیزی است که می‌خواهیم به مردم نشان دهیم. ما انتظار داریم مردم در یک بازی بتمن، به اندازه کمی به عنوان بتمن بازی کنند.

داستان بازی بتمن یک ماجرای جدیدی خواهد بود و از کمیک‌ها، فیلم‌ها و بازی‌های قبلی به هیچ عنوان الهام گرفته نشده است. بیشتر تمرکز برروی بروس‌وین و بتمن قرار دارد اما گفته شد می‌توانید انتظار دیدن شخصیت‌هایی مانند آلفرد، ویکی ویل، جیم گوردون و رنه مونتویا را در روایت داستان داشته باشید. دشمنان اصلی بازی مشخص نشدند اما به‌نظر می‌رسد بیشتر از یک دشمن اصلی در بازی وجود خواهد داشت.

سبک هنری کتاب‌های کمیک بازی از بیش از ۷۵ سال هنر افرادی همچون جیم‌لی، گِرگ‌کاپولو و نیل آدامز الهام گرفته شده است.

بتمن در ۵ اپیزود توسط موتور بازی‌سازی جدیدی منتشر خواهد شد. این عنوان برای افراد ۱۷ سال به بالا مناسب است و به‌نظر می‌رسد صحنه‌های سینمایی مشابه با فیلم‌های رده‌بندی شده R در آن وجود خواهد داشت. بازی‌بازان می‌توانند انتظار داشته باشند که این عنوان نیز مانند بازی The Wolf Among Us باشد اما با گام‌های مهم‌تر روبه‌ جلو!

عنوان Batman: A Telltale Games Series در مراسم  ۲۰۱۵ The Game Awards معرفی شد و شما می‌توانید تریلر آن را از این صفحه تماشا کنید.

منبع 
یکی به من بگه سبک این بازی چیه؟

Mobin Ahmadi

(03-19-2016, 06:49 PM)Yves Guillemot نوشته است: [ -> ]یکی به من بگه سبک این بازی چیه؟

سلام

یه بازی ادونچر هستش
(03-19-2016, 06:49 PM)Yves Guillemot نوشته است: [ -> ]یکی به من بگه سبک این بازی چیه؟

کلا تل تیل یه سبک مذخرف و ده موده رو پیش گرفته که تا 2012 خیلی خوب بود ولی الان دیگه به زور 1 مخاطبو میتونه جذب کنه
ادونچره سبکش و شدیدا هم پوسیدست این سبک
ممنون داداش سعید!
اگه مثل وولف باشه چی می شه! به این بتمنش امید دارم! به نظرم پتانسیل فوق العاده بالای داستانی رو داشته باشه!
خسته نباشی داداش.
(03-19-2016, 06:55 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]

کلا تل تیل یه سبک مذخرف و ده موده رو پیش گرفته که تا 2012 خیلی خوب بود ولی الان دیگه به زور 1 مخاطبو میتونه جذب کنه
با اینکه قبول دارم سلیقه ها ممکنه فرق داشته باشه ولی شما حق نداری اینطوری در مورد یه کمپانی بزرگ صحبت کنی.
بازی های تل تیل گیمز خیلی هم زیبا هستند و با این که ممکنه داستان این بازی هم خطی باشه اما به نظرم سبک ادونچر انتخابی خیلی هم زیبا هستش و می‌تونه رودست خیلی از بازی ها بزنه.
پس لطفا وقتی می خوای انتقاد کنی با زبون نرم و منصفانه انتقاد کن نه با زبونی که اگه نوکش بخوره به فولاد از وسط به دو قسمت مساوی تقسیمش کنه.
(03-19-2016, 07:04 PM)mohireza نوشته است: [ -> ]

با اینکه قبول دارم سلیقه ها ممکنه فرق داشته باشه ولی شما حق نداری اینطوری در مورد یه کمپانی بزرگ صحبت کنی.
بازی های تل تیل گیمز خیلی هم زیبا هستند و با این که ممکنه داستان این بازی هم خطی باشه اما به نظرم سبک ادونچر انتخابی خیلی هم زیبا هستش و می‌تونه رودست خیلی از بازی ها بزنه.
پس لطفا وقتی می خوای انتقاد کنی با زبون نرم و منصفانه انتقاد کن نه با زبونی که اگه نوکش بخوره به فولاد از وسط به دو قسمت مساوی تقسیمش کنه.

من چیکار به کمپانی دارم ؟ نظرمو بخونی میبینی که مقصودم سبک کلاسیک ادونچره که تا دهه 90 محبوب ترین سبک گیم بود و الان کمترین درصد جامعه گیم (بر اساس آمار 9 درصد به این سبک گرایش دارن و کاملا نابود شده) واسه همینم اگه به متاها نگاه کنی میبینی که تل تیلی که با مانکی آیلند و واکینگ دد یه سبک جدیدی از ادونچرو آورده بود با ادامه دادن دقیقا همون آمارو آورده رو 8 درصد با بازی های مذخرفی مثه ماینکرفت استوری مود و اون گیم آو ترونز و الانم که میشون و ببینیم چه گلی میزنه به سر بتمن

نظرم مشکلی نداره از پایه درسته  S0 (2)
(03-19-2016, 07:16 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(03-19-2016, 07:04 PM)mohireza نوشته است: [ -> ]

من چیکار به کمپانی دارم ؟ نظرمو بخونی میبینی که مقصودم سبک کلاسیک ادونچره که تا دهه 90 محبوب ترین سبک گیم بود و الان کمترین درصد جامعه گیم (بر اساس آمار 9 درصد به این سبک گرایش دارن و کاملا نابود شده) واسه همینم اگه به متاها نگاه کنی میبینی که تل تیلی که با مانکی آیلند و واکینگ دد یه سبک جدیدی از ادونچرو آورده بود با ادامه دادن دقیقا همون آمارو آورده رو 8 درصد با بازی های مذخرفی مثه ماینکرفت استوری مود و اون گیم آو ترونز و الانم که میشون و ببینیم چه گلی میزنه به سر بتمن

نظرم مشکلی نداره از پایه درسته  S0 (2)
عزیزم اول اینکه ادونچر=ماجراجویی(دیگه نمی‌دونم می‌دونی یا نه)
اگه سبک ادونچر مسخرست آنچارتد 1،2،3 و 4 مسخرست سری tomb rider هم مسخرست، لارا کرافت هم مسخرست و یه سری دیگه هم مسخرن.
اگه این سبک مسخره بود اینهمه آدم منتظر آنچارتد 4 نبودن اگه این سبک ده‌مودست بازی های مثل unravel منتشر نمی‌شدن.
نقل‌قول: عزیزم اول اینکه ادونچر=ماجراجویی(دیگه نمی‌دونم می‌دونی یا نه) 
اگه سبک ادونچر مسخرست آنچارتد 1،2،3 و 4 مسخرست سری tomb rider هم مسخرست، لارا کرافت هم مسخرست و یه سری دیگه هم مسخرن. 
اگه این سبک مسخره بود اینهمه آدم منتظر آنچارتد 4 نبودن اگه این سبک ده‌مودست بازی های مثل unravel منتشر نمی‌شدن.

عزیز جان شما مثه اینکه اکشن-ادونچرو قاتی کردی با ادونچر (به قول خودت ماجراجویی) 
آخه چه ربطی دارن این دو تو به هم ؟ چرا تفره میری ؟ خو ادونچر مخاطب نداره دیگه پوسیده کاریشم نمیشه کرد دست منو تو هم نیست واسه همینم قشنگ نمیشن بازی های جدید تو این سبک و کفایت میکنن به بازی های ایندی (مستقل نمیدونم میدونی یا نه به قول خودت  S0 (2))
دعوا نداریم که تل تیل بعد از 2013 هر چی ساخته متوسط رو به پایین بوده
حالا منم که بد کمپانی رو نمیخوام از خدامم هست که ببینم سوپر هیروی مورد علاقم (آنتی هیروعه بیشتر) ازش یه بازی خوش ساخت ساخته بشه 
وسلام
(03-19-2016, 07:31 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: عزیزم اول اینکه ادونچر=ماجراجویی(دیگه نمی‌دونم می‌دونی یا نه) 

عزیز جان شما مثه اینکه اکشن-ادونچرو قاتی کردی با ادونچر (به قول خودت ماجراجویی) 
آخه چه ربطی دارن این دو تو به هم ؟ چرا تفره میری ؟ خو ادونچر مخاطب نداره دیگه پوسیده کاریشم نمیشه کرد دست منو تو هم نیست واسه همینم قشنگ نمیشن بازی های جدید تو این سبک و کفایت میکنن به بازی های ایندی (مستقل نمیدونم میدونی یا نه به قول خودت  S0 (2))
دعوا نداریم که تل تیل بعد از 2013 هر چی ساخته متوسط رو به پایین بوده
حالا منم که بد کمپانی رو نمیخوام از خدامم هست که ببینم سوپر هیروی مورد علاقم (آنتی هیروعه بیشتر) ازش یه بازی خوش ساخت ساخته بشه 
وسلام

خوب برادر من منم که قصد دعوا ندارم. وگرنه الان...
من میگم اینطوری که شما میگی این سبک داغونه و با بدبختی مخاطب جذب می‌کنه ممکنه به همون 9 درصدی که میگی بر بخوره و ناراحت بشن.
اما اینکه می‌گی تل تیل دیگه هیچ بازی خوبی منتشر نمی‌کنه خوب همه یه‌چیز نمی‌گن که. خوب من خودم با ماینکرافت استوری‌ ‌مودش کلی حال کردم(با اینکه داستانش فرق زیادی نمی‌کنه آخر بازی و اپیزود آخرش هنوز منتشر نشده). الان هم من که نمی‌خوام بگم ادونچر بهترین سبک دنیاست و بقیه ی سبکا برن دنبال کارشون ولی من به بازی های انتخابی علاقه ی زیادی دارم و بهترین نمونشم(از نظر داستان) برای من heavy rain بود که فک کنم 17 تا پایان مختلف برای هر سه شخصیت داره که من تا الان فقط چهار یا پنج تا پایان رو تجربه کردم.
به هر حال هر سبکی طرفدارای خودشو داره و من و شما هم نمی‌تونیم کاری بکنیم.
صفحه‌ها: 1 2