Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Dargon Age III تایید شد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
دارکسیدرس 2 ، دراگون ایج همه چرت هستن Confused35:بازم بگین اسکایریم یه چیزیConfused25:
من بازی رو گرفتم و بازی کردم ولی زیاد قشنگ نبود.
(10-06-2012, 02:38 AM)manase نوشته است: [ -> ]دارکسیدرس 2 ، دراگون ایج همه چرت هستن Confused35:بازم بگین اسکایریم یه چیزیConfused25:
ججالت بکش.کی گفته Darksiders چرته؟؟شما بدت اومده دلیل نمیشه بگی چرت.یک سری آدما مثل من از این بازی خوششون اومده دلیل نمیشه توهین کنین.متاسفم.....
(10-06-2012, 05:50 PM)Momielo نوشته است: [ -> ]
(10-06-2012, 02:38 AM)manase نوشته است: [ -> ]دارکسیدرس 2 ، دراگون ایج همه چرت هستن Confused35:بازم بگین اسکایریم یه چیزیConfused25:
ججالت بکش.کی گفته Darksiders چرته؟؟شما بدت اومده دلیل نمیشه بگی چرت.یک سری آدما مثل من از این بازی خوششون اومده دلیل نمیشه توهین کنین.مثلا خیر سرمون مدیر داریمConfused66:Confused66: بجای اینکه خودشون بیان این موضوعو بهش تذکر بدن میان ازش تشکرConfused66:Confused66:Confused66:Confused66:Confused66:میکنن.واقعا متاسفم.....

من بخاطر اسکایریم تشکر کردم
لطفا بحث رو الکی الکی به جای باریک نکشونید
ممنون
باشه ببخشیدConfused25:Confused25:Confused74:آخه من رو Darksiders یه کم تعصب دارم به خاطر موزیکش مخصوصا و نمیتونستم آروم بشینم.Confused43:Confused43:
ویرایش شدConfused25:Confused25:
(10-06-2012, 12:03 AM)Momielo نوشته است: [ -> ]آقایون حالا خوبه هنوز هیچی از Dragon Age III معلوم نیست اونجوری بحث میکنینConfused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:
در ضمن FATAL1TY لطفا به بازی Darksiders II بی احترامی نکن.درسته گرافیک فنی اون کمی مشکل داره ولی گرافیگ هنری اون حرف نداره،محشره.موسیقیش هم که آقای Jesper Kyd برعهده گرفته بودند و جز شاهکار چیز دیگری تحویل ندادند.در مورد گیم پلی هم باید عرض کنم که سیستم Loot اعتیاد آور،حرکات و Combo های متنوع و جذاب هم که دیگه سنگ تموم گذاشن.معما های فیزیکی این بازی هم واقعا خلاقانه طراحی شده بود که بعضی ها واقعا تو حلش مونده بودن میتونید سخت بودنشو تو تاپیک های برای کمک در این بازی در همین فروم ببینید.....امید وارم که قانع شده باشی و اونو امتحان کنی،چون واقعا چیز عالیی رو از داست دادیConfused74:Confused74:Confused74:

والا DS2 رو دیدم به این شکل دراومدم: Confused43:Confused67:
بی خیالش شدم! Confused43:Confused43:
(10-06-2012, 11:53 PM)FATAL1TY نوشته است: [ -> ]
(10-06-2012, 12:03 AM)Momielo نوشته است: [ -> ]آقایون حالا خوبه هنوز هیچی از Dragon Age III معلوم نیست اونجوری بحث میکنینConfused43:Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:
در ضمن FATAL1TY لطفا به بازی Darksiders II بی احترامی نکن.درسته گرافیک فنی اون کمی مشکل داره ولی گرافیگ هنری اون حرف نداره،محشره.موسیقیش هم که آقای Jesper Kyd برعهده گرفته بودند و جز شاهکار چیز دیگری تحویل ندادند.در مورد گیم پلی هم باید عرض کنم که سیستم Loot اعتیاد آور،حرکات و Combo های متنوع و جذاب هم که دیگه سنگ تموم گذاشن.معما های فیزیکی این بازی هم واقعا خلاقانه طراحی شده بود که بعضی ها واقعا تو حلش مونده بودن میتونید سخت بودنشو تو تاپیک های برای کمک در این بازی در همین فروم ببینید.....امید وارم که قانع شده باشی و اونو امتحان کنی،چون واقعا چیز عالیی رو از داست دادیConfused74:Confused74:Confused74:

والا DS2 رو دیدم به این شکل دراومدم: Confused43:Confused67:
بی خیالش شدم! Confused43:Confused43:

بخدا اگه بازیش نکنی نصفی از عمرت برفناستConfused25:
پس از همین الان واسه نصف دیگش تلاش کنConfused25:
حتی بعضیا با خدای جنگ مقایسش کردنConfused83:
Confused96:
Confused86:Confused86:Confused86:Confused86:Confused86:
با فراست بایت 2میسازن خوب پس از گرافیکش خیالمون راحت شد راستی بخاطر خبر ممنونConfused74:
صفحه‌ها: 1 2 3 4