Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Dargon Age III تایید شد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
در سایت رسمی Dragon Age یکی از بازیسازان و اعضای باتجربه شزکت Bioware این چنین گفته است:

"سلام به همگی!

ما امروز میخواهیم کاری کمی متفاوت انجام دهیم.ممکن است بسیاری از شما مرا نشناسید پس من شروع به معرفی خود میکنم.من درمی(May) سال 1997 وارد شرکت Bioware شدم و امسال من پانزدهمین سالی است که در این شرکت فعالیت میکنم(خیلی پیرم).من یک برنامه نویس هستم که هوش مصنوعی،اسکریپت(script)وسسیتم مبارزات بازی The Baldur's Gate را نوشتم.بعد از آن من به عنوان برنامه نویس ارشد در کار های Tales ofthe sword coast,The Baldur's Gate 2و The Shadows of Amn گماشته شدم.من در تمام این مدت دست خود را آلوده کرده بودم.و شما باید من را سرزنش کنید.بعد از سری بازی های The Baldur's Gate من برنامه نویس ارشد در Jade Empire بودم.بعد در ماجرای یک سری بازی های نامربوط به هم من یکی از کارهای خود را با عنوان Sonic Chronicles:The Dark Brotherhood تمام کردم.من خواستم تا یک برنامه ی به مراتب بد تر از آنچه که برای Baldur's
Gate نوشتم بنویسم.با این حال سیستم و کد هایی که نوشتم و
خیلی به آنها افتخار میکنم. ......
و بالا خره من به فرانچایز(Franchise) بازی Dragon Age وارد شدم.و من از قبل از این که Dragon Age:Orgins وارد بازار شود مدیریت و تهیه
کنندگی اجرایی را بر عهده داشتم.من عاشق جمع آوری وسایل کاغذ وخودکار هستم و قدم زدن روی ساحل را دوست دارم.دیگر توضیح در مورد خودم کافی است.حالا چرا من شما رو همه امروز جمع کرده ام؟...من بسیار خوشحالم که بگویم ما هم اکنون بروی عنوان بعدی سری بازی های Dragon Age کار می کنیم.البته این موضوع برای بسیاری از شما سوپرایز نیست.ما قریب به دو سال است که بر روی این عنوان کار کرده ایم و ما کار اصلی را از 18ماه پیش شروع کرده ایم.بعضی از موضوعات نیز بر کار ما تاثیر گذار بوده است از جمله شما طرفداران.شما کمک های شایانی در نقد انتقادات خود در شماره ای اول،دوم و Orgins و DLC ها کردید.ما پیام های شما را خواندیم ما حتی با یک سری از طرفداران پر پا قرص این سری مصاحبه نزدیک کردیم.ما به حرف شما گوش کرده ایم و همچنان هم گوش میدهیم.اخیرا من گفتم که به شما در مورد Dragon Age III نخواهم گفت مگر این که چیزی برای نشان دادن داشته باشم.و من نیز میخواهم به برنامه خود پایبند باشم و فعلا امروز چیز زیادی آشکار نخواهم کرد.اطلاعات و شایعات زیادی از این بازی به موجود آمده و ما نمیخواهیم آن هارا پنهان کنیم.دسته ای اطلاعات هست که میخواهم در اختیار شما بگذارم.ولی میخواهم این کار را درست انجام دهم .و کار درست نیز نیازمند زمان بیشتری است.

خب این چیزی است که من فعلا تایید میکنم:

بازی بعدی Dragon Age III:Inquisition نامیده میشود.

ما در مورد داستان صحبتی نمیکنیم شاید شما حدس های از عنوان

بازی بزنید.

این بازی از همان تیمی تشکیل شده که کار را برای بازی های اول تا

Orgins بر عهده گرفته بودند.این تیم ها متشکل از هردو گروه افراد

باتجربه Bioware و افراد با استعداد و مجرب تازه است.

ما در حال کار بر روی یک موتور جدید هستیم که ما بر این باور هستیم
که به ما این امکان را میدهد تا دنیایی به مراتب بزرگتر،دید بصری بهتر و
واکنش بهینه تر نسبت به انتخاب های بازیکن و customization بیشتر.ما
با Frostbite2 از DICE شروع کردیم تا این پروژه را کامل کنیم.
گفته ها بسیار است ولی باید منتظر بود تا وقت مناسب آن فرا برسد.

ما به گفت و گو ها با شما ادامه میدهیم و نظرات سازنده شما را گوش
میدهیم.ما درباره کاری که انجام میدهیم بسیار هیجان زده هستیم و
انتظار داریم شما هم باشید.

از صبر و علاقه شما سپاس گذاریم"

منبع
امیدوارم به جنبه گرافیکی بازی رسیدگی شه.
(10-05-2012, 08:32 PM)FATAL1TY نوشته است: [ -> ]امیدوارم به جنبه گرافیکی بازی رسیدگی شه.
خودشون که گفتن میخوان موتورو عوض کنن دیگه خدا میدونه...

کلی نشستم ترجمش کردم تازه خلاصش کردم.....بچه ها میگم من فونت رو بزرگ نوشتم ولی تو نتیجه کار کوچیک در اومد آخه چرا؟Confused41:Confused41:
بازی خوبیه من یه نسخش رو بازی کردم
مرسی از مطلبConfused62:
هیچم خوب نیست
از بازی هایی به این شکل متنفرم اصلا اینا بازی ننیستن
فک کنم rpj باشه
یه نسخشو گرفتم 2 ساعتم تحملش کردم گفتم شاید بهتر شد ولی نه مث اینکه قصد درست بشو شدن نداره
drogon age=مضخرف
نمیدونم چطور بعضیا ازش خوشششون میاد ولی باید به سلیقه ها احترام گذاشتConfused25:
(10-05-2012, 10:17 PM)dark نوشته است: [ -> ]هیچم خوب نیست
فک کنم rpj باشه
یه نسخشو گرفتم 2 ساعتم تحملش کردم گفتم شاید بهتر شد ولی نه مث اینکه قصد درست بشو شدن نداره
drogon age=مضخرف
نمیدونم چطور بعضیا ازش خوشششون میاد ولی باید به سلیقه ها احترام گذاشتConfused25:
میتونستی یه تشکر بزنی جای این حرفاConfused66:Confused66:Confused66:Confused66:Confused66:Confused66:
فقط به خاطر توConfused74:
(10-05-2012, 10:52 PM)dark نوشته است: [ -> ]فقط به خاطر توConfused74:
Confused25:Confused25:Confused25:Confused25:Confused25:Confused25:Confused25:Confused74:Confused74:Confused74:Confused74:
در ضمن لطفا امضاتو عوض کن برای بعضی ها لود صفحه سخته اگه قوانین امضا رو میخوندی اینجوری نمیشد.اگه میشه اندازشو بیار پایین با نشکرConfused74:
فک کنم rpj باشه
drogon age=مضخرف

چرا خوشت نیومد ؟چونکه بکش برو نبود!؟Confused60:
بازی عالی نیست اما بدم نیست . دیگه مضخرف نامردیهConfused34: نباید به هیچ بازی گفت مضخرف چون سر همون هر چی که باشه کلی زمان و فکر برده پس ...!Confused24:

امضاتو عوض کن سایزش ضد قوانین فرومه. منم که حرص میدی صفحه دیر لود میشه!Confused41:

پس تا اخطار نگرفتی یه فکری براش کن . مرسیConfused24:
فک کنم rpj باشه
drogon age=مضخرف

همون طور که شما از اون DS2 با اون گرافیک کره شمالیش (Confused43:Confused43:) خوشتون اومد ما هم از Dragon Age 2 خوشمون اومد.
صفحه‌ها: 1 2 3 4