Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فیل اسپنسر: Halo 5 شاید برای PC منتشر نشود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  halo-5-intro-760x427.jpg?52192b]در حالی که کمپانی بزرگ مایکروسافت با برداشتن قدم‌های بلند و ساختن عناوین عالی با هدف متحد کردن کنسول اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی، عناوینش را برای هر دو پلتفرم نیز عرضه می‌کند، اما به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد عنوان Halo 5 در انحصار کنسول خود نگه دارد و آن را برای پلتفرم PC نیز منتشر نکند.

فیل اسپنسر به‌تازگی در کنفرانس  Microsoft Build 2016 نیز صحبتی داشته است و امکان اینکه این عنوان نیز برای PC منتشر شود وجود دارد. اسپنسر در صحبت‌هایش گفته است که: "عنوان Halo 5 نیز به عنوان یک بازی کنسولی روانه بازار خواهد شد، اگر هم قصد انتشار این عنوان برای رایانه‌های شخصی را داشته باشیم باید برنامه ریزی‌های خود برای انتشار برای دو پلتفرم را انجام دهیم."
 
او صحبت‌هایش را با گفتن این جلمه نیز پایان داد" ما نمی‌خواهیم وارد دنیایی شویم که دائما در تماسیم...  این بدین معنا نیست که در Halo 5 چیزی برای نمایش در PC موجود نیست، اما من ترجیح می‌دهم منتظر باشیم تا ببینیم برنامه‌ریزی‌هایمان چطور هستند.
 
با وجود عدم انتشار Halo 5 برای رایانه‌های شخصی و عدم ساپورت آن برروی این پلتفرم، بازی‌های زیادی برای دو پلتفرم Xbox One و PC نیز منتشر خواهد شد که یکی‌از قابل توجه‌ترین آنها نیز عنوان Forza 6 Apex در سبک ریسینگ است.
 

 منبع: