Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ستاره‌ی کاور بازی NBA 2K17 معرفی شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  nba-2k17-cover.jpg]

امروز 2K فرد مورد نظر برای قرارگیری در کاور NBA 2K17 را اعلام نمود. او بازیکن افسانه‌ای، پرطرفدار و پرافتخار، Kobe Bryant است. با انجمن گیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید. 

البته لازم به‌ذکر است که کاوری که Kobe Bryant بر روی آن قرار دارد، نسخه‌ی Legend Edition است که حاوی موارد اضافی متفاوتی خواهد بود. سال پیش و در NBA 2K16، این Michael Jordan بود که بر روی کاور نسخه‌ی Legend Edition بازی مذکور قرار داشت. 

2K این موضوع را امروز و در صفحه‌ی رسمی توییتر خود اعلام نمود. نکته‌ی جالب این است که زمان مشخص کردن این موضوع کاملا برنامه‌ریزی شده بود. امروز آخرین روزی بود که Kobe Bryant در زمین بسکتبال بازی خواهد کرد. او پس از سال‌ها افتخارآفرینی برای خویش و تیم محبوب Los Angeles Lakers، امروز بازنشسته می‌گردد. 

NBA 2K17 Legend Edition به زندگی حرفه‌ای Kobe Bryant می‌پردازد و چیزی همانند NBA 2K11 خواهد بود؛ با این تفاوت که در سال 2011، زندگی حرفه‌ای و افتخارات Michael Jordan به‌تصویر کشیده شد. 

Kobe Bryant یک اسطوره در دنیای بسکتبال بود که توانست قهرمان 5 دوره‌ی مسابقات NBA شود. او یک بازیکن تک‌تیمه بود و تنها در Los Angeles Lakers بازی کرد. در نهایت شما را به دیدن تصویر کاور NBA 2K17 Legend Edition دعوت می‌نماییم:

[تصویر:  Cf683XnVIAAPkw5-301x428.jpg]

Black MombaS0 (41)S0 (41)S0 (41)S0 (41)S0 (41)S0 (41)  S0 (41)S0 (41)S0 (41)S0 (41)S0 (41)S0 (41)S0 (41)S0 (41)S0 (41)

S0 (41)
ممنون کوروش جان بابت خبر مسلما برای همه رفتن این بازیکن یک اتفاق ناخوشایند هست نه فقط طرفداران لیکرز همه بسکتبال دوستان فک کنم بدون هیچ دلیل همین کاور برای خرید نسخه بعدی این سری کافی باشه 2K فروش سال بعدشم تضمین کرد
پ.ن: رجوع شود به امضام
خداحافظ کوبی S0 (38)
خداحافظ اسطوره من S0 (97) 
من سال 2011 بسکتبالو بخاطر تو شروع کردم 241
امیدوارم در همه مراحل زندگیش موفق باشه S0 (29)