Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اطلاعات جدیدی درباره Mafia III در 31 فروردین ماه!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  xjzoe864c50t8cc75zmm.jpg]
پس از انتظار های طولانی ! اینطور به نظر میرسد که استودیو هنگر ۱۳ میخواهد اطلاعات جدیدی از فامیا 3 را در هفته اینده یعنی 31 فروردین ماه 95 به اشتراک بگذارد.
این اطلاعات شامل یک کارت پستال میباشد که کلماتی رمز مانند بر روی ان ها حک شده و تصویری از اولین بانک لویزیانا در محله‌ی Bordeaux میباشد :

[تصویر:  on50n7qryo9h76inuzzh.jpg]   [تصویر:  6lhnn9yczvw5kifvsprt.jpg]

متن ترجمه شده درون کارت پستال :
ال عزیز 
بعد از 17 سال سخت ! توی این مدت ، تو تصور میکردی که عمو سل از کنترل امور خسته شده و ممکنه مسئله ها تغییر کند. من میفهمم ولی من تحمل موندن توی این مکان لعنتی و چرت رو ندارم ، میدونی ؟ مثل یک سونا هست! برای قانع کردن اون به من نیاز داری ، تورو در 19 آوریل ساعت 3 خواهم دید.
از طرف ویتو

فرستنده کارت که ویتو نام دارم احتملا همان ویتو اسکالتای مافیا 2 است ، اینطور که معلوم است ویتو اسکالتای نقش اساسی در داستان این بازی خواهد داشت. 
طی اطلاعاتی که سایت jeuxvideo درباره مافیا 3 منتشر کرد انگار قرار است در روز 19 آوریل تریلری از این بازی منتشر شود ! هم اکنون فکر کردن به انتشار یک تریلر بهترین فکر است! به نظر شما در تابستان شاهد بازی زیبای مافیا 3 خواهیم بود !؟

منبع : segmentnext
سلام خدمت مازیاد عزیز
شبت به‌خیر
خبرت واقعا عالی بود و طراحی اون تصویر شاخص واقعا کار بسیار عالی و جالبی هست ولی یکسری مشکلات هست که بهت میگم تا در خبر های بعدی اون ها رو رعایت کنی.
اول از همه تیتر

نقل‌قول: اطلاعات جدیدی درباره Mafia III در 31 فروردین ماه!

اطلاعات جدید تویفروردین ماه چی میشه؟ منتشر میشه، قرا می گیره چیه؟

باید تیتر ور اینجوری بنویسی و فعل هم قرا بدی.

نقل‌قول: اطلاعات جدیدی درباره Mafia III در 31 فروردین ماه منتشر خواهد شد!

حالا دو خط خبرت رو اینجا میگم و مشکلاتش

نقل‌قول: پس از انتظار های طولانی ! اینطور به نظر میرسد که استودیو هنگر ۱۳ میخواهد اطلاعات جدیدی از فامیا 3 را در هفته اینده یعنی 31 فروردین ماه 95 به اشتراک بگذارد.
(پس از انتظار های طولانی! این‌طور به نظر می‌رسد که استودیو هنگر ۱۳ می‌خواهد اطلاعات جدیدی از مافیا 3 را در هفته آینده یعنی 31 فروردین ماه 95 به اشتراک بگذارد.)
توی خط بالا از نیم فاصله استفاده نکردی. همیشه وقتی از علائم نگارشی استفاده می کنی اون علامت رو به کلمه ی قبل بچسبون و از کلمه بعدی فاصله بده. "ا" رو اینجوری ننویس باید اینجوری بنویسی"آ" تمامی کلمه هایی که "می" دارند رو باید براشون نیم فاصله قرار بدی به طور مثال: می‌خواهد

این اطلاعات شامل یک کارت پستال میباشد که کلماتی رمز مانند بر روی ان ها حک شده و تصویری از اولین بانک لویزیانا در محله‌ی Bordeaux میباشد :
(این اطلاعات شامل یک کارت پستال است که کلماتی رمز مانند بر روی آن ها حک شده و تصویری از اولین بانک لویزیانا در محله‌ی Bordeaux هست:)
استفاده ار فعل "می‌باشد" اشتباهه و باید از کلماتی مثل: است، هست و از این قبلی استفاده کنی.
مشکل بعدیی استفاده ار کلمات عامیانه هست.
نقل‌قول: طی اطلاعاتی که سایت jeuxvideo درباره مافیا 3 منتشر کرد انگار قرار است
طی اطلاعاتی که سایت jeuxvideo درباره مافیا 3 منتشر کرد، قرار است

اینجا فکر کنم نیازی به استفاده از علامت "!" نیست و می‌تونستی با نقطه "." جلمه رو تموم کنی.
نقل‌قول: در روز 19 آوریل تریلری از این بازی منتشر شود.
بازم میگم با اون تصویرت واقعا حال کردم و کار خیلی خیلی خیلی زیبایی بود.
تشکر ‌می‌کنم بابت ترجمه خبر
(04-14-2016, 12:44 AM)مجید‌نصر نوشته است: [ -> ]
سلام خدمت مازیاد عزیز
شبت به‌خیر
خبرت واقعا عالی بود و طراحی اون تصویر شاخص واقعا کار بسیار عالی و جالبی هست ولی یکسری مشکلات هست که بهت میگم تا در خبر های بعدی اون ها رو رعایت کنی.
اول از همه تیتر

نقل‌قول: اطلاعات جدیدی درباره Mafia III در 31 فروردین ماه!

اطلاعات جدید تویفروردین ماه چی میشه؟ منتشر میشه، قرا می گیره چیه؟

باید تیتر ور اینجوری بنویسی و فعل هم قرا بدی.

نقل‌قول: اطلاعات جدیدی درباره Mafia III در 31 فروردین ماه منتشر خواهد شد!

حالا دو خط خبرت رو اینجا میگم و مشکلاتش

نقل‌قول: پس از انتظار های طولانی ! اینطور به نظر میرسد که استودیو هنگر ۱۳ میخواهد اطلاعات جدیدی از فامیا 3 را در هفته اینده یعنی 31 فروردین ماه 95 به اشتراک بگذارد.
(پس از انتظار های طولانی! این‌طور به نظر می‌رسد که استودیو هنگر ۱۳ می‌خواهد اطلاعات جدیدی از مافیا 3 را در هفته آینده یعنی 31 فروردین ماه 95 به اشتراک بگذارد.)
توی خط بالا از نیم فاصله استفاده نکردی. همیشه وقتی از علائم نگارشی استفاده می کنی اون علامت رو به کلمه ی قبل بچسبون و از کلمه بعدی فاصله بده. "ا" رو اینجوری ننویس باید اینجوری بنویسی"آ" تمامی کلمه هایی که "می" دارند رو باید براشون نیم فاصله قرار بدی به طور مثال: می‌خواهد

(این اطلاعات شامل یک کارت پستال است که کلماتی رمز مانند بر روی آن ها حک شده و تصویری از اولین بانک لویزیانا در محله‌ی Bordeaux هست:)
استفاده ار فعل "می‌باشد" اشتباهه و باید از کلماتی مثل: است، هست و از این قبلی استفاده کنی.
مشکل بعدیی استفاده ار کلمات عامیانه هست.
نقل‌قول: طی اطلاعاتی که سایت jeuxvideo درباره مافیا 3 منتشر کرد انگار قرار است
طی اطلاعاتی که سایت jeuxvideo درباره مافیا 3 منتشر کرد، قرار است

اینجا فکر کنم نیازی به استفاده از علامت "!" نیست و می‌تونستی با نقطه "." جلمه رو تموم کنی.
نقل‌قول: در روز 19 آوریل تریلری از این بازی منتشر شود.
بازم میگم با اون تصویرت واقعا حال کردم و کار خیلی خیلی خیلی زیبایی بود.
تشکر ‌می‌کنم بابت ترجمه خبر

خوشحالم که خوشتون اومده!
سی میکنم در خبر های بعدی جبران کنم!