Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: گزارش: Call of Duty: Infinite Warfare بتا دریافت خواهد کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  CODIW-1.jpg]

با توجه به یک کارت پیش‌خرید Call of Duty: Infinite Warfare از خرده‌فروشی تارگت در بریتانیا، این عنوان یک نسخه بتا در آینده دریافت خواهد کرد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Call of Duty: Infinite Warfare طی دو روز گذشته به‌همراه یک تریلر و اطلاعاتی از نسخه‌های مختلف آن به‌صورت رسمی . همچنین نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare نیز برای عرضه در کنار Infinite Warfare تایید یافت البته ، خرید یکی از نسخه‌های ویژه Call of Duty: Infinite Warfare خواهد بود و به‌صورت جداگانه به‌فروش نمی‌رسد.

معمولا اکتیویژن بخش چندنفره سری Call of Duty را مدتی بعد معرفی می‌کند و یک رویداد چداگانه برای آن در نظر می‌گیرد. انتظار می‌رود در E3 2016 در کنفراس سونی، ما شاهد رونمایی از این بخش باشیم که احتمالا قابل بازی هم خواهد بود اما این موضوع مانعی برای لو رفتن یک سری اطلاعات نمی‌شود.

با توجه به گزارشات منتشر شده توسط Charlie Intel، بازی Call of Duty: Infinite Warfare برای بخش چندنفره خود در اواخر سال جاری، یک بتا دریافت خواهد کرد. این اطلاعات از سوی کارت پیش‌خرید این عنوان توسط خرده‌فروشی تارگت لو رفته‌ است.

در پشت کارت، یک خراشی وجود دارد که با از بین بردن آن می‌توانید به یک کد دسترسی پیدا کنید. در بخش توضیحات این کد گفته شده مدتی بعد می‌توان آن را از طریق سایت رسمی Call of Duty باز خرید کرد. همچنین اگر از فروشگاه گیم‌استاپ نیز این عنوان را پیش‌خرید کرده باشید، یک رسید به شما تحویل داده می‌شود که یک کد برروی آن چاپ شده است.

با این وجود که در کارت پیش‌خرید Call of Duty: Infinite Warfare به نسخه بتا اشاره شده، در کارت مربوط به فروشگاه گیم‌استاپ چیز دیگری گفته می‌شود. آن‌ها می‌گویند این کد مربوط به یک پیشنهادی است که در آینده مشخص خواهد شد. صفحه پشتیبانی اکتیویژن نیز تایید می‌کند برای پیش‌خرید Call of Duty: Infinite Warfare مزایایی وجود دارد اما صحبتی از یک پیشنهاد برای آینده نشده است!

با توجه به کارت پیش‌خرید از سوی تارگت، این کد به احتمال زیاد مربوط به نسخه بتا برای بخش چندنفره Call of Duty: Infinite Warfare است. اگر این موضوع به حقیقت تبدیل شود، دومین باری خواهد بود که ما در این سری شاهد عرضه یک نسخه بتا برای بخش چندنفره هستیم. بازی Call of Duty: Black Ops 3، اولین نسخه از سری Call of Duty بود که در سال گذشته، یک نسخه بتا برای آن عرضه شد.

در ادامه می‌توانید کارت‌های پیش‌خریدی که در رابطه با آن‌ها صحبت کردیم را مشاهده کنید:

 


بازی Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر سال ۲۰۱۶ (جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.