Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Agents Of Mayhem ممکن است عنوان بعدی کمپانی Volition باشد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  9jdf07g23crywcepnawi.jpg]

کمپانی توسعه دهنده عنوان پرطرفدار Saints Row در حال کار بر روی یک بازی جدید میباشد. بسیاری از طرفداران این کمپانی در این فکر هستند که این این کمپانی دارد بر روی عنوان بعدی این بازی پرطرفدار کار میکند یعنی Saints Row 5. با این حال گذارش ها نشان میدهد که این کمپانی درحال کار بر روی یک عنوان به نام Agents Of Mayhem کار میکند.

با توجه به گزارش هایی که از وبسایت Gameinformer و سه منبع دیگر به دست ما رسیده گفته اند که این کمپانی درحال کار بر روی یک عنوان دیگر به نام Agents Of Mayhem میباشد. این سه منبع میگوید این گزارش ها با توجه به اسناد منتشر شدهاند.

اولین منبع یک علامت تجاری ثبت شده است و برای دیدن در دفتر اتحادیه‌ی مالکیت‌های معنوی اروپا موجود است. دومین سرنخ، رزومه‌ی انیماتوری به نام John Velazquez  است که اشاره شده است این عنوان یکی‌از پروژه‌هایی است که او بر روی آن کار می‌کند.

دومین و آخرین سرنخ از بازیگر Motion Capture به‌نام Brandon Molale است که در پروفایل خود، این بازی را در لیست پروژه‌های خود قرار داده است.

Deep Silver به تازگی اعلام کرد که ممکن است از این بازی در E3 2016 رونمایی شود. گزارش این وبسایت بسیاری از طرفداران این کمپانی را در فکر فرو برد که آیا این عنوان، یک عنوان جداگانه است یا قرار است نسخه بعدی عنوان Saints Row باشد!؟ همه طرفداران منتظر E3 2016 هستند.

شما چه فکر میکنید؟ آیا فکر میکنید که تغییرات در عنوان Saints Row یک ایده جالب است؟ شما ترجیح میدهید که عنوان جدید Saints Row را بازی کنید یا عنوان Mafia 3؟ 

منبع
هیچکدوم S0 (2)
من ترجیح میدم عنوان بعدی The Punisher رو بازی کنم. این ولوشن تو سال 2005 بازی از punisher ساخت که آخرت هرچی بازی اکشن و خشن و خونی بود. من خیلی حال کرده بودم باهاش.
خیلی دلم میخواست نسخه جدیدش با گرافیک خفن رو بسازن البته شاید هم رایت ساخت بازی دیگه دستشون نیست چون من اطلاع ندارم ولی به هرحال عاشق اون بازی بودم.
سلام خسته نباشید، بریم سر مشکلات:
  • توسعه دهنده=توسعه‌دهنده
  • میباشد=می‌باشد
  • میکند=می‌کند
  • گذارش ها=گزارش‌ها S0 (43)
  • میدهد=می‌دهد
  • این کمپانی درحال کار بر روی یک عنوان به نام Agents Of Mayhem کار میکند
در حال کار میکند S0 (43) S0 (2)
  • بسیاری از طرفداران این کمپانی در این فکر هستند که این این کمپانی دارد بر روی عنوان بعدی این بازی پرطرفدار کار میکند یعنی Saints Row 5
دارد=در حال
قبل از «یعنی» از نقطه‌کاما استفاده کنید. 
  • گفته اند=گفته‌اند
  • شدهاند=شده‌اند
  • این سه منبع میگوید=این سه ممبع می‌گویند
  • میکنید=می‌کنید
  • میدهید=می‌دهید
در کل نسبت به اخبار قبلی‌تون افت داشتید و فکر میکنم که چند خط اول خبر رو خودتون ننوشتید و فرد دیگری نوشته، چون بعضی جاها نیم‌فاصله هست بعضی جاها نیست و... 
در هرصورت اگه توی ترجمه مشکلی داشتید می‌تونید از خود من بپرسید و به افراد دیگه ندید که براتون ترجمه کنند. خسته نباشید.
(05-05-2016, 04:31 PM)Kourosh Gamer S نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشید، بریم سر مشکلات:
  • توسعه دهنده=توسعه‌دهنده
  • میباشد=می‌باشد
  • میکند=می‌کند
  • گذارش ها=گزارش‌ها S0 (43)
  • میدهد=می‌دهد
  • این کمپانی درحال کار بر روی یک عنوان به نام Agents Of Mayhem کار میکند
در حال کار میکند S0 (43) S0 (2)
  • بسیاری از طرفداران این کمپانی در این فکر هستند که این این کمپانی دارد بر روی عنوان بعدی این بازی پرطرفدار کار میکند یعنی Saints Row 5
دارد=در حال
قبل از «یعنی» از نقطه‌کاما استفاده کنید. 
  • گفته اند=گفته‌اند
  • شدهاند=شده‌اند
  • این سه منبع میگوید=این سه ممبع می‌گویند
  • میکنید=می‌کنید
  • میدهید=می‌دهید
در کل نسبت به اخبار قبلی‌تون افت داشتید و فکر میکنم که چند خط اول خبر رو خودتون ننوشتید و فرد دیگری نوشته، چون بعضی جاها نیم‌فاصله هست بعضی جاها نیست و... 
در هرصورت اگه توی ترجمه مشکلی داشتید می‌تونید از خود من بپرسید و به افراد دیگه ندید که براتون ترجمه کنند. خسته نباشید.

سلام کوروش جان! ممنون از این که مشکلات رو گفتید.
بنده اول خبر رو ترجمه کردم و بعد یادم اومد که نیم فاصله و... رو رعایت نکردم و بعضی هاش از دستم در رفت! تا وسط ترجمه رفتم و به مشکل خوردم و بخش سرنخ هارو دادم به شایان جان که کمکم کنه.
ایشون کارشون رو درست انجام دادن و این باعث شد که شما فکر کنید که من این نقد رو خودم ترجمه نکردم!  S0 (24)
موفق باشید S0 (29)