Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: No Man's Sky در ماه آگوست منتشر می‌شود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  3016555-creatures_1456760254.jpg]

شایعات درباره‌ی تاخیر No Man's Sky حقیقت داشته و استدیوی Hello Games تایید کرد که بازی در ماه ژوئن عرضه نمی‌شود.شان موری موسس استدیوی Hello Games اعلام کرد که توسعه‌ی بازی به خوبی پیش می‌رود؛ ولی باید به قسمت‌هایی از آن بیشتر پرداخته شود تا به استانداردهای تیم توسعه‌دهنده برسد.
نقل‌قول: من مجبور بودم که این تصمیم دشوار را بگیرم و تاریخ انتشار بازی را چند هفته عقب بیاندازم، این تاخیر به ما اجازه می‌‌دهد که چیز خاصی را به طرفداران تحویل دهیم.

No Man's Sky در تاریخ 10 و 11 اکوست (20 و 21 مرداد) در آمریکا و اروپا برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 منتشر می‌شود.
نقل‌قول: ما درک می‌کنیم که این خبر ناامید کننده است. ساخت این بازی سخت‌‌ترین کاری است که من تا به حال انجام داده‌ام و ما به هدف خود بسیار نزدیک هستیم و برای رسیدن به آن آماده‌ایم تصمیمات سختی(تاخیر بازی) را اتخاذ کنیم.

شان موری ادامه می‌دهد:
نقل‌قول: جهان بازی بیشتر از آن که فکر کنید وسیع است. تا الآن اقدامی به ساخت این چنین بازیی نشده است؛ ولی ما در حال انجام آن با گروهی کوچک‌تر از آنچه انتظار می‌رود زیر فشار بسیار زیاد هستیم. 

پیش از این No Man's Sky قرار بود در تاریخ 21 ژوئن(1 تیر) عرضه شود؛ ولی با تاخیر به مدت دو ماه مواجه شد.