Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: معرفی Watchdogs 2 در E3 2016 تایید شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
معرفی Watchdogs 2 در E3 2016 تایید شد
[تصویر:  aidenon_train_130588.jpg]
به تازگی شرکت یوبی‌سافت تایید کرده‌است که عنوان Watchdogs 2 در E3 2016 نمایش داده‌ خواهد شد.
  در ایمیلی که محتوای برنامه‌های یوبی‌سافت برای E3 بوده‌است، خاطر نشان شده‌است که عناوین موردانتظاری چون Watchdogs 2، Ghost Recon: Wildlands و For Honor در مهم‌ترین رویداد دنیای بازی‌های رایانه‌ای، حضور خواهند داشت. به علاوه، یوبی‌سافت قول چند سورپرایز را هم به طرفداران داد.
  معرفی نسخه‌ی دوم Watchdogs به دنبال پست شخصی به نام "TheRadBrad" در توییتر اتفاق افتاد؛ جایی که این شخص از یوبی‌سافت به خاطر اهدای گیفت‌کارت بازی Watchdogs 2 به وی تشکر کرده‌بود که خبر از معرفی قریب‌الوقوع Watchdogs بعدی می‌داد؛ البته یوبی‌سافت پیش از همه‌ی این وقایع در یکی از گزارشات مالی خود به عنوان Watchdogs 2 اشاره کرده‌ بود و تاریخ انتشار آن را قبل از پایان ماه آپریل 2017 (اوایل اردیبهشت‌ماه) پیش‌بینی کرده‌بود. در گذشته رئیس شرکت یوبی‌سافت، آقای "ایو گِلِموت" هم اذعان داشته‌است که Watchdogs 2 پتانسیل آن را دارد که به پرفروش‌ترین عنوان این شرکت بدل گردد. نسخه‌ی اول Watchdogs به فروش بیش از 9 میلیون نسخه‌ دست یافته‌است.
Gamespot
شاهکاری در راه است... S0 (29)
ممنون بابت خبر. S0 (24)
(06-02-2016, 11:00 PM)Yves Guillemot نوشته است: [ -> ]شاهکاری در راه است... S0 (29)
ممنون بابت خبر. S0 (24)
بازی رو روی amd بهینه تر کن شاهکار نمی خوایم  S0 (2) 
این لگش پدر ما رو در آورد!(تو یک منظورمه)
من که عشقم این بازیه! حداقل 4 بار تمومش کردم ببینیم 2 چی از آب در میاد؟ 167
مطمعن باشید که Watch Dogs 2 یکی از بزرگترین شکست‌های یوبیسافت خواهد بود!!
اگر انتظار داشته باشیم که Watch Dogs 2 بخواد به اندازه‌ی یک بازی قابل قبول در حد و استاندارد بازی‌های مشابه به این سبک ظاهر بشه، باید بگم که انتشار سالیانه اصلا نمی‌تونه مهلت مناسب و کافی‌ای برای این‌ کار باشه. قطعا یک یا دو سال، فرصت خوبی رو برای طراحی یک داستان زیبا و از اون مهم‌تر، تولید شخصیت‌ها و پردازش به اون هارو نمیده... امیدوارم که یوبیسافت در E3 2016 فقط قصد معرفی رو داشته باشه و حداقل فاصله‌ی بین معرفی تا انتشار حدود دو سال زمان داشته باشه...
امیدوارم که یه کم بیشتر روی رانندگی کار کنن که مثه یک با یک کلیک حذفش نکنم:/
رانندگیش افتضاح بود!!!
امیدوارم بازی خوبی بشه بالاخره نسخه اول پتانسیل خیلی بالایی برای تبدیل شدن به یه شاهکار رو داشت! ولی حیف یوبی و دروغاش! گرافیک بازی اصلاً در حد تریلرا نبود! نزدیک 2000 تریلری از بازی اومده بود! مقایسه کردن با GTA بزرگترین اشتباهش بود! و عنصر هک! به شدت پر پتانسیل و عالی! ولی استفاده به شدت نامناسب! بازی به شدت به هک وابسته بود و کلاً اگه در بازی دکمه Q رو می گرفتی و می رفتی جلو یهو می دیدی مرحله آخری! S0 (2) مشکل بعدی بازی هم نداشتن داستان خیلی خوب هست! داستان بازی بد نبود! ولی با توجه به عنصر هک و نیم نگاهی هرچند کوتاه بهش به داستان هایی واقعاً عالی می شه فکر کرد! که متاسفانه یوبی یه داستان خانوادگی و نه چندان جذاب و تکراری رو به این کار ترجیح داد که نتیجه ش هم دیده شد! بهتره رو بهینه سازی هم کار بشه چون نسخه اول با آخرین آپدیت هنوز روی برخی سیستم های هرچند قوی مشکل داره! الان سیستم من باید روی مدیوم اجراش می کرد ولی Low به زحمت بسیار اجرا شد!
در کل این مشکلات حل بشه خیلی بازی توپی می تونه بشه!
خیلی ممنون و خسته نباشید بابت خبر.
(06-02-2016, 11:25 PM)Lamar Davis نوشته است: [ -> ]امیدوارم که یه کم بیشتر روی رانندگی کار کنن که مثه یک با یک کلیک حذفش نکنم:/
رانندگیش افتضاح بود!!!

اره واقعا روی هندلینگ ماشینها کار نشده بود 
منم سر همین موضوع اعصابم خورد شد پاکش کردم 
بازیش واقعا پتانسیل تبدیل شدن به شاهکار رو داره ولی از ایده ها به درستی درش استفاده نشده بود 
گرافیک الکی بازی هم که جای خود داره
(06-02-2016, 11:21 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: [ -> ]
اگر انتظار داشته باشیم که Watch Dogs 2 بخواد به اندازه‌ی یک بازی قابل قبول در حد و استاندارد بازی‌های مشابه به این سبک ظاهر بشه، باید بگم که انتشار سالیانه اصلا نمی‌تونه مهلت مناسب و کافی‌ای برای این‌ کار باشه. قطعا یک یا دو سال، فرصت خوبی رو برای طراحی یک داستان زیبا و از اون مهم‌تر، تولید شخصیت‌ها و پردازش به اون هارو نمیده... امیدوارم که یوبیسافت در E3 2016 فقط قصد معرفی رو داشته باشه و حداقل فاصله‌ی بین معرفی تا انتشار حدود دو سال زمان داشته باشه...
ولی من اینطور فکر نمی‌کنم. با توجه به تصمیمی که سازنده‌ها درباره‌ی استراحت دادن به Assassin's Creed اتخاذ کردن، به نظر می‌رسه که بالاخره یوبی‌سافت سر عقل اومده و به کیفیت بیشتر رو آورده.
درباره‌ی مدت زمان ساخت بازی هم شک نکن که مراحل ساخت بازی بلافاصله بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی اول شروع شده و مطمئنا اگه بازی در E3 معرفی بشه، حداقل یک سال عرضه‌اش طول می‌کشه. درسته عملکرد یوبی سافت تو این چند سال خیلی متزلزل بوده اما پتانسیل بالای این بازی از نظر فروش باعث میشه که سازنده ها با تمام قوا روی این بازی کار کنند. ضمن اینکه نسخه‌ی اول Watchdogs واقعا خوب بود و تنها مشکلش سیستم هندلینگ ماشین و داستان متوسطش بود.
(06-02-2016, 11:31 PM)BELLATOR نوشته است: [ -> ]
(06-02-2016, 11:25 PM)Lamar Davis نوشته است: [ -> ]امیدوارم که یه کم بیشتر روی رانندگی کار کنن که مثه یک با یک کلیک حذفش نکنم:/
رانندگیش افتضاح بود!!!

اره واقعا روی هندلینگ ماشینها کار نشده بود 
منم سر همین موضوع اعصابم خورد شد پاکش کردم 
بازیش واقعا پتانسیل تبدیل شدن به شاهکار رو داره ولی از ایده ها به درستی درش استفاده نشده بود 
گرافیک الکی بازی هم که جای خود داره

البته اینم در نظر بگیرید که در مقابل عنوانی مثل gta افتضاح بود . ولی امیدواریم روی این بخش بیشتر کار کنن.
(06-02-2016, 11:40 PM)Devil Prince نوشته است: [ -> ]
(06-02-2016, 11:21 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: [ -> ]
ولی من اینطور فکر نمی‌کنم. با توجه به تصمیمی که سازنده‌ها درباره‌ی استراحت دادن به Assassin's Creed اتخاذ کردن، به نظر می‌رسه که بالاخره یوبی‌سافت سر عقل اومده و به کیفیت بیشتر رو آورده.
درباره‌ی مدت زمان ساخت بازی هم شک نکن که مراحل ساخت بازی بلافاصله بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی اول شروع شده و مطمئنا اگه بازی در E3 معرفی بشه، حداقل یک سال عرضه‌اش طول می‌کشه. درسته عملکرد یوبی سافت تو این چند سال خیلی متزلزل بوده اما پتانسیل بالای این بازی از نظر فروش باعث میشه که سازنده ها با تمام قوا روی این بازی کار کنند. ضمن اینکه نسخه‌ی اول Watchdogs واقعا خوب بود و تنها مشکلش سیستم هندلینگ ماشین و داستان متوسطش بود.
با کمال احترام کاملاً مخالفم!
عدم ساخت سری Assassin's در سال 2016 به این معنی نیست که اونا فقط دارن روی Watch Dogs کار می‌کنن. هزار و یک جور IP دارن که دستِ بر قضا به صورت سالیانه هم عرضه میشن. اینکه می‌گید Assassin's Creed امسال منتشر نمیشه، فقط مربوط به همین سریه. یعنی قراره بیشتر روی سری Assassin's تمرکز کنن تا قسمت بعدی این بازی یکمی در حد انتظار ظاهر بشه و این هیج ربطی به Watch Dogs نداره...
نقل‌قول: درباره‌ی مدت زمان ساخت بازی هم شک نکن که مراحل ساخت بازی بلافاصله بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی اول شروع شده
این حرف شما تقریباً غیر ممکنه! این‌جوری نیست که یوبیسافت فقط سرش تو یه IP باشه و به محض تموم کردن این بازی برن سراغ نسخه‌ی بعد! تا سه ماه پیش اصلا کسی Watch Dogs رو یه فرانچایز محسوب نمی‌کردن که بخواد ادامه‌دار باشه. در ضمن اگر رو این حساب بخوایم نظریه بدیم، پس بازی TLoU 2 هم هم‌اکنون مراحل آخر ساختش رو به‌سر میبره. کسی به طور قطعی نمی‌تونه بگه که یه بازی مراحل ساختش کی شروع شده و بنده به شخصه با توجه به شناختی که از بازی‌های یوبیسافت دارم، با قاطعیت می‌گم که ساخت این بازی حدامثر 7-8 ماهه که شروع شده. وگرنه یوبیسافت اونقدر راز نگه‌دار نیست که تا الان هیچ اطلاعاتی رو از بازی منتشر نکرده باشه. این یوبیسافتی که من می‌شناسم تا الان کاری کرده بود که خواجه حافظ شیرازی هم از بازی‌هاش هایپ شده باشه S0 (2)
در مورد نسخه‌ی اول هم باید بگم که بازی بسیار خوبی بود ولی نه صرفاً یک شاهکار! اینکه زیاد فروخته‌ شد به این دلیله که پیش از اون با سری GTA مقایسه شده بود و حالا کدوم گیمری هست که اسم GTA و واژه‌ی «مشابه» به مشامش بخوره و با کله نره تو فروشگاه؟

صفحه‌ها: 1 2