Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ایران-کره
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
ایشالا بریم فینالConfused25:
yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes
111111111111111111111111

Best In The World

IRAN
iran is the best befor me and gamefaConfused24:
ایران 120120120ایران120120120ایران120120120ایران ایران ایران هی هی120120120
دیدید گفتم میبره................................................................
به امید یه هوای تازه تر........................................
میخواستیم مث پرنده ها باشیم اسمونو حس کنیم رها باشیم
میخواستیم دل و به دریا بزنیم رنگ خورشید و به شهر ها بزنیم
ایران همیشه سربلندConfused25:Confused25:Confused25:

Amir Game

بچه ها همه گی تبریک من سر قولم هستم ازهمه برندگان سپاس شد و تا فردا 10 تا عکس گیمی می آپلودم.ولی خداییش اگه ایران می باخت مستر 10 تا اعتبار میداد؟
ایرانم خیلی خوش شانسه تازه 2 تا تیرک هم خورد.
فقط به کاربران razhaypenhan ALAN GRADY سپاس نکردم. چون نظر نداده بودن ولی 3سوت در ی جای دیگه ازشون میساسم

Amir Game

سلام بیاین اینجا 10 تا عکس گیمی آپلود شده رو ببنید.
امید وارم خوشتون بیاد
منظورم تو فروم خودمون بودConfused43:
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8