Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی های ایرانی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام به همگی Y (1)131

اقا بعداز کلی تحقیق و پژوهش(مگه میخوای انرژی هسته ای بسازی S0 (2) ) و خیره شدن به نظرات کاربران متوجه شدم که همه از نبود یه بازی خوب (حالا خوبم نه متوسط)ایرانی رنج میبرن

این جا رو درست کردم که بیاید دروهم یه فکری بکنیم

اولا که درکل بازی های ایرانی که انجام دادید و نسبتا (حتی خیلی کم)خوشتون اومده رو اینجا بگید

دوما به یه امار دقیقی برسیم؟میزان فروش بازی های منتشر شده ایرانی؟

سوما تعداد گیمرها رو بفهمیم؟یعنی اندازه و تعداد خودمون رو بفهمیم و بشناسیم همدیگرو

واز همه مهم تر اینکه شما دوست دارید چه بازی های ساخته بشه؟چه بازی دوست دارید؟بازی ایرانی درکل چی باشه که عالی باشه؟

دوستان لطفا همکاری کنید این متونه خیلی تاثیرگذار باشه.
حداقل برای خودمون که بفهمیم سلیقه ها و نظرات همیگرو.نا سلامتی ما همه یه گیمریم باید یک دیگرو بشناسیم یا نه

دوست دارم همگی شرکت کنید و این جا رو پرکنید از اطلاعات.
باتشکر از همگی گیمرهای خوب
سلام واقعا تاپیک خوبیه من از ارتش های فرا زمینی خوشم اومد که رفتن آنلاینشو تو استیم گزاشتن و آنلاینشو بازی نکردم
بنظرم اگه با هم مشارکت کنن یه بازی fps دیگه که بتونه مشکلات et armies رو برطرف کنه عالی میشه
(06-17-2016, 01:53 PM)ROMAN REIGNS نوشته است: [ -> ]سلام واقعا تاپیک خوبیه من از ارتش های فرا زمینی خوشم اومد که رفتن آنلاینشو تو استیم گزاشتن و آنلاینشو بازی نکردم
بنظرم اگه با هم مشارکت کنن یه بازی fps دیگه که بتونه مشکلات et armies رو برطرف کنه عالی میشه
واقعا عالی.دستت درد نکنه که حرفت رو زدی
دیگران هم همکاری کنن
دروهمی به یه نتیجه ای میرسیم Ghelion
از نظر بنده ارتش های فرازمینی بهترین بازی ایرانی بود و توی ایران هم انقلابی به پا کرد ولی عرضه این بازی توی سطح جهانی و استیم یک اشتباه بود چون بازی اصلا امادگی این رو نداشت،چون هنوز به حدی نرسیده بود که بتونه نمرات و امتیازات خوبی چه از منتقدا و چه از کاربرا بگیره.این مسئله تو استیم هم مشهوده. 
از نظر بنده بیان با یک بودجه خوب و تیم کاربلد یک بازی fps یا نقش افرینی بدن بیرون که هم توی ایران خوب ظاهر بشه و هم توی استیم.
سلام به وبلاگ و سایت بنده سر بزنید.کامل ترین اخبار بازیهای ایرانی تو سایت هست.تو بخش معرفی بازیها
gamei.ir
bazi-irani.blogfa.com
اینم ادرس کانال تازه تاسیس مون
بازیهای ایرانی

https://telegram.me/bazieirani

چندتا از بازی ساز ها و حتی اقای نراقی هم تو کانالمون هستن

عمر بازیهای ایرانی به ده سال هم نمیرسه ولی تو همین چند ساله نسبت یه سنش خیلی پیشرفت کرده ولی هنوز مشکلات زیادی داره که با پول حل میشه(قسمتی ازش)منتها اینجا باید عرض کنم که اگه صحبتای ره.بری(ما بهش میگیم اقا.ههه) تو چند روز پیشو گوش داده باشید میبینید که فرمودن ما باید برا کارهای اقتصادی اولویت بندی کنیم.ببینیم الان اولویت چیه.حالا من از شما میپرسم اولویت بازی سازی یا انرژی هسته ای؟؟؟؟
خب معلومه انرژی هسته ای.پس حالا باید چیکار کنیم؟؟؟؟باید با کمترین ها بیشترین استفاده رو ببریم هرچند اون بیشترین بازم کم باشه.تو اینطور شرایطی باید کار جهادی و انقلابی بشه

بازیهای ایرانی:

مصاحبه / بازی جنون سیاه|
درمورد بازی جنون سیاه دوستان عزیز لطفا سوالات خودتون رو مطرح کنید تا از سازندگان بازی جویا بشیم.لطفا سوالات خودتونو به ایدی تلگرام :monsef80ارسال کنید

اگه سوالی دارید حتما مطرح کنید

الان یکی از مهم ترین مشکلات این صنعت بحث نشره که به بدترین صورت داره انجام میشه و همش تقصیر ناشران عزیزه.ارتشها یک سال تاخیر خورد.همین الان شاید 5 تا بازی خوب به خاطر همین مساله منتشر نشدن
به نظرم ما بازی کن ها یه بیانیه ای نامه ای چیزی در این مورد باید منتشر کنیم
تنها نسخه پی سی باز ایرانی که تقریبا خوب بود...و قابل بازی و مناسب...همین ارتش های فرازمینی بود...که از بقیه بهتر...بود....
ایشالله بازی بدن که مشکلات این بای رو برطرف کنه و به استاندارد ها برسه...
ما باید ببینیم مشکل بازی های ماچیه؟داستانشه؟بازی ساز نداریم؟مشکل ناشر نداریم؟مجوز گرفتن سخته؟و.....
کلا چی شده که یه بازی خوب و باحال ایرونی ندیدیم.

دوستان بازم همکاری کنید
الان باید همه میریختید اینجا رو بهم میریختید.
هرجا سخن از بازی ایرانی میشه همه میاد نظرات منفی میدید.
حالا اینجا درد دلتون رو بگید.
کلا همکاری کنید رفقا
نبود خلاقیت- محدودیت 
مشکل بازی سازی ما مشکل پول نیست یه بحثی است به اسم خلاقیت الان ما میبینیم که بازی های ایندی چه قدر تو این چند سال موفق بودن اما زمانی که نوبت به بازیسازای ایرانی میرسه به جای فکر کردن میرن یه بازی مثل cod رو از روش کپی میکنند 
مثل قضیه بازیهای اندروید که امکان نداره از روی یه بازی خارجی کپی نشده باشه
بعد بحث محدودیت ها هم هست الان مثلا اینا در یه حالت فقط ساپورت میشن اونم اینه که محتوای بازیاشون فقط از اون چیزایی که یه عده ای دوست دارن باشه وگرنه میبینیم که مثل قضیه بازی shadow blade میشه حمایت نشدن رفتن خارج بازی ساختن این که یه عده میخوان وضعیت بازیسازی تو ایرانو شبیه وضعیت فیلم سازی کنند (د.و.ل.ت.ی.ش کنند)
مشکل بازی سازی ما تو همه چیزه.حالا هر کدوم به یه اندازه ای.قبلش عرض کنم مجوز گرفتن کار سختی نیست.بازی مشکلی نداشته باشه مجوز میگیره.
بحث دومم سر نظر دوست بالامون هست.اول که عرض کنم تقلید برای اول توی هر کاری لازمه.انصافا اینو باید قبول کنید بعدشم اونقدر که میگید ما تقلید نکردیم.مثلا کجای ارتشها تقلید از کرایسیس بود؟؟؟یا شبگرد چه تقلیدی کرده بود؟؟؟ذوالفقار چطور؟؟؟؟

بحث بعدیم سر بازیسازیه.بازیسازیمون تو بعضی جاها مشکل داره ولی نمیتونیم همه رو یکجا حل کنیم.باید اولویت بندی بشه.به نظرم بزرگترینش تو بخش انتشاره.الان بازی جنون سیاه اگه همون وقتی که ساختش تموم میشد منتشر میشد100در100بازخورد بهتری دارهدتا اینکه قرار بشه تابستوتون امسال عرضه بشه.خب الان این بازی چند ساله که ساختش تموم شده ولی تو همین چند سال صنعت بازی پیشرفت های زیادی کرده که باعث میشه اون بازی عقب بیوفته
(06-17-2016, 10:21 PM)Monsef مثلا کجای ارتشها تقلید از کرایسیس بود؟؟؟یا شبگرد چه تقلیدی کرده بود؟؟؟ذوالفقار چطور؟؟؟؟ نوشته است: [ -> ]S0 (5) S0 (5)
شما کرایسیس دو بازی نکردی؟؟؟تفنگشوندیدی ؟
شما مکس پین ۱بازی نکردی ؟؟
مرحله اولشو بازی نکردی ؟
شما mw3 بازی نکردی ؟؟
مرحله افریقا شو بازی نکردی ؟؟؟(خلیج عدن)
بعدشم اصلا تقلید هیچی شما کلن یه چیزی یادت رفته یادته چند سال پیش تو شهریور یه جشنواره ای بود چرا الان با جشواره لوازم تحریر عوض کردن ؟؟
شما فیلمای مارو نمیگی نمیبینی یکی مثل اصغر فرهادی میره اینهمه جاییزه میگیره بعد یه عمه ننه ای مثل راعفی پور و افخمی میاد زر میزنه
خیلی دوست داری بازیسازی ما مثل وضعیت صدا و سیما و سینما هامون میشه؟؟؟
من میگم بازیسازا خلاقیت ندارن از اونورم ناشر درست حسابی نداریم  یه چند تا بازی از این وضصعیت در میرن اوناهم همه هدف دار
 یه نکته دیگه میگی راحت مجوز میدن برو یه بازی بساز که مثلا توش یه پلیس ایرانی خائن باشه 
تو این وضعیت انتضظار پیشرفت مسخرست وقتی چند ساله ما تو بازیهای اندروید درجا میزنیم تا یه بازب مثل ۴۱۱۴۸میاد همه هرچی از دهنشون در میاد به سازنده بدبخت میگن (از وجود یه سری روانی مثل رائفی پوره )
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5