Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Halo 4 لو رفت!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اگه مایکرو یا سونی یا هر کمپانی دیگه ضرر کنه ما هم ضرر میکنیم چون انگیزه کم میشه!سونی انحصار های فوق العاده مثل GOW/Heavy Rain/Beyond Two Souls داره!مایکرو شاید بازی هاش کم باشن گرافیک خیلی تو چشم بزنی نداشته باشن ولی همشون استاندرد سبک خودشونو عوض میکنن!Gears Of War که معنی جدیدی به کاور گیری و شوتر سوم شخص داد!Halo که واقعا همه میدونن چه بلایی سر گیمر میاره!Forza که یه شبیه ساز فوق العاده قوی از هر لحاظ تو نوع خودشه!Fable 2 که واقعا یه شاهکار وصف نا پذیره! خلاصه من دوست دارم تموم کمپانی های جیباشون هر روز پر پول تر از روز قبل بشه چون بازی های خوب مثل Halo یا Beyond Two Souls میخوام!
هییییییی! بازی های اختصاصی هم بازی های اختصاصی قدیم! این قدر سوسول نبودن زود به بیرون درز پیدا نمی کردن.
عوض اینکه خوشحال بشن میان...................................!Confused43:
کم کاری مایکروسافت از یک سو ، محبوب بودن بازی از سوی دیگر و اسان تر شدن دزدی های دیجیتال علل اصلی این حادثه بودن.
هر چند که در بازار هایی از قبیل بازار ایران ، این اتفاقات عادی هست ( ! ) ...
(10-14-2012, 12:12 AM)MR.TANGO نوشته است: [ -> ]عوض اینکه خوشحال بشن میان...................................!Confused43:
میام چی؟خوب دلیل ناراحتیمو گفتم!
(10-14-2012, 04:28 PM)joorchin نوشته است: [ -> ]
(10-14-2012, 12:12 AM)MR.TANGO نوشته است: [ -> ]عوض اینکه خوشحال بشن میان...................................!Confused43:
میام چی؟خوب دلیل ناراحتیمو گفتم!
جورچین جان من با شما نبودم که Confused22:
صفحه‌ها: 1 2