Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی بتمن (Batman: The Telltale Series) فارسی شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  p10szq2pib7youcskf7j.jpg]

تیم ترجمه گیم سابتایتل، پس از ترجمه موفق بازی هایی همچون [font=tahoma]The Walking dead:Michonne، The Wolf Among Us و The Game of Thrones (درحال ترجمه) ا[font=tahoma]ینبار مفتخر به ارائه فارسی ساز بازی Batman: The Telltale Series می باشد.
[/font]
[/font]
هم اکنون قسمت اول این بازی که به صورت کاملا فارسی ترجمه شده را می توانید از سایت به صورت رایگان دانلود بفرمایید. این فایل شامل فارسی کردن سایر قسمت های بازی همچون منوها، زیرنویس کامل قسمت اول و همچنین ترجمه کامل کدکس ها (Codex) می باشد.
[font=tahoma]کدکس ها شامل اطلاعاتی ارزشمند و زیبا از گذشته شخصیت ها و مکان های مختلف و... می باشد که سازنده بازی برای ارائه اطلاعات بیشتر از دنیای بازی و ارتباط بیشتر مخاطب با آن، درون بازی گنجانده است. با پیشروی در بازی و مواجه شدن با هر شخصیت یا محل جدید پیغامی در بالای صفحه به نشانه باز شدن فایل مربوطه و یا اضافه شدن اطلاعاتی به کدکس برای شما نمایش داده می شود که با مراجعه به منو و دسترسی به بخش موردنظر، می توانید با مطالعه آن شناخت بیشتری نسبت به دنیای بازی بدست بیاورید.
فارسی ساز هر قسمت در کمترین زمان بعد از انتشار هر قسمت از بازی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.[/font]

[font=tahoma]امیدواریم که دوستان متوجه سختی این کار و زمان و هزینه ای که بابت این کار شده، باشند و با پشتیبانی از ما، موجبات ادامه این کار که باعث لذت بردن خود و افراد زیادی از جامعه ی گیمرها که به زبان انگلیسی مسلط نیستند را فراهم بیاورند. این حمایت به طور قطع منجر به بزرگتر شدن گروه و ارائه بازی های بیشتر به زبان فارسی، دربازه های زمانی کوتاه تر و بالاتر رفتن کیفیت نهایی محصولات میگردد.[/font]

وب سایت: www.GameSubtitle.Com

لینک تهیه فارسی ساز های بتمن:

قسمت اول - قلمرو سایه ها
سمت دوم: فرزندان آرکام (به زودی)
قسمت سوم: نظم نوین جهانی (به زودی)
قسمت چهارم: نگهبان گاتم (به زودی)
قسمت پنجم: شهر نور (به زودی)

لینک تریلر بازی در آپارات (با زیرنویس فارسی)

[font=tahoma]چند عکس از درون بازی[/font]

[تصویر:  2nc6on2expxswb39c24p.png]
[تصویر:  a9z3ftkihzo5ygr2ohrp.png]
[تصویر:  2xa5bamcnny1fh0pgfjy.png]
[تصویر:  83k72kpreb4jl85x9y4s.png]
[تصویر:  tsk5zm3lfnm6zym2jcnv.png]
بالاترین کیفیت ممکن را داشت،احسنت به شما.
حتی از وبسایت رقیب هم بهتر ترجمه کردید.
تمامی دیالوگ ها خیلی روان و زیبا ترجمه دشه بودند.
برای شما ارزوی موفقیت می کنم
راستی میتونید ویدیوهایی از دیگر بازی های فارسی شده رو هم در کانال ما در آپارات ببینید!

لینک کانال
ممنون از زحمات شما واقعا عالی و کم نقص بود
چجوری باید بگیری هر چی تلاش کردم نشد
(08-29-2016, 06:43 PM)مجتبی78 نوشته است: [ -> ]چجوری باید بگیری هر چی تلاش کردم نشد

سلام. ببخشید من اشتباهی یک کاری کردم که برای سایت مشکلی ایجاد شد و بالا نمیومد! S0 (2) تا یک ساعت دیگه سایت درست میشه! S0 (2)
برای شما سایت بالا نمیمود یا مشکل دیگری بود؟ S0 (2)
(08-29-2016, 07:35 PM)Fapanova نوشته است: [ -> ]
(08-29-2016, 06:43 PM)مجتبی78 نوشته است: [ -> ]چجوری باید بگیری هر چی تلاش کردم نشد

سلام. ببخشید من اشتباهی یک کاری کردم که برای سایت مشکلی ایجاد شد و بالا نمیومد! S0 (2)  تا یک ساعت دیگه سایت درست میشه! S0 (2)

نه سایت بالا نمیومد
(08-29-2016, 07:53 PM)مجتبی78 نوشته است: [ -> ]

سلام. ببخشید من اشتباهی یک کاری کردم که برای سایت مشکلی ایجاد شد و بالا نمیومد! S0 (2)  تا یک ساعت دیگه سایت درست میشه! S0 (2)

نه سایت بالا نمیومد
میگم الان سایت درست شده ولی هر کاری میکنم نمیتونم فارسی ساز رو بگیرم یه گزینه داره که اونم میزنم میزنه به سبد خرید اضافه شد وقتی میری تو سبد خرید چیزی نیست؟
(08-30-2016, 01:34 PM)مجتبی78 نوشته است: [ -> ]
(08-29-2016, 07:53 PM)مجتبی78 نوشته است: [ -> ]

نه سایت بالا نمیومد
میگم الان سایت درست شده ولی هر کاری میکنم نمیتونم فارسی ساز رو بگیرم یه گزینه داره که اونم میزنم میزنه به سبد خرید اضافه شد وقتی میری تو سبد خرید چیزی نیست؟

متاسفم بابت مشکلی که پیش اومد. الان دوباره تست بکنید. باید مشکل خرید هم حل شده باشه  S0 (31)
ورژن 2 فارسی ساز بتمن (قسمت اول) منتشر شد!

تغییرات در این نسخه:
سازگار شده با آخرین آپدیت نسخه GOG.
اصلاح غلط های تایپی موجود در نسخه اول.

پیشنهاد میکنم برای داشتن نسخه بهتر دوباره دانلود کنید S0 (2)