Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: از چت روم شدن فروم جلوگیری کنید!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام خدمت همه کاربرا!همونطور که مشاهده میکنید!فروم این چند وقته اصلا مسیر جالبی رو طی نمیکنه!ااز شما کاربران خواش میکنمConfused74: که گفت و گوی آزاد و اسپم و اینجور برنامه ها رو ترک کنید و یه خورده حرفه ای تر کار کنید خیلی هاتون متوجه شدین من تو این چند هفته گذشته فقط دو تا پیش نمایش گذاشتم!دلیلش هم اینکه به جای بحث راجع به بازی و بحث های حرفه ای تر فقط با کامنت های مزخرف و اسپم روبرو شدم البته بعضی هام خیلی فعالیتشون خوبه!خواهش میکنم حتی اگر دیگه نمی خواید فعالیت نکنین ولی اگه فعالیت دارین پست و کامنت بدرد بخور و حرفه ای بزارین و واسه یه مدت هم شده اسپم و حرف های بی ربط را کنار بگذارید!
حتما از این به بعد

چرا بن شدم؟

منم همینا رو توی تاپیک خداحافظیم گفتم و به جای اینکه بچه ها متحول شن بد تر هم شدن
من هم به خودم گفتم به من چه اصلا منم می شم یکی از بچه های اسپمر وبی خیال
اگه کسی از این پست ها گذاشت اگه فروم واسه کسی مهمه توش شرکت نکنه و تحویل نگیره مثل کاری که من با بعضی از کاربرای علاف انجام میدم!
مدیرا همنوطور که توی شرح وظایفتون نوشته شده هر اسپمی که دیدی رو پاک کنید Confused74:

چرا بن شدم؟

من هم موافقم
آقا کلا یه سری کاربر جدید اومدن داخل انجمن و انجمن رو ترکوندن(داغون کردن)وگرنه تابستون که ما(امیرگیمر-رندی-میلاد-من-نیما-پیمان-تانگو و...)بودیم اصلا این جور بحث ها نبود کهConfused86:

چرا بن شدم؟

(10-18-2012, 12:58 AM)Maximum-Dev نوشته است: [ -> ]مدیرا همنوطور که توی شرح وظایفتون نوشته شده هر اسپمی که دیدی رو پاک کنید Confused74:
اقا چرا من میگم هیچ کس گوش نمیده ولی کسه دیگه باشه تحویلش می گیرید من بدم؟
فک می کنم فک می کنید من مغرورم و همه توی فروم از من بدشون میاد
اسپم نیست به پست ربط داره
اینجا هیچکس از کسه دیگری بدش نمیاد

چرا بن شدم؟

ربطشم اینه که من قبلا این موضوع رو گفتم هیچ کس تحویل نگرفت
صفحه‌ها: 1 2 3